728 x 90

وحشت رژیم آخوندی از قیام و مجاهدین: این بار با خشونتی وصف‌ناپذیر به‌جان نظام افتادند

قیام سراسری ایران - ملایر شهریور ۱۴۰۱
قیام سراسری ایران - ملایر شهریور ۱۴۰۱

وحشت رژیم آخوندی از قیام و مجاهدین: این بار با خشونتی وصف ناپذیر به جان نظام افتادند

 

آخوند حاج‌علی‌اکبری امام جمعه خامنه‌ای در تهران

این بار با خشونتی وصف ناپذیر به جان نظام افتادند

مجاهدین، قاتلان ۱۷هزار عزیز ما، به میدان آمدند

با هدف ضربه زدن به امنیت نظام وارد میدان شدند

آخوند حاج‌علی‌اکبری، امام جمعه خامنه‌ای در تهران ۳مهر ۱۴۰۱

کاری که در جریان اخیر انجام شد یک کار از قبل آماده بود همه امکاناتشان را به میدان آوردند، جریان امپراطوری رسانه‌یی‌شان را به میدان آوردند، از قبل آماده کردند شبکه هایشان را، سازماندهی کردند.

عوامل ضدانقلاب از منافقین کودک‌کش، قاتلان ۱۷هزار شهید عزیز ما همه اینها را به میدان آورند تا گروهک‌های پست و رذل را، عناصر اراذل و اوباش را آموزش دادند، مدتها اینها را آماده کرده بودند. پشتیبانی با سلاح گرم و سرد از آنها انجام داده بودند، ظرفیت فضای مجازی آشفته این هم در اختیارشان بود لذا مترصد فرصت و جریان اخیر مرگ این بانوی جوان در پلیس امنیت اخلاقی این فرصت را ظاهراً در اختیار آنها قرار داد، برای این فتنه‌انگیزی و البته با سرعت و خیلی سریع این بار عجله داشتند، خیلی عجله کردند فوری رفتند سر اصل مسأله، کینه‌ای که نسبت به اصل انقلاب اسلامی و ولایت الهی و نسبت به آرمانهای انقلاب اسلامی داشتند با عجله با همه ساز و برگشان وارد میدان شدند، همه مقدمات را حذف کردند. برادران و خواهران عزیز دیدید و با خبر شدید که این بار با خشونتی وصف ناپذیر به جان ملت ایران از آتش زدن اموال عمومی و خصوصی و اتوبوس شهری و آمبولانس و ماشین این بار این‌گونه به میدان آمدند با هدف ضربه زدن به امنیت ملی ما ضربه زدن به وحدت ملی ما.

شعار جمعیت: مرگ بر منافق

ملت ایران دیگر آنها را ایرانی نمی‌داند آنها را هم خوب می‌شناسیم از منافقان کوردل و پلید تا ضدانقلاب مزدور تا گروهک‌های نام و نشان‌دار و بی‌نام نشان، تا این منافقین پلید اینها را به تیغ انتقام می‌سپاریم.

آمدیم امروز بگوییم ما حساب نوجوانان و جوانانی که از روی هیجان و احساسات در این روزها غفلت کردند در تور دشمن افتادند اینها را حسابشان را از دشمنان پلید ایران جدا می‌دانیم.(تلویزیون شبکه خبر رژیم سوم مهر ۱۴۰۱)

 

گزارش تلویزیون حکومتی از ضدتظاهرات مفتضح رژیم در چند شهر علیه قیام و مجاهدین

مجاهدین و دشمنان دارند سوء‌استفاده می‌کنند از جوانان ایرانی تا آنها به سمت اغتشاشات بروند

تلویزیون رژیم ۳مهر ۱۴۰۱

مجری: هزاران نفر در شهرهای مختلف انزجار خود را از اغتشاشگران و آشوب طلبان نشان دادند.

شعار: مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا. مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسراییل،

شعار: مرگ بر ضد ولایت فقیه...

شعار: (نامفهوم) فتنه‌گر، این آخرین پیام است...

یک زن: می‌بینم که چطور منافقان، دشمنان دارند سوء‌استفاده می‌کنند از جوانان ایرانی تا آنها را به سمت اغتشاشات بروند و نگذارند متمرکز کنند روی هدفهای روشنی که مملکت اسلامی در نظر دارد...

(تلویزیون شبکه خبر رژیم سوم مهر ۱۴۰۱)

 

فراهانی عضو مجلس ارتجاع:

افرادی که دستگیر شدند آموزش دیده هستند و آنها را با برنامه وارد کردند

ما دیدیم اینها واقعاً بهانه‌یی بود اصل نظام را اینها نشانه رفته بودند

فراهانی عضو مجلس ارتجاع ۳مهر ۱۴۰۱:

می‌گیرند خیلی از شهرها اتفاقاً افرادی که دستگیر شدند مال اون شهرها نیستند یعنی افرادی که صحبت شده بازجویی شدند از جاهای دیگه اعزام کردند اینها را قبلاً ارتباط گرفتند آموزش دادند برخی هایشان را به‌خصوص اینهایی که در اغتشاشات دنبال خشونت بودند اموال عمومی آسیب زدند امنیت مردم بهم ریختند اینها کسانی هستند که آموزش دیده هستند و با برنامه وارد کردند شما می‌بینید که خشونت ها تقریباً از روزهای دوم و سوم شروع شد و اینها نیروهای خودشان را وارد کردند.

واقعا اون چه که در این دو سه روز اخیر ما دیدیم اینها واقعاً بهانه‌یی بود اصل نظام را اینها نشانه رفته...

اون خانمی که در آمریکا نشسته خودش را ایرانی می‌نامد و یا اون کسی که در آلبانی نشسته خودش را ایرانی می‌داند اینها دارند خیانت می‌کنند.

(تلویزیون شبکه سه رژیم سوم مهر۱۴۰۱)

 

 

امام جمعه خامنه‌ای در رودسر:

عجیب است مجاهدین حامی این دختر خانم شدند

این را بهانه کردند تا فتنه برپا کنند

 

آخوند روحانی امام جمعه خامنه‌ای در رودسر ـ تلویزیون رژیم ۳مهر ۱۴۰۱

و عجیب است منافقین حامی این دختر خانم شدند حالا به‌اصطلاح آمدند تحریک دنبال این هستید دختر خانم را بهانه کردید می‌خواهید فتنه برپا

(تلویزیون شبکه باران رژیم سوم مهر ۱۴۰۱)

 

آخوند ذوالنوری عضو کمسیون امنیت مجلس ارتجاع

بعضیها کاملا سازمان‌یافته و با لیدرهای مشخص این عملیات را تعقیب می‌کردند.

آخوند ذوالنوری، عضو کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع ۳مهر ۱۴۰۱

یک درخواست از قوه قضاییه داریم که برخورد با آشوبگران را در سطوح مختلف مد نظر داشته باشند بعضی از این کسانی که توی خیابان بودند تماشاچی بودند بعضی‌ها حس کنجکاوی اونها را کشیده بود بعضی‌ها هیجانات کاذبی که ایجاد شده بود اونها را تحریک کرد بعضی‌ها هم کاملاً سازمان‌یافته و با لیدرهای مشخص این عملیات را تعقیب من معتقدم اینها را باید به‌ویژه باهاشون برخورد...

(تلویزیون شبکه خبر رژیم سوم مهر)

 

 

قدیری ابیانه سفیر سابق رژیم در استرالیا

‌حالا همین مجاهدین که ۱۷هزار نفر را در ایران کشتند و مورد حمایت هستند

اینها دلسوز ملت شدند؟

تلویزیون رژیم ۳مهر ۱۴۰۱:

قدیری ابیانه: حالا همین منافقین که ۱۷هزار نفر را توی ایران شهید کردند و اینها اونها اونجا پایگاه دارند مورد حمایت هستند و تغذیه می‌شوند کمک مالی می‌شوند اینها دلسوز ما شدند؟ دلسوز ملت ما شدند؟ کسی نباید همچین چیزی را باور کند...

اگر منافقین چهار تا منافق توی یک گوشه در نیویورک یک حرکتی بکنند اینها مرتب خبرش را پخش می‌کنند بزرگ جلوه می‌دهند موفقیتهای ایران را می‌خواهند نادیده بگیرند

(تلویزیون شبکه یک رژیم سوم مهر)

 

افسار پاره کردن رژیم علیه مجاهدین

در واکنش به مفتضح شدن رئیسی جلاد در سفر به نیویورک

تلویزیون رژیم-اول مهر۱۴۰۱

جلال‌زاده رئیس کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع ۲مهر ۱۴۰۱

بحث حضور ضدانقلاب برای مخالفت با حضور آقای رئیسی در سازمان ملل بود که به نظرم با اون پیاده روی که جناب آقای رئیس‌جمهور که من به نظرم استثنایی بود و هیچ رئیس‌جمهوری این کار رو انجام نمیده ریسک بالاخره پیاده روی از سازمان ملل تا محل اقامت برای رؤسای جمهور برای تیم حفاظت چه محل و چه خود ریاست‌جمهوری ریسک بالایی است ولی جناب آقای رئیسی خیلی شجاعانه این مسیر رو طی کردند و از جلوی رسانه‌ها و دوربینهای آنها عبور کردند و نشان دادند که اون حداقلهایی که آمدند که علیه ملت ایران علیه ارزشهای ایران عزیز علیه ایران بزرگ اونجا مثلا خائنانه شعارهایی بدهند او نهم ناکام بود.

من متأسفم که این روزها بعضی‌ها علمدار حقوق‌بشر در ایران شدند که دست‌شان تا مرفق به خون شهدا ۱۷هزار شهید در داخل کشور آغشته است و ایشان اونجا اشاره کردند.

آیا مردم ما قبول می‌کنند گروهی که ۱۷هزار ایرانی را در خیابان‌ها به‌شهادت رساندند و تا مدتها در لیست سیاه کشورهای اروپایی و آمریکایی بودند امروز در نیویورک با آزادی عمل تحت پوشش سرویس‌های امنیتی آمریکا بیایند و شعار حقوق‌بشر بدهند؟. . اینها بحثهای روشنی است شما تصاویر این‌هایی که آمده بودند نیویورک نگاه می‌کردید ۶۰ - ۷۰ در این سن ها بودند خودشان احتمالاً در این جنایت دست داشتند و اما متأسفانه استانداردهای دوگانه حقوق‌بشری غربی‌ها ایجاب می‌کند که آنها امروز داعیه‌دار حقوق‌بشر بشوند.

(تلویزیون شبکه خبر رژیم دوم مهر)

 

نقویان از همراهان دستگیر شده رئیسی جلاد در نیویورک:

در نیویورک تابلوهایی که از کشته‌های مجاهدین دارند می‌گذارند

با یک حالت خیلی جذاب بود

تظاهرات نیویورک در واقع با سرپرستی مجاهدین انجام شد

نقویان مستندساز رژیم از نفرات همراه رئیسی جلاد در نیویورک:

مجری: آقای مهدی نقویان شما همراه جناب آقای دکتر رئیسی به آمریکا رفته بودید و آنجا در واقع مواجه‌ای هم پیدا کرده بودید با منافقین و ضدانقلاب حالا درباره ان صحبت می‌کنیم اگر مایل بشید فقط می‌خواستم از شما بپرسم که حضور میلیونی مردم ایران را دیدید شما نحوه بازتاب آنرا رصد کردید در رسانه‌های آمریکایی؟

مهدی نقویان مستند ساز:... در رسانه‌های غربی مثل همیشه یک تکرار همیشگی است که جمعیت انبوه در واقع صحبتی نمیشه و به اندک جمعیتی که همیشه مخالفت می‌کند یا یک انتقادی داره بیشتر به آنها می‌پردازد.

مجری: جناب نقویان شما همان‌طور که در ابتدا عرض کردم با منافقین مواجه پیدا کردید آنها حضور شما را تحمل نکردند یعنی حضور یک فرد یک هنرمند را نتوانستند در در برابر ساختمان ملل‌متحد تحمل کنند و بعد اف بی‌ای شما را دستگیر کرد می‌فرمایید چه اتفاقی افتاد؟

نقویان: (خنده) والا عرضم به حضورتان اصلاً فلسفه حضور ما در ان جمعیت این بود که اولاً ما ویزای آمریکا داشتیم تا ۴۱ کیلومتری یو ان می‌توانستیم تردد کنیم مانعی نداشتیم کارت خبرنگاری داشتیم در واقع گیری نداشتیم برای تصویربرداری...

معترضان کشورهای دیگر را در رسانه‌ها نمی‌بینی توجه تمام رسانه‌های دنیا روی معترضان ایران است که آنها هویت‌شان کاملاً مشخص است یعنی منافقین هستند در واقع سرپرستی منافقین داره این اعتراضات انجام میشه تصویرش هست حالا چیزی که ما گرفتیم.

مجری: اتفاقاً ویدئوی آنرا ما داریم آقای نقویان بعد از خدا حافظی ویدئو را می‌خواهیم ببینیم.

نقویان: حالا آن ویدئو را ببینید کاملاً مشخص است که این‌قدر دارند توجه می‌کنند حالا چیزی که من در واقع تصویر گرفتم و مورد اعتراض آن سیاستمدارهای آمریکایی قرار گرفته من توسط مأموران اف بی‌ای مورد بازجویی قرار گرفتم در واقع زمانی که آقای رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل همزمان در حال سخنرانی بود من اینطرف خیابان بودم تصویرشان را گرفتم.

تعداد تابلوهایی که از کشته‌های منافقین دارند می‌گذارند با یک حالت خیلی جذاب و ارائه اینطوری تعداد تابلو بیش از آدم‌هایی هست که آنجا هستند کشته‌های مرصاد..

(تلویزیون شبکه یک رژیم سوم مهر)

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d30a7c7b-7806-4e87-a9d0-07a3f7aa7981"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات