728 x 90

همایش بزرگ ایرانیان در پاریس، حمایت کانونهای شورشی در شهرهای میهن اسیر

حمایت کانونهای شورشی از همایش بزرگ ایرانیان
حمایت کانونهای شورشی از همایش بزرگ ایرانیان

کانون تلاشها و تپش ها در شهر کوچک ویلپنت، تنها ۸روز مانده به درخشش عظیم‌ترین همایش ایرانیان برانداز در پاریس. بعد از خیزش سراسری مردم ایران در بیش از ۱۴۰شهر میهن در دیماه ۹۶، خیزش مردم به ستوه آمده هم‌چنان در شهرهای میهن اسیر ادامه دارد. مقاومت ایران نیز در پی تحقق سرنگونی این رژیم جهل و جنایت، در تلاش برای هر چه پرشکوه‌تر برگزار شدن این همایش بزرگ است تا در آن، درخشش آلترناتیو دموکراتیک هر چه چشمگیرتر و با کارایی بیشتر عیان شود. در این راستا، اعضای کانونهای شورشی نیز در شهرهای مختلف این میهن اسیر، با اقداماتی نظیر پخش تراکت و پوستر و دیوارنویسی، حمایت خود را از این همایش بزرگ سالانه مقاومت ایران نشان می‌دهند. همایش عظیم ایرانیان نشانه‌ای دیگر از وجود یک آلترناتیو دموکراتیک و سازمان‌یافته برای سرنگونی تمامیت رژیم ولایت فقیه و آزادی میهن اسیر خواهد بود. تلاش برای برگزاری هر چه با شکوهتر این همایش، قلب ایرانیان میهن‌پرست را در سراسر جهان به هم نزدیک و تلاشهایشان را فزون کرده است.

 

اصفهان

اعضای یکی از کانونهای شورشی اصفهان در یک عمل شجاعانه، با به‌چالش کشیدن جو اختناق، در زمان فعال و شلوغ شهر اقدام به نصب پوسترهای همایش بزرگ ایرانیان در پاریس و پوسترهای مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران کرده فیلم اقدامشان را ارسال کردند، طی این اقدام که در حمایت از همایش ایرانیان و گردهمایی بزرگ مقاومت ایران انجام شد پوستر‌هایی با پرچم سه رنگ و شیر و خورشید نشان ایران که بر آن نام گردهمایی به چشم می‌خورد نصب شد.

فیلمی از نصب شجاعانه تراکت گردهمایی و پوستر مریم رجوی توسط کانون شورشی اصفهان

 

سمنان

اعضای کانون شورشی ۲۱۴از سمنان نیز با نصب و تبلیغ پوسترهایی که بر آنها شعار «ایران آزاد – قیام با کانونهای شورشی – قیام تا پیروزی» نوشته شده بود همایش و گردهمایی عظیم ایرانیان در ویلپنت پاریس حمایت کردند.

پخش پوستر توسط کانون شورشی ۲۱۴ از سمنان

 

خرم‌آباد و ارومیه

اعضای کانونهای شورشی خرم‌آباد و ارومیه نیز حمایت خود را از گردهمایی بزرگ ایرانیان که قرار است ۹تیرماه در پاریس برگزار شود با ارسال تصاویر خود که در آن پوسترهای ایران آزاد را تبلیغ می‌کردند، به نمایش گذاشتند.

پوستر های تبلیغی پخش شده توسط کانونهای شورشی خرم آباد و ارومیه

 

نجف‌آباد

یکی دیگر از کانونهای شورشی در نجف‌آباد تصاویری از پخش پوستر در حمایت از همایش بزرگ مقاومت ایران در پاریس فرستاد. پوسترهای پخش شده رنگی و مزین به پرچم سه رنگ و آرم شیر و خورشید نشان ایران بودند که شعار « ایران آزاد» بر آنها به چشم می‌خورد.

پخش پوستر رنگی همایش ایرانیان توسط کانون شورشی نجف‌آباد

 

قم

اعضای کانونهای شورشی قم نیز حمایت خود را از همایش بزرگ ایرانیان که قرار است ۹تیرماه در پاریس برگزار شود با ارسال تصاویر خود که در آن پوسترهای ایران آزاد را تبلیغ می‌کردند، به نمایش گذاشتند. پوسترهای پخش شده حاوی شعار« رود خروشان خون شهیدان آزادی، آلترناتیو و رهبری شایسته خود را عرضه می‌کند: مسعود رجوی» بود.

پوستر پخش شده توسط کانونهای شورشی قم

 

بوشهر

اعضای کانونهای شورشی در بو شهر با دیوارنویسی از همایش بزرگ ایرانیان در پاریس حمایت کردند. در فیلم ارسالی شعار« ایران آزاد با کانونهای شورشی» به چشم می‌خورد.

دیوار نویسی یکی از کانونهای شورشی در بوشهر

 

تهران

کانونهای شورشی از تهران بزرگ نیز در حمایت از همایش بزرگ ایرانیان در پاریس اقدام به پخش تراکت در سطح پایتخت کردند. کانون شورشی ۱۰۰۰طی فیلم ارسالی خود ضمن ضمن حمایت از گردهمایی پاریس و شعارهای زنده باد ارتش آزادیبخش، درود بر مریم رجوی، دموکراسی آزادی با مریم رجوی، ایران آزاد قیام با کانونهای شورشی را تکرار کردند.

یکی دیگر از کانونهای شورشی تهران نیز فیلمی از پخش تراکت و حمایت از همایش ایرانیان در پاریس فرستاده است.

پخش تراکت و پیام کانون شورشی ۱۰۰۰ از تهران

پخش تراکت و حمایت از همایش در تهران

 

کانون شورشی دیگری در آریاشهر تهران با پخش و نصب تراکتهای فری ایران حمایت خود را از این همایش بزرگ اعلام کرد.

پخش و نصب پوستر فری ایران توسط کانون شورشی در آریاشهر تهران

 

سقز

اعضای کانونهای شورشی سقز نیز با پخش تراکت که حاوی شعار «قیام تا پیروزی – قیام با کانونهای شورشی» بود از همایش و گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس حمایت کردند.

پخش پوستر توسط کانون شورشی در سقز

 

رشت، لاهیجان و لنگرود

کانونهای شورشی در شهر رشت نیز با پخش تراکتی با شعار« ایران آزاد، قیام با کانونهای شورشی در سراسر ایران» ، همچنین کانون شورشی لاهیجان با تراکتی حاوی شعارهای « ملت ایران خواهان صلح و دوستی با ملتهای دیگر» و « ایرانی بدون محدودیت» و « ایران آزاد، قیام با کانونهای شورشی در سراسر ایران» ، همچنین کانون شورشی لنگرود با تراکتی حاوی شعار « ایران آزاد، قیام با کانونهای شورشی در سراسر ایران» حمایت خود را از همایش بزرگ ایرانیان در ویلپنت پاریس نشان دادند.

پخش تراکت توسط کانونهای شورشی در رشت و لنگرود و لاهیجان

 

ساری

یکی از اعضای کانونهای شورشی ساری نیز ضمن پخش تراکت «فری ایران» پیامی با مضمون « هم میهنان عزیز شرکت‌ کننده در گردهمایی، ما هواداران مجاهدین از شمال ایران یقین داریم که ایران با مریم رجوی و هزار کانون شورشی آزاد می‌شود. مرگ بر اصل ولایت فقیه – درود بر رجوی.

پخش پوستر فری ایران و ارسال پیام حمایت کانون شورشی از ساری

 

 

بیشتر بخوانید:

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d75ab3f7-54e5-44cc-b74e-63b1de6dd811"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات