728 x 90

واشنگتن فری بیکن: آمریکا برای خرد کردن تهران آماده کارزار جدیدی می‌شود

سخنرانی مایک پنس در مونیخ
سخنرانی مایک پنس در مونیخ

واشنگتن فری بیکن نوشت: ظریف روز جمعه در حاشیه کنفرانس مونیخ به خبرنگاران گفت گردهمایی بین‌المللی ورشو برای متحد کردن جهانی علیه تهران یک شکست بزرگ بود.

 

فری بیکن روز ۲۷بهمن نوشت: قانونگذاران ارشد حزب جمهوریخواه برای یک کمپین سریع علیه رژیم ایران برای خرد کردن تهران آماده می‌شوند.

 

یک مقام ارشد جمهوریخواهان گفت:" قانونگذاران قویاً از فراخوان به موقع مایک پنس دفاع می‌کند که از اروپا خواسته بود در کنار مردم ایران بایستد".…

 

دومین مقام ارشد کنگره که به موضوعات ایران می‌پردازد به فری بیکن گفت: مسدود کردن معامله جاری نفتی ایران به‌عنوان بخش اصلی کارزار جدید فشار بر تهران کلید خواهد خورد.…

 

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، در کنفرانس امنیتی مونیخ، که بیش از هزار خبرنگار آنرا گزارش می‌کنند حکومت آخوندی را بزرگترین تهدید صلح و امنیت خاورمیانه توصیف کرد و گفت این رژیم حملات تروریستی در خاک اروپا را طراحی کرده است.

 

مایک پنس در سخنانی که ناظران آنرا بسیار مهم و هشداری جدی به اروپا می‌دانند، تأکید کرد: زمان آن است که شرکای اروپایی ما تضعیف تحریم‌های ما علیه این رژیم قاتل افراطی را متوقف کنند. زمان آن است که شرکای اروپایی ما در کنار ما و در کنار مردم ایران، بایستند.

 

مایک پنس در سخنرانی روز جمعه خود در مونیخ گفت:

ما گامهای قاطعی برای مقابله با بزرگترین تهدید صلح و امنیت خاورمیانه برداشته ایم. رژیم جمهوری اسلامی در ایران سردمدار حمایت از تروریسم در جهان است. این رژیم از نیروهای نیابتی و شبه‌نظامیان تروریست، حزب‌الله و حماس حمایت کرده است. موشک صادر کرده است و به جنگها در سوریه و یمن دامن زده است. حملات تروریستی در خاک اروپا طراحی کرده است.

این هفته باعث افتخار ما بود که به لهستان سفر کنیم. که با بسیاری از همان رهبران عالی برای همان هدف دیدار کنیم. ما دور هم جمع شدیم تا در مورد تعهد مشترکمان برای مقابله با رژیم ایران بحث کنیم. و خاورمیانه را برای صلح و شکوفایی و پیشبرد حقوق‌بشر امن کنیم. این خیلی فوق‌العاده بود که شاهد این باشیم که رهبران از سراسر منطقه اتفاق‌نظر داشتند که بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت در خاورمیانه رژیم جمهوری اسلامی در ایران است. همان‌طور که من در آن اجلاس گفتم، زمان آن است که همه ما اقدام کنیم. زمان آن است که شرکای اروپایی ما تضعیف تحریم‌های ما علیه این رژیم قاتل افراطی را متوقف کنند. زمان آن است که شرکای اروپایی ما در کنار ما و در کنار مردم ایران، و کنار متحدان و دوستان ما در منطقه بایستند. زمان آن است که شرکای اروپایی ما از توافقنامه هسته‌یی ایران خارج شوند. و به ما بپیوندند در حالی‌که ما فشار اقتصادی و دیپلماتیک ضروری را اعمال می‌کنیم به‌منظور این‌که برای مردم ایران، برای منطقه و جهان صلح، امنیت و آزادی که سزاوار آن هستند را به ارمغان بیاوریم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات