728 x 90

هلاکت ۷تن از سرکردگان نیروی تروریستی قدس در دمشق و زوزه‌های وحشت‌آلود رژیم آخوندی

هلاکت ۷تن از سرکردگان نیروی تروریستی قدس در دمشق
هلاکت ۷تن از سرکردگان نیروی تروریستی قدس در دمشق

هلاکت ۷تن از سرکردگان نیروی تروریستی قدس در دمشق

و زوزه‌های وحشت‌آلود رژیم آخوندی

 

واکنش ولی‌فقیه ارتجاع

به‌دنبال هلاکت پاسدار سرلشکر محمدرضا زاهدی

و سایر پاسداران به هلاکت رسیده در دمشق

پیام پر سوزوگداز خامنه‌ای

خامنه‌ای روز ۱۴فروردین در پیام پر سوز و گدازی بعد از هلاکت مهره‌های کلیدی نیروی تروریستی قدس پاسدار سرلشکر محمدرضا زاهدی و معاونش پاسدار سرتیپ محمد هادی حاج رحیمی وعده تلافی داد و نوشت: آنها پاداش خود را دریافت کرده‌اند، ولی غم فقدان آنان به‌ویژه هر که آنان را می‌شناخت سنگین است. رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد. آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد.

 

پیام پر سوزوگداز رئیسی جلاد

رئیسی رئیس‌جمهور ارتجاع گفت: اقدام تجاوزکارانه و مذبوحانه رژیم صهیونیستی در حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، موجب به‌شهادت رسیدن سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی و ۵تن از همراهان آنان شد.

این تهاجم غیرانسانی نقض آشکار مقررات بین‌المللی است و این جنایت ناجوانمردانه بی‌پاسخ نخواهد ماند.

 

زوزه‌های پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع

برادر و دوست عزیزم محمدرضا زاهدی (ابومهدی) که بیش از چهل سال توفیق آشنایی و همنشینی با وی را داشتم، و هم‌چنین محمدهادی حاجی‌رحیمی به‌عنوان مستشار نظامی در سوریه حضور داشتند، در بمباران جنگنده‌های مزدوران ارتش صهیونیستی. کشته شدند.

سردمداران جاهل رژیم غاصب اسراییل و حامیان آنها بدانند این تحرکات رذیلانه هیچ تأثیری نخواهد داشت و اقدام تجاوزگرانه و ددمنشانه آنان با مجازات سختی مواجه خواهد گشت.

 

تشکیل جلسه عجولانه شورای عالی امنیت رژیم

با حضور رئیسی جلاد

دبیرخانه شورای عالی امنیت رژیم اعلام کرد

پیرو جنایت جنگی دیگری از رژیم صهیونیستی علیه اماکن و افراد دارای مصونیت دیپلماتیک و به پاسدار سرلشگر محمدرضا زاهدی، شورای عالی امنیت ملی ساعت ۲۱ شب گذشته در حضور رئیس‌جمهور و رئیس شورا تشکیل جلسه داد و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس نوشت یک دیپلمات سوئیسی که نماینده منافع آمریکا در این کشور بود، از سوی تهران احضار شد تا بر مسئولیت واشنگتن در این حمله تأکید کند.

امیرعبداللهیان در پستی در ایکس گفت: پیام مهمی به دولت آمریکا به‌عنوان حامی رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ارسال شد، آمریکا باید پاسخ دهد.

کنعانی سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم با محکومیت حمله به کنسولگری رژیم در دمشق این حمله را نقض فاحش مقررات بین‌المللی به‌ویژه کنوانسیون روابط دیپلماتیک ۱۹۶۱ وین دانست و افزود: جمهوری اسلامی، ضمن محفوظ دانستن حقوق خود برای اتخاذ اقدامات متقابل، نسبت به نوع واکنش و تنبیه متجاوز تصمیم می‌گیرد.

 

زوزه‌های سپاه پاسداران ولایت خامنه‌ای

به‌دنبال هلاکت پاسدار سرلشکر محمدرضا زاهدی سرکرده نیروی تروریستی قدس در سوریه و معاون وی پاسدار سرتیپ محمدهادی حاجی رحیمی و ۵ تن دیگر از سرکردگان نیروی تروریستی قدس در جریان حمله موشکی به ساختمان کنسولگری رژیم در دمشق سپاه خامنه‌ای اعلام کرد

(عصر روز دوشنبه ۱۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۳) هواپیماهای رژیم جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی"و"سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی" از فرماندهان، دفاع مقدس و مستشاران و افسران نظامی ارشد نظام در سوریه و ۵ تن از افسران همراه آنان به شرح زیر: کشته شدند

۱. حسین امان اللهی

۲. سید مهدی جلالتی

۳. محسن صداقت

۴. علی آقا بابایی

۵. سید علی صالحی روزبهانی

 

اکبری سفیر حکومت آخوندی در سوریه

این بار شاید برای اولین بار هست که رژیم صهیونیستی

به خودش اجازه می‌ده یک ساختمان رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران

که پرچم جمهوری اسلامی بر بالای این ساختمان برافراشته بود رو

مشخصاً مورد هجوم خودش قرار بدهد

 

تلویزیون رژیم – ۱۳ فروردین ۱۴۰۳

هلالی خبرنگار شبکه خبر از دمشق: دشمن صهیونیستی در حمله موشکی ساختمان مجاور مقر سفارت را مورد حمله قرار داده که به نوعی بخشی از سفارت جمهوری اسلامی ایران هستش ما برای اطلاعات بیشتر از این حمله ناجوانمردانه دشمن خدمت آقای دکتر حسین اکبری هستیم سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در سوریه و جزئیات بیشتر را از ایشان سؤال می‌کنیم حاج آقا خیلی ممنون که این فرصت رو به ما دادید در خصوص این حمله و جزئیاتی هست اگر می‌شه بفرمایید

حسین اکبری سفیر ایران در سوریه: همان‌طوری که در اخبار هم منتشر شد رژیم صهیونیستی با هواپیمای اف ۳۵ از بالای منطقه جولان اشغالی با ۶ موشک ساختمان رزیدانت یا منزل سفیر و کنسولگری ما رو هدف قرار داد و یک ساختمان پنج طبقه رو فرو ریخت و تعدادی از عزیزان شهید شدند که عملیات آواربرداری شروع شده که بعد از آواربرداری دقیقاً مشخص می‌شه و اسامی و تعداد رو اعلام می‌کنیم ولی بر اساس اخباری که وجود داره بین پنج تا هفت تن از شهیدان عزیز ما به لقاءالله پیوستند و این جنایت رژیم صهیونیستی که در واقع عبور از معاهدات بین‌المللی و نقض کنوانسیون ۱۹۶۱ هست در واقع یک اقدام جنایت‌کارانه جدیدی در نوع خودش و عبور از خط قرمزهای بین‌المللی است.

که در این عملیات ناجوانمردانه تعدادی از برادران ما شهید که از در واقع نیروهای وابسته نظامی ما و از دیپلمات‌های رسمی سفارت جمهوری اسلامی بودند در همین مکان که خوب در مقابل این ساختمان هم که چسبیده به سفارت ما هست و فرقی نمی‌کنه بخشی از سفارت ماست چون دو طبقه‌یین منزل سفیر بود که خب من اتفاقاً اونجا حضور نداشتم.

این بار شاید برای اولین بار هست که رژیم صهیونیستی به خودش اجازه می‌ده یک ساختمان رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران که پرچم جمهوری اسلامی بر بالای این ساختمان برافراشته بود رو مشخصاً مورد هجوم خودش قرار بدهد و به این جنایت خودش هم اعتراف بکنه.

 

ترابی کارشناس مسایل غرب آسیا:

اگر اون تحلیلی که عرض کردم که وارد یک پروسه یک فرآیند شده باشیم نه پروژه طوفان الاقصی یک فرآیندی که حداقل چهار سال بحرانی دیگر رو خواهیم داشت این یکی از نقاط عطف است که ممکن است عرض کردم مثل یک شطرنج است دیگه واکنش ما گام بعدی اونها رو مشخص می‌کنه یعنی اینها الآن کامل دارند ما رو رصد می‌کنند من مثلاً انتظارم این است انتظار حالا انتظارم این است که جلسه فوری شورای عالی امنیت ملی حداقل در فضای رسانه‌یی شکل بگیره.

حرف این است که آقا شما وقتی دشمن ات در حدی به شما پاسخ داده که افکار عمومی دنیا الآن تیتر یک دنیاست همه دارند می‌بینند پاسخش باید در همان سطح باشه اگر بگی من یک جایی زدم یک وقتی زدم خود اونها می‌زنند در حداقل افکار عمومی ات بازی رو باختی و اون ۴ اثری که من عرض کردم که یکی‌اش حوزه امنیت داخلی است یکی‌اش حوزه اقتصادی است رو در میان و بلندمدت بر شما می‌گذاره سرخوردگی نیروی درونی خودت را خواهد داشت.

 

یک کارشناس حکومتی

اگر در تصمیم‌گیریها تغییر ایجاد نکنیم

باید منتظر ترور مقامات ارشد در تهران باشیم

 

تلویزیون رژیم – ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

این تحلیل پیش‌بینی پذیر بودن تهران و قابل کنترل بودن تهران در تل آویو و واشنگتن باید تغییر بکند. من نمی‌گویم چه اتفاقی باید بیفتد اما باید این محاسبه تغییر بکند. اگر این تغییر نکند ما باید شاهد ترور مقامات ارشد امنیتی‌مان در خاک تهران و خود تهران باید باشیم.

 

اعضای مجلس ارتجاع طی پیامهایی نسبت به هلاکت سرکردگان سپاه در سوریه سوزوگداز کرده و خواهان اقدام تلافی‌جویانه از جمله حمله به مراکز دیپلماتیک اسراییل در کشورهای منطقه شدند.

جلال رشیدی کوچکی عضو مجلس ارتجاع گفت: تعلل، صبر و تأخیر در پاسخ قاطع و مشابه به حمله نظامی صهیونیستها به خاک ایران، تحت هر عنوان، برابر است با ضربه سنگین به آبرو و عزت نام بزرگ ایران. پیشنهاد من، هدف قرار دادن آشکارا و مستقیم یکی از مراکز دیپلماتیک صهیونیستها در یکی از کشورهای منطقه، ترجیحاً آذربایجان است

 

احمد نادری عضو هیأت‌رئیسه مجلس ارتجاع گفت: ‏حمله به محل اقامت مستشاران نظامی ما توسط اسراییل سابقه داشته و متأسفانه پاسخ درخوری تابحال داده نشده؛ اما حمله به کنسولگری را باید پاسخ متناسب، آشکار، قطعی و مستقیم داد.

جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع گفت حق دفاع برای نظام محفوظ و این جنایت بی‌پاسخ نخواهند ماند».

 

به‌نوشته رسانه‌های حکومتی پاسدار سرتیپ به هلاکت رسیده محمدرضا زاهدی فرمانده نیروی تروریستی قدس در سوریه که روز گذشته به هلاکت رسید

در فاصله سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ به‌عنوان سرکرده نیروی زمینی سپاه پاسداران فعالیت می‌کرد.

او در سال ۱۳۸۴ برای مدت کوتاهی فرماندهی نیروی هوایی سپاه پاسداران را برعهده داشت.

و از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵ با حفظ سمت فرمانده قرارگاه ضد ثارالله برای سرکوب قیامهای مردمی در تهران بود و از ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ معاونت عملیات سپاه پاسداران را برعهده داشت.

پاسدار سرتیپ به هلاکت رسیده در طول جنگ ضدمیهنی ایران و عراق سرکرده تیپ ۴۴ ضد قمر بنی‌هاشم از ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۵ بود

وی هم‌چنین در فاصله سالهای ۱۳۶۵ تا ۱۳۷۰ سرکرده لشکر ۱۴ ضدامام حسین بود.

او از ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۵ فرمانده سپاه ضدمردمی در سوریه و لبنان بود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6a4fe39d-0892-4a54-8c30-fedd6ff48a63"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات