728 x 90

وحشت امام جمعه‌های خامنه‌ای از خیزشها و اعتراضات مردمی - «اولین بدگویی به قشر روحانیت است»

اعتراضات مردم به گرانی
اعتراضات مردم به گرانی

آخوند محمدعلی شهیم امام جمعه خامنه‌ای در کوهچنار روز ۳۰اردیبهشت با اعتراف به انزجار مردم و جوانان به آخوندها در کوچه و بازار گفت: اما اما یک اما دارد هفته گذشته عرض کردم باز هم تذکر می‌دهم قشر ضعیف جامعه را باید با سرعت سرعت داد به این طرح بعضی در زیر این طرح دارند له می‌شوند. ما هم داریم می‌بینیم اما چاره‌ای نیست راه دیگری نیست! بحران پیش می‌آید اگر این اتفاق نیفته اما خواهشمان این است سرعت بدهند آقایون به این قضیه، امیدواریم که انشاالله هر چه زودتر یک اتفاق خوب بیفتد و معضلات و مشکلات در کشور ما حل و فصل بشه.

تو کوچه و خیابان و بازار رد می‌شوی اولین بدگویی که می‌کنند به قشر روحانیت است. (سایت حکومتی هیأت آنلاین)

 

آخوند اسماعیل شاکر امام جمعه خامنه‌ای در اردکان گفت: شما ببینید چقدر به این صنف هجمه و حمله میشه نه از جانب ماها، دشمنان چقدر هجمه می‌کنند حمله می‌کنند به حوزه به روحانیت.

 

 آخوند علم‌الهدی امام جمعه خامنه‌ای در مشهد و پدر زن رئیسی جلاد گفت: دشمنان خارجی نیز مانند موضوع گرانی بنزین در سال ٩٨، در این طرح قصد ایجاد آشوب داشتند، آنها پیاده نظام خود را در داخل آماده کرده بودند تا هیجانی ایجاد و نظام را دچار آشوب کنند. دشمن همیشه در کمین ماست و در هر جریانی دشمن دنبال فرصتی برای اجرای دشمنی خود است تا ما را از راهمان برگرداند.

 

آخوند  محمد سعیدی امام جمعه خامنه‌ای در قم در وحشت از شورش و اعتراضات مردم در شهرهای میهن گفت: مردم مراقب آشوب ها باشند، دشمنان همیشه از این آشوب‌ها برای ضربه زدن به نظام و امتیاز گیری از نظام استفاده می کنند

مردم ما باید کاملا به هوش باشند و ردپای دشمنان را در این آشوب‌ها مشاهده کنند چرا که دشمنان همیشه از این آشوب‌ها از یک سو برای ضربه زدن به نظام و از سوی دیگر در مذاکرات برای امتیازگیری استفاده می‌کنند.

 

آخوند حسینی امام جمعه خامنه‌ای در یاسوج ضمن سوز و گداز از اعتراضات مردم به گرانی همراه با شعارهای حکومتی با دجالگری گفت: دشمنان امروز به هر بهانه ای تلاش می کنند تا یک حرکت، ناامنی و هرج و مرج در کشور شکل بگیرد. در این راستا در استان مطالبات صنفی صورت گرفت که در زمان مناسبی نبود و نفراتی دستگیر شدند که از قشر فرهنگی نبودند.

 

آخوند کاظم نورمفیدی نماینده خامنه‌ای در گرگان در نمایش جمعه این هفته خود با وحشت از بحرانهای اجتماعی و تاثیرات گفت: امروز در مقطع حساسی قرار داریم، گاهی اوقات در کشورمان در مقطعی از زمان اشتباهات تاریخی رخ داده است که اثرات منفی آن اشتباه سال‌ها بر جامعه سایه انداخته است امروز نیز در مقطع حساس و تاریخی قرار داریم و دشمن از درون و بیرون هجمه های خود را افزایش داده تا به اهداف شوم خود دست یابد.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/aad2326c-8185-4580-8db9-3b9b179995a7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات