728 x 90

هلاکت یک بسیجی دیگر در میدان هفت‌حوض تهران

قیام شهریور ۱۴۰۱
قیام شهریور ۱۴۰۱

یک بسیجی دیگر توسط مردم و جوانان قیام آفرین در میدان هفت‌حوض تهران به هلاکت رسید.

شبکه العالم رژیم به نقل از خبرگزاری حکومتی ایرنا از هلاکت یک بسیجی دیگر بنام میلاد استاد هاشم  در روز یکشنبه سوم مهر خبر داد و نوشت: «میلاد استاد هاشم، بسیجی متولد سال۱۳۶۴ امشب در میدان هفت‌حوض تهران به ضرب گلوله توسط اغتشاشگران به‌شهادت رسید. اعضای گروهک‌های تروریستی نفوذی در تجمعات، یک بسیجی را در تهران با گلوله شهید کردند».

روز شنبه دوم مهرماه خبرگزاریهای حکومتی از هلاکت دو تن دیگر از بسیجیهای آتش به اختیار خامنه‌ای در تهران و ارومیه بنامهای حسین تقی‌پور و عباس فاطمیه خبر داده بودند.

روز پنجشنبه ۳۱شهریور ۴پاسدار بسیجی در شهرهای مشهد و تبریز، قزوین و قوچان توسط جوانان قیام آفرین به هلاکت رسیدند.

خبرگزاریهای حکومتی روز ۳۱شهریور از به‌هلاکت رسیدن ۴پاسدار بسیجی در اعتراضات سراسری در شهرهای مشهد و تبریز، قزوین و قوچان خبر دادند.

هویت پاسدار بسیجیهای کشته شده، محمد رسول دوست محمدی در مشهد و «حسین اوجاقی» از بسیجیان تبریز عنوان شده است. بسیجی دیگر که نامی از وی برده نشده است توسط معاون امنیتی استانداری قزوین اعلام شده است وی گفت: «در تجمع دیروز تاکستان عوامل ناشناس با سلاح گرم یکی از بسیجیان را به شهادت رساندند».

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس -تسنیم روز ۳۱شهریور از کشته شدن یکی دیگر از نیروهای سرکوب خامنه‌ای بنام مسلم جاویدی مهر در قوچان خبر داد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c235933f-3e7a-4ce3-95ba-3c702fe664ff"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات