728 x 90

وحشت در جمعه‌بازارهای ولایت: به داد امنیت نظام برسید

اعتراضات به گرانی در ایران
اعتراضات به گرانی در ایران

امام جمعه‌های خامنه‌ای در مورد خطر قیام و سر باز کردن آن به‌خاطر گرانی، وضعیت ساختمانها و سایر بحرانهای رژیم هشدار دادند.

 

آخوند فاطمی امام جمعه خامنه‌ای در شهرکرد ۶خرداد ۱۴۰۱:

لذا من از اولیای امور جسارتاً تذکر میدم و درخواست می‌کنم چه مدیران جامعه و چه مسئولان دینی و مسئولان در واقع کسانی‌که قدرت بررسی یک چنین چیزهایی رو دارن که زودتر بداد اصلاً به داد امنیت جامعه برسند. زودتر به داد اعتقادات افراد برسند. قاعدتاً می‌طلبه که حضور آقایون علما در آن مناطقی که نیاز به این موضوع هست برای خنثی کردن این توطئه برای خنثی کردن این مسایل خلاصه حضور پررنگی باشه. برنامه‌ریزی بشه، تشکیلات مقتدر ما با شدت و حدت هر چه تمامتر مراقب امنیت جامعه هستن، مراقب مسایل امنیتی ما هستند، ولی من عرض می‌کنم که این مسأله ما در مسایل امنیتی ماست. اگر زیر پای جامعه اسلامی را دشمن خالی کنه فردای روزگار چه خواهیم کرد. لذا باید این موضوع رو دریابیم، لذا تشکیلات امنیتی باید به این موضوع به‌نظر حقیر بیشتر بپردازه، به این موضوع بیشتر اهمیت بده، این مسأله را ناقصی‌های آن را جبران کنه در واقع چاله‌هاشو پر کنه والا اینها خطرناکه که اونوقت بعضی وقتها خودشو نشون میده، بعضی وقتها هم شده که متأسفانه به واسطه بعضی از افرادی که نفوذی هستند بعضی وقتها دشمنان ما عشایر ما را ازشون سوء‌استفاده کردن.

 

آخوند قدس‌پور امام جمعه خامنه‌ای در سمنان ۶خرداد ۱۴۰۱:

بالا رفتن قیمت‌ها گرانیها تورم باعث سه تا چیز میشه چی هستند این سه تا چیز؟

یک - خلق بندگان خدا مومنینی که توی اون جامعه هستند خراب میشه دچار سوء اخلاق می‌شوند حالا سو اخلاق اعم از این‌که اعصاب شان بهم میریزه اعم از این‌که خشم می‌گیرند، اعم از این‌که خلق‌شان بد میشه، دروغ زیاد میشه، اعم از این‌که خیانت زیاد میشه، اعم از این‌که مسایل دیگه اتفاق می‌افتد...

 

آخوند شاکر امام جمعه خامنه‌ای در اردکان ۶خرداد ۱۴۰۱:

حمله سوم دشمن در این ماههای اخیر به دولت است به مجلس بابت اجرای قانون عدالت یارانه ارز ترجیحی آقا مملکت از بین میره مردم شورش می‌کنند، بی‌عدالتی ترویج میشه، حکومت نمی‌تواند کنترل کند. خب شما که آرزوی نابودی حکومت دارید سکوت کنید بگذارید مجلس و دولت این قانون را اجرا بکند، حکومت خودش از بین برود چرا این‌قدر سر و صدا راه می‌اندازید؟ چرا این‌قدر دل‌تان داره می‌جوشه؟ چرا این‌قدر می‌خواهید مردم را تحریک کنید؟ چرا افرادی را می‌بینید در شهرها سر و صدا راه بیندازند اعتراض کنند تجمع ایجاد کنند، بیت‌المال را به آتش بزنند در گوشه و کنار محدود موفق شدند چرا؟

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c8c086f2-279a-487b-8cb6-a44f3635d656"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات