728 x 90

وحشت امام جمعه‌های رژیم از خطر مجاهدین برای نظام آخوندی

آخوند یعقوبی
آخوند یعقوبی

در جمعه‌بازار ولایت فقیه در بجنورد، آخوند یعقوبی درباره خطر مجاهدین برای نظام آخوندی هشدار داد و گفت: «داشتن تحلیل سیاسی یک ویژگی مهم و دارای اولویت است. باید موضع دشمن و دوست را به درستی بشناسیم که اگر نشناسیم در برابر دشمن تسلیم می‌شویم. وی افزود: ۱۷۰۰۰ کشته ترور در سالهای ۶۰ و حوالی آن، مشخصه اصلی نفاق و دشمنی دشمنان با نظام بود». (تسنیم ۴مهر ۹۹)

در بندرعباس، آخوند عبادی‌زاده، گفت: «نظام امروز در برابر یک توطئه همه‌جانبه قرار دارد، یک روز هشتگ نه به اعدام و روز بعد حجاب را مطرح می‌کنند و جنگ هشتگها در برابر کوچک‌ترین مسائل کشور راه می‌اندازند. در ایران هم برخی از جوانان در این دام قرار می‌گیرند». (تسنیم ۴مهر ۹۹)

در پردیس، آخوند حسینی نیز گفت: «گردانندگان و بستر‌سازان هشتگ‌ها به‌صورت بسیار ماهرانه و نگاه راهبردی درصدد تشدید اختلافات اجتماعی هستند و باید هوشیار باشیم و در جنگ هشتگ‌ها اسیر نشویم». (تسنیم ۴مهر ۹۹)

آخوند بوشهری، امام جمعه خامنه‌ای در قم گفت: «نباید تصور کنیم که دوران جنگ تمام شد امروز دشمن برای نسل جوان تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی و تحریم طراحی کرده است. دشمنان هر روز تحریم می‌کنند». (تسنیم ۴مهر ۹۹)

آخوند لائیتنی امام جمعه خامنه‌ای در ساری گفت: «دشمنان خارجی ما از برجام به بیرون می‌روند و ما را مواخذه کرده و به افزایش تحریم‌ها می‌پردازند و قاسم سلیمانی را پس از ۲۰سال بیابان‌گردی می‌کشند». (فارس۴مهر ۹۹)