728 x 90

واکسیناسیون کرونا در ایران متوقف شد

واکسن کرونا نیست سوال  نفرمایید
واکسن کرونا نیست سوال نفرمایید

سایت حکومتی رکنا روز یکشنبه ۱۶خرداد در گزارشی با عنوان «واکسیناسیون کرونا در ایران متوقف شده است!» نوشت: با مراجعه به مراکز بهداشت محلات مختلف در سطح شهر تهران با اطلاعیه‌هایی بر سر در این مراکز مواجه می‌شویم که به شهروندان خبر داده است واکسن نیست.

در کلیپی که در این سایت گذاشته شده است مرکز بهداشت ارشاد شمال تهران بسته است و روی آن اطلاعیه‌یی نصب است که نوشته شده است تا اطلاع ثانوی واکسن کرونا نداریم لطفاً سؤال نفرمایید.

«امروز ۱۶خرداد ۱۴۰۰ است اینجا خانه بهداشته، یعنی مرکز بهداشت ارشاد شمال تهران».

این سایت گزارش کرد: «این اطلاعیه‌ها تنها بر روی در مراکز بهداشتی سطح شهر تهران نصب نشده است بلکه شهرهای دیگر نیز شرایط مشابه‌ای دارند. کفگیر واکسن کرونا در شیراز و دیگر شهرستانهای استان فارس به ته دیگ خورده است و در حال حاضر به‌علت تمام شدن ذخیره واکسن، واکسیناسیون کرونا انجام نمی‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اطلاعیه‌یی اعلام کرد: با توجه به اتمام محموله‌های دریافتی واکسن تا اطلاع ثانوی واکسیناسیون علیه کرونا ویروس انجام نمی‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: "به اطلاع همشهریان می‌رسانیم با توجه به اتمام محموله‌های دریافتی واکسن، از مورخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی واکسیناسیون علیه کرونا ویروس انجام نمی‌شود. ادامه فرآیند واکسیناسیون به‌محض دریافت محموله جدید از وزارت بهداشت، از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه، اطلاع‌رسانی می‌شود. "

متوقف شدن چرخه واکسن با توجه به این‌که در استانهایی هم‌چون هرمزگان، مسئولان ستاد مقابله با کرونا این استانها از اوجگیری آمار ابتلا و مرگ و احتمال شروع موج پنجم کرونا خبر می‌دهند بسیار خطرناک است».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a1dba84e-128a-46f4-a97e-8061383ae15d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات