728 x 90

هشدار جو بایدن و شخصیتها و سناتورهای آمریکایی به رژیم آخوندی به‌دنبال حمله نیروهای سپاه پاسداران به پاپگاهها و نیروهای آمریکایی در سوریه

جو بایدن، رئیس جمهورآمریکا
جو بایدن، رئیس جمهورآمریکا

هشدار جو بایدن و شخصیتها و سناتورهای آمریکایی به رژیم آخوندی

به‌دنبال حمله نیروهای سپاه پاسداران

به پاپگاهها و نیروهای آمریکایی در سوریه

 

به‌دنبال پاسخ نظامی نیروهای آمریکایی به تهاجمات پهپادی نیروهای سپاه پاسداران رژیم به پایگاههای این کشور در منطقه دیرالزور، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه گفت: اشتباه نکنید. اگر چه ما به‌دنبال درگیری نظامی با رژیم ایران نیستیم، اما برای پاسخ قدرتمند در دفاع از شهروندانمان آماده باشید. (رویترز ۴فروردین)

 

مایک پمپئو:

خوشحالم که دولت بایدن در قبال کشته شدن یک آمریکایی اقدام عملی کرد.

اما بگذارید روشن باشد که از سال۲۰۲۱ تاکنون، شبه‌نظامیان تحت فرماندهی رژیم ایران ۷۸بار نیروهای ما را مورد تهاجم قرار داده‌اند، در حالی‌که دولت بایدن تنها سه بار واکنش نشان داده است. ادامه برخورد ضعیف، فقط زمینه را برای تهاجمات بیشتر مهیا می‌کند (توئیتر پمپئو۴فروردین)

 

سناتور لیندزی گراهام:

دولت بایدن می‌تواند برای اقدامات پیشگیرانه از دولت ترامپ الگوبرداری کند. . با رژیم ایران باید با زبان زور صحبت کرد تا بدانند در صورت ادامه حمایت و تشویق به تهاجم علیه نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه، منتظر هر اتفاقی باشند.

اهدافی که رژیم ایران بیش از هر چیز از ضربه خوردن آنها بیم دارد، پالایشگاههایش است. در مقابل هر تهاجم به نیروهای آمریکایی در آینده، یک پالایشگاه و زیرساختهای نفتی و گازی آنرا از دور خارج کنید. چنین اقدامی پیامی قوی به آنها می‌دهد (توئیتر لیندزی گراهام۵ فروردین)

نماینده پت فالون:

تروریسم سپاه پاسداران مرز نمی‌شناسد و مستقیماً منعکس‌کننده طینت فاسد آخوندهاست. اتحادیه اروپا و انگلستان باید برای لیست‌گذاری سپاه پاسداران به‌عنوان یک سازمان تروریستی به ما بپیوندند. ما باید سیاست فشار حداکثری علیه این رژیم را از سر بگیریم.

جان نیروهای آمریکایی در خطر است، هم‌چنین بسیاری جانهای دیگر که قربانی این رژیم سرکوبگر هستند. (توئیتر پت فالون۴فروردین)

 

سناتور جیمز لنکفورد

این حمله بار دیگر تأیید می‌کند که آمریکا باید با قدرت در مقابل سپاه پاسداران و تروریسم رژیم ایران که هنوز پایگاههایی در سوریه و سراسر منطقه دارد، بایستد. رژیم ایران تهدیدی برای منطقه و صلح جهانی است. (توئیتر جیمز لنکفورد ۴فروردین)

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a8676b5b-4afd-414e-8212-e7d226b98b56"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات