728 x 90

واشنگتن پست: تشدید تنش رژیم ایران با اسراییل تمرکز را از غزه تغییر می‌دهد

جنگ در غزه
جنگ در غزه

واشنگتن پست، روز ۲۸فروردین در گزارشی درباره حمله موشکی و پهپادی رژیم آخوندی به اسراییل نوشت: تشدید تنش ایران با اسراییل تمرکز را از غزه تغییر می‌دهد.
مقامات اسراییلی روز دوشنبه گفتند که به حمله‌یی که دو روز قبل از سوی رژیم ایران انجام شد و صدها موشک بالستیک و کروز و هواپیماهای بدون سرنشین از خاک ایران به سمت اهدافی در اسراییل پرتاب شد، پاسخ خواهند داد.
رژیم ایران در بیانیه‌های خود درباره حمله به اسرائیل، هیچ درخواستی برای آتش‌بس در غزه مطرح نکرد و تصمیم خود را به حمله اسراییل به افسران سپاه پاسداران به جای درد و رنج فلسطینی‌هایی که تهران مدعی قهرمانی آنهاست، مرتبط دانست. جک خوری (Jack Khoury) در روزنامه اسراییلی هاآرتص نوشت: «پس از حمله رژیم ایران، به نظر می‌رسد که جنگ [در غزه] به نقطه شروع، اسراییل در مقابل حماس بازگشته است. به این ترتیب، بیش از شش ماه پس از آغاز نبرد، هنوز ۱۳۳ گروگان اسراییلی و غیراسرائیلی برای آزادی دعا می‌کنند، در حالی که غزه هم‌چنان در ویرانی و خون‌ریزی است، بدون هیچ افق و چشم‌اندازی برای آینده».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fb398bac-6456-4ac2-8dc6-f97b6d6f2080"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات