728 x 90

واکنش استاندار رژیم در خوزستان نسبت به نفرت عمومی از استقرار مزدوران حشدالشعبی در خوزستان

قاسم سلیمانی سرکرده نیروی تروریستی قدس  و ابومهدی مهندس از سرکردگان حشدالشعبی در جلسه مدیریت بحران  شادگان
قاسم سلیمانی سرکرده نیروی تروریستی قدس و ابومهدی مهندس از سرکردگان حشدالشعبی در جلسه مدیریت بحران شادگان

به‌دنبال افزایش نفرت عمومی از  استقرار مزدوران عراقی  حشدالشعبی وابسته به سپاه قدس در خوزستان و اعتراض مردم و جوانان  نسبت به حضور این مزدوران در خاک ایران، استاندار رژیم در خوزستان واکنش نشان داد و مدعی شد که «مسئولان عراقی به همراه ماشین‌آلات خود» برای کمک آمده بودند و رفتند

 

غلامرضا شریعتی استاندار رژیم در خوزستان در مصاحبه با خبرنگار سایت حکومتی جماران و با تیتر «چرا حشدالشعبی به ایران آمد» سعی کرد موضوع حضور مزدوران حشدالشعبی در روستاهای سیل‌زده خوزستان که با سلاح و تجهیزات و لباس نظامی و پرچم حشدالشعبی در منطقه مستقر شده‌اند را انکار  کند.

وی گفت: «هیچ نیروی انسانی‌یی به کشور نیامده؛ مسئولان نیرو‌های عراقی به همراه ماشین‌آلات خود آمده و تشریف هم بردند. ماشین‌آلات آنها قیمتی است؛ حق دارند آنها را به تنهایی دست ما ندهند؛ مسلماً راننده بیل مکانیکی از خود این نیرو‌ها بودند. برادران عراقی در هیچ‌کدام از جلسات مدیریت بحران شرکت نکرده‌اند؛ عکس منتشر شده مربوط به این جلسات نیست.»

اشاره استاندار مزدور رژیم در خوزستان به عکسی است که پیشتر از جلسه مدیریت بحران در شادگان توسط رسانه‌های حکومتی منتشر شده بود.  

سایت حکومتی فرارو در زیرنویس عکس حضور تروریست جانی ابومهدی مهندس به همراه قاسم سلیمانی در جلسه بحران شادگان در حالی که نقشه خوزستان را جلوی خود داشتند نوشت: «سفر سردار قاسم سلیمانی به شادگان (جنوب خوزستان) و شرکت در جلسه مدیریت بحران با حضور ابومهدی المهندس فرمانده حشدالشعبی عراق، فرمانده سپاه خوزستان و شریعتی استاندار خوزستان».

 

یادآوری می‌شود هنگام  بازدید شریعتی استاندار رژیم در خوزستان از شهرهای سیل‌زده، یکی از مردم شریف سیل‌زده خوزستان در اعتراض به او گفت: آیا فقط به سوریه می‌رسید؟ شریعتی، استاندار رژیم در خوزستان با توهین به فرد سیل‌زده و تهدید او به دستگیری  گفت: «حرف بی‌ربط نزن...آدم مخالف نظامِ بی‌تربیت» و سپس با پشت دست اشاره کرد و گفت برو بیرون.

در بازدید دیگر استاندار مزدور رژیم در خوزستان مردم  سیلزده  با بی‌اعتنایی به او می‌گفتند:  نخواستیم برو پی کارت!