728 x 90

وحشت خامنه‌ای از مقابله مردم با نظام و دعوت از بسیجیان ولایت

خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع

خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع چهارشنبه ۱۹دی۹۷ غیظ، سوزش و دق دلی خود علیه مجاهدین را با وحشت از قیام طبقات ضعیف نشان داد.

 

خامنه‌ای گفت: مستکبران مردم را به مقابله با نظام فرا می‌خوانند لازم است مردم در مقابل این تبلیغات ایستادگی و علیه آن حرکت کنند و جوانان فضای مجازی را به ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند.

 

خامنه‌ای با باد و بلوف و قدرت‌نمایی تو خالی گفت: هم‌چنانکه در جنگ تحمیلی صدام را به خاک سیاه نشاندیم و به درک اسفل رفت دشمنان ملت در آمریکا و غرب به سرنوشت صدام دچار خواهند شد!

 

تلویزیون رژیم -۱۹دی۹۷:

خامنه‌ای: این توانایی محاسباتی تا امروز همانجور است همین چندی پیش در همین نزدیکی یکی از دولتمردان آمریکایی در جمع یک مشت اوباش و تروریست گفت امیدوار هست یا آرزو داره که جشن کریسمس ۲۰۱۹را در تهران بگیره جشن کریسمس ۲۰۱۹همین چند روز پیش بود این همان قدرت محاسباتی ست اینها همان آدمها هستند محاسبات اونها اقتضا می‌کنه که یک چنین امیدی داشته باشند مثل امید صدام حسین که یک هفته‌یی بیاید تهران مثل امید مزدور دیگرشان منافقین که از کرمانشاه راه بیفتند مستقیم خودشون را برسانند تهران در ظرف سه روز...

 

گوینده تلویزیون رژیم - ۱۹دی۹۷:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: در مقابل این محاسبات غلط استکبار، دستگاه محاسباتی دقیق نظام اسلامی وجود دارد که امام بزرگوار ما فرمود صدای شکسته شدن استخوانهای مارکسیسم را می‌شنوم و یکی دو سال بعد همه‌ٔ دنیا آن صدا را شنیدند.

 

خامنه‌ای: به مسأله معیشت مردم یک اهتمام ویژه مصروف کنند این مهمترین کار امروز اولویت این است چون دشمن روی این متمرکز است معیشت طبقات ضعیف مشکلاتی که برای طبقات ضعیف در امر معیشت پیش میاد این جزو اساسی‌ترین کارهاست برای مسئولان کشور برای مسئولان دولتی، عمدتاً مسئولان دولتی.این مهمترین کارهاست.

 

گوینده تلویزیون رژیم - ۱۹دی۹۷:

«حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حضور در صحنه‌های انقلاب را بهترین کمک مردم به کشور دانستند و افزودند: دشمن در تلاش است با شایعه سازی و تهمت پراکنی مردم را مضطرب کند و به جان یکدیگر بیندازد که البته نمی‌تواند، اما مردم باید با این شگردهای دشمن مقابله کنند.

ایشان خاطرنشان کردند: انقلاب و نظام با خواست و حمایت مردم شکل گرفته و استمرار یافته اما مستکبران با وقاحت تمام مردم را به مقابله با همین نظام فرا می‌خوانند که لازم است مردم در مقابل این تبلیغات ایستادگی و علیه آن حرکت کنند و جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را به ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: هم‌چنانکه در جنگ تحمیلی صدام را به خاک سیاه نشاندیم و به درک اسفل رفت، جمهوری اسلامی هر روز موفق‌تر و زنده‌تر خواهد بود و دشمنان ملت در آمریکا و غرب به سرنوشت صدام دچار خواهند شد».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات