728 x 90

واکسن چی شد؟ پیک چهارم نشانه‌های جدی خود را ظاهر می‌کند – روزنامه حکومتی آرمان

کرونا در خوزستان
کرونا در خوزستان

روزنامه حکومتی آرمان ۱۲ اسفند در مطلبی درباره نشانه‌های جدی ویروس کرونا و آمار سه رقمی قربانیان با حمله به دولت آخوند روحانی نوشت: «درست یک روز پس از اعلام وزیر بهداشت که کاهش مرگ ناشی از کرونا در ایران دنیا را حیرت‌زده کرد! شوربختانه باز هم آمار مرگ‌ومیر کرونا ۳رقمی شد و این نگرانی جدی را دامن زد که پیک چهارم نشانه‌های جدی خود را ظاهر می‌کند و چه بسا فروردین سختی در پیش داشته باشیم و سالمان را با رنج و محنت و فقدان و فراق آغاز کنیم».

این روزنامه به بی‌عملی ستاد کرونای رژیم اشاره کرده و نوشت: «ستاد ملی مبارزه با کرونا جز توصیه‌های معمول خود کاری انجام نمی‌دهد. به عبارت دیگر، مدیریت کجدار و مریز در برخورد با همه‌گیری بیماری هم‌چنان برقرار است و از اقدامات قاطع و مؤثر و مستظهر به اراده‌ای محکم و متمرکز خبری نیست. واقعاً معلوم نیست مردم باید به ابراز نگرانی شدید مسئولان بلندپایه نسبت به احتمال شیوع بهمن‌وار بیماری توجه کنند یا بی‌عملی‌ها را...

از ابتدای شیوع کرونا مسئولان مربوطه از ویروس مذکور و معرکه‌گردانی‌اش عقب‌تر بوده‌اند و علاج واقعه‌ها قبل از وقوع صورت نگرفته است!»

روزنامه حکومتی با حمله به دولت روحانی و بی‌عملی و شعار درمانی وی نوشت: «ما در مواجهه با انواع حادثه‌ها و رویدادها ضربه اصلی را از کندی مدیریت‌ها، ناهماهنگی مسئولان و محوریت تبلیغات و شعار دادن می‌خوریم و اختصاص به مدیریت‌های امروز و دیروز ندارد. یک نکته جالب که در ادبیات مسئولان فعلی وجود دارد این است که مرتباً از باید‌ها سخن می‌گویند! باید فلان بشود، باید بهمان بکنیم، باید پاندومی را جدی بگیریم! باید مسافرتها کنترل شوند! باید محدودیتها را اعمال کنیم! درحالی‌که ادبیات اصلی و درست و طبیعی یک مسئول حداقل پیرامون مبارزه با کرونا باید به زمان ماضی صرف می‌شد».