728 x 90

وحشت امام جمعه‌های خامنه‌ای از ریزش در نظام: مراقب باشید ریزش نکنید، در برابر دشمن مغلوب نشوید

قیام سراسری ایران - ۱۴۰۱
قیام سراسری ایران - ۱۴۰۱

آخوند نیکونام خطاب به نیروهای وارفته نظام: مراقب باشید ریزش نکنید، در برابر دشمن مغلوب نشوید

آخوند نکونام امام جمعه شهرکرد روز جمعه ۴آذر، با اعتراف به پیشروی قیام سراسری مردم و ضربات کوبنده کانون‌های شورش و قیام به ریزش نیروهای وارفته سرکوبگر اذعان کرد و با یأس و درماندگی خطاب به آنها گفت: مراقب باشید ریزش نکنید، در برابر دشمن مغلوب نشوید، نترسید، کم نیاورید.
وی گفت:... اگر چنین شد اگر کم آوردید بدانید خودتان ضرر کردید.
اگر شما منفعل شدید شما ترسیدید و عقب نشستید، این شما هستید که ضرر کردید...
بگذریم که علیه روحانیت چه می‌کنند، بگذریم که روحانیت را یک جوری دیگری دارند جلوه می‌دهند، ...
در هر مجموعه‌یی ممکن است نازیبایی‌هایی باشد، بعد عمل کردنهایی باشه، ۴نفر یک جوری دیگری عمل کنند، دنیا محور شوند و زیبایی‌های اسلام و زیبایی‌های روحانیت را مخدوش کنند، آنها همان اقلیتی هستند که در همه مجموعه‌ها وجود دارد (؟!)... (شبکه جهانبین رژیم ۴آذر).


آخوند شاهرخی امام جمعه خرم‌آباد: دشمن به این امید بسته است تا با فعالیت‌های اینترنتی، تعبیرش همین است. .
مردم بدانید دشمن امید بسته است از طریق فضای مجازی اینترنتی با پول مردم را در مقابل نظام قرار بدهد...
یک نکته‌یی هم به برادران حزب‌اللهی عرض کنم که قرص و محکم بایستید، قطعاً واکنش در ایام فتنه با کسانی که در گرداب فتنه‌ گرفتار شده‌اند متفاوت است، کسانی هستند در گرداب فتنه اینها گرفتار شدند، با فضای مجازی به قتلگاه رفتند، مصدوم هستند، مجروح هستند، طبیعتاً کنش آنها به گونه‌یی است. .
دل را محکم بدارید، قرص و محکم بایستید، واکنش در ایام فتنه متفاوت خواهد بود با زمانی که این فتنه خاموش بشود (شبکه افلاک رژیم ۴آذر). .


آخوند دری نجف آبادی امام جمعه خامنه‌ای در اراک - جمعه ۴آذر

من از مردم شریف استان تشکر می‌کنم، همه عزیزان، کارگرها، مغازه‌دارها، کسبه، بازاریها، فریب نخورید، نترسید، با خائنین همدست نشوید، با خائنین با وطن‌فروشان بی‌وطن و پلید و خائن و منافق و کور دل همراهی نکنید، خیانت است همراهی کردن. .
من دلم نمی‌خواد که افراد عزیزمون، جوونهامون، دخترمون، پسرمون توی دام دشمن بیفته. خواهش می‌کنم (!)...
درسته عیب و ایراد هم داریم اونها را باید برطرف کنیم...
مخصوصا در برابر شیطان خبیث فضای مجازی و این عرض کنم افراد پلیدی که خوراک تهیه می‌کنند. این فراریها این دزدها این خائنانی که به کشورشان خیانت می‌کنند. می‌روند دشمن را تحریک می‌کنند... .
شما حاضرید سرنوشت کشور و سرنوشت ملت و سرنوشت مادراتون و پدراتون و ناموس‌تان را به این گرگهای خبیث پلید شیطان صفت بسپارید؟ کی حاضره؟ (!) (تلویزیون رژیم ۴ آ‌ذر).... .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1a0e6749-fd11-47b9-ac54-6c7e43442d0c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات