728 x 90

۳مهر۱۳۹۸

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» «نه به فاشیسم دینی و رژیم رکورددار اعدام» + عکس

دومین روز تظاهرات در نیویورک - نه به روحانی - ۳مهر۹۸
دومین روز تظاهرات در نیویورک - نه به روحانی - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی»

«نه به فاشیسم دینی و رژیم رکورد دار اعدام»

۳مهر ۱۳۹۸- ۲۵سپتامبر ۲۰۱۹

روز چهار شنبه سوم مهرماه، دومین تظاهرات هموطنان آزاده علیه حضور آخوند شیاد حسن روحانی در مقر ملل ‌متحد با شعارهای کوبنده نه به روحانی نه با فاشیسم دینی بر گزار شد.

این تظاهرات که به‌دنبال تظاهرات پیروزمند دوم مهر با حضور شخصیتهای آمریکایی و حامیان مقاومت ایران برگزار گردید، هموطنانمان همزمان با برگزاری اجلاس مجمع عمومی ملل ‌متحد در نیویورک، حضور آخوند حسن روحانی، رئیس‌جمهور فاشیسم مذهبی را به‌شدت محکوم کردند و خواهان طرد این آخوند خون‌آشام و هیأت دیکتاتوری تروریستی حاکم بر ایران از مقر ملل ‌متحد شدند.

شرکت‌کنندگان با اشاره به تشدید انزوای دیکتاتوری آخوندی و این‌که مماشاتگران اروپایی نیز به این واقعیت پی بردند که حکومت آخوندی عامل حمله به تأسیسات نفتی و یک رژیم جنگ‌افروز است، فریاد می‌زدند، نماینده این حکومت جنگ‌افروز و رئیس حکومت رکورد دار اعدام و بانکدار مرکزی تروریسم، که بقای خود را در گرو تروریسم و جنگ‌افروزی و حمله به تأسیسات نفتی و راهزنیهای دریایی و باجگیری اتمی می‌بیند، باید بلادرنگ از مقر ملل ‌متحد اخراج شود. آخوند حسن روحانی هم مثل خامنه‌ای و ظریف باید تحریم شود و به‌خاطر شراکت در جنایات آخوندها در معرض محاکمهٔ بین‌المللی قرار بگیرد.

تظاهرکنندگان با شعار و پلاکاردهایی که حمل می‌کردند، تأکید کردند که کرسی‌های ایران در ملل ‌متحد باید به مقاومت عادلانه مردم ایران و جایگزین دموکراتیک شورای ملی مقاومت واگذار شود و حق مردم ایران برای مقاومت و سرنگونی دیکتاتوری ضدبشری آخوندها به‌رسمیت شناخته شود.

سخنرانان و تظاهر کنندگان گفتند: تمامی دست‌اندرکاران جنایت علیه بشریت در قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷و سران این رژیم -که تاکنون به‌خاطر اعدامهای خودسرانه و سرکوب و زن‌ستیزی و انواع تبعیضهای مذهبی و ملی و نقض ابتدایی‌ترین اصول حقوق‌بشر، در۶۵قطعنامه ارگانهای ملل متحد از جمله مجمع عمومی محکوم شده‌اند باید در مقابل عدالت قرار بگیرند.

تظاهرکنندگان پشتیبانی همه‌جانبه و همبستگی خود را با اعتراضات مردمی و قیام آفرینان و کانونهای شورشی برای سرنگونی این رژیم ضدبشری و برقراری آزادی و حاکمیت مردم ایران اعلام کردند.

 

 

بخشی از بیانیه پایانی تظاهرات نیویورک :

اعلام می کنیم:

ما اینجا هستیم تا حمایت خود را از کانونهای شورشی مجاهدین  اعلام  کنیم.

به رهبرانی که در مجمع عمومی گرد آمده‌اند اعلام می‌کنیم: دیگر بس است. بیدار شوید

این رژیم توسط مردم شجاع ایران بالاخص جوانان سرنگون خواهد شد. انتخاب بین بودن در طرف مردم ایران یا بودن در طرف آخوندها است. این آزمایشی در برابر سازمان ملل و جامعه جهانی است. در کنار مردم ایران بایستید و بر اصول خود وفادار باشید.

پرونده نقض حقوق بشر رژیم ایران باید به شورای امنیت ارجاع داده شود و قتل عام سال۶۷ باید بررسی شود.

ما می خواهیم به کانونهای شورشی بگوئیم صدای شما به جهانیان رسید. روز سرنگونی دور نیست و ما  حاضر هستیم. حاضر! حاضر! حاضر!

 نیویورک ـ تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

 

پهلوان مسلم اسکندر فیلابی مسئول کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت:

کرسیهای سازمان ملل متعلق به مردم ایران است. من جامعه جهانی و کشورهای اروپایی و دولتمردانی را که در سازمان ملل گرد آمده مخاطب قرار داده و از آنها می‌پرسم چرا کسانی که همین دیروز منطقه را به آتش کشیده‌اند به سازمان ملل راه می‌دهید؟ چرا با رژیم که فقط با جنگ‌افروزی سر پا است گفتگو می‌کنید؟ آن دسته از کشورهایی که منافع اقتصادی آن قدر گوشهایشان را کر کرده است که حتی اعترافات رژیم آخوندی درباره دزدی و چپاولشان را نمی‌شنوند می‌گویم نمایندگانش را بفرستند تا با مردمی که برای یک لقمه نان، فرزندان یا کلیه‌شان را می‌فروشند سؤال کنند. از کارگرانی که بیش از ۶ماه حقوق نگرفته‌اند سؤال کنند. از مال باختگان سؤال کنند. مردم ایران ۴۰سال است که این رژیم را آزموده‌اند و شعارشان این است:‌ مرگ بر اصل ولایت‌فقیه! مرگ بر خامنه‌ای! مرگ بر روحانی!

پیام ما به شما دولتمردانی که اینجا گرد آمده‌اند بسیار روشن است. از نیرویی که توان سرنگونی رژیم آخوندی را دارد یعنی شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران حمایت کنید. تجربه نشان داده است هر نوع تلاش برای کنار آمدن با این رژیم در منطق آخوندهای جنایتکار علامت ضعف است. تنها زبان صحبت با آخوندها زبان قاطعیت و قدرت است. مقاومت ایران و کانونهای شورشی و قیام مردم به‌پاخاسته مسئولیت سرنگونی این رژیم را برعهده می‌گیرند. در مقابل مردم ایران عهد مان را برای سرنگونی تجدید می‌کنیم و با صدای بلند اعلام می‌کنیم: حاضر! حاضر! حاضر!

پهلوان مسلم اسکندر فیلابی - نیویورک ـ تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

پهلوان مسلم اسکندر فیلابی - نیویورک ـ تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

 

علی بهرامی از هیأت سازمان خبات کردستان ایران:

روحانی جنایتکار و رژیم آخوندی بیش از ۴۰سال است که به اشکال مختلف مردم ایران را استثمار می‌کنند. رژیم دشمن تمامی مردم ایران است به همین دلیل مردم ایران به مبارزه برای سرنگونی این رژیم ادامه می‌دهند. ما هرگز به این رژیم اعتماد نمی‌کنیم که هر روز دست به اعدام می‌زند و کولبران را به گلوله می بندند.

ما سفر روحانی به نیویورک برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی را محکوم می‌کنیم و از کشورها می‌خواهیم او را راه ندهند و از مبارزه مردم ایران حمایت کنند.

علی بهرامی از هیأت سازمان خبات کردستان ایران - نیویورک ـ تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

علی بهرامی از هیأت سازمان خبات کردستان ایران - نیویورک ـ تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

دکتر سنابرق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت:

اکنون سؤال این است که مقاومت ما با تکیه به چه عنصری توانست از سرفصلهای تاریخی که پشت سر گذاشته‌ایم عبور کند؟ اولین آن ریشه داری این مقاومت در تاریخ و جامعه ایران است. دومین عنصر پیشرفت مقاومت وجود رهبری ذیصلاح بود. سومین عنصر کادرهای فداکار این مقاومت بوده‌اند از سی هزار قهرمانی که بر طنابهای دار در قتل‌عام سال ۶۷ بوسه زدند تا رزمندگانی که بر مواضع خود پایدار باقی ماندند و تا شما که همواره پشتیبان این مقاومت بوده‌اید.

اکنون همه سران رژیم مجبور شده‌اند اعتراف کنند که به استراتژی سکوت پایان داده‌اند. در این شرایط کانونهای شورشی در حال هموار کردن مسیر سرنگونی این رژیم است و این مقاومت تمامیت این رژیم را به چالش کشیده است. روحانی و ظریف چهره دیگر خامنه‌ای و قاسم سلیمانی هستند. پایان تاریخی رژیم آخوندها فرا رسیده است.

 دکتر سنابرق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت

دکتر سنابرق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

 

فرزین هاشمی عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت:

آخوند جنایتکار روحانی مردم ایران را نمایندگی نمی‌کند. او قاتل مردم ایران است و باید از سازمان ملل اخراج شود. روحانی و همراهان او از جواد ظریف گرفته تا بقیه همه در جنایت دست دارند و همه رهبران جهان باید بدانند هر گونه دست دادن با این رژیم دست آنها را به خون آلوده می‌کند.

مردم ایران به کمک کانونهای شورشی در قلب ایران که هر روز بر فعالیت‌هایشان اضافه می‌کنند آماده‌اند که این رژیم را سرنگون کنند و روزهای پایانی این رژیم فرا رسیده است.

این مقاومت تبلور خواسته‌ها و آمال مردم ایران برای سرنگونی این رژیم است. ما هستیم و پایدار باقی مانده‌ایم چون از یک سیاست و استراتژی صحیح و اصولی که معمار آن برادر مسعود بوده است پیروی کرده‌ایم. رهبری که در بغرنج‌ترین شرایط که تمام دنیا به‌دنبال استمالت از این رژیم بود ایستاد و قیمت آن را پرداخت و امروز جهان به حقانیت این مقاومت گواهی می‌دهد.

سران رژیم اعتراف کرده‌اند که کانونهای شورشی و مجاهدین در قلب مردم ایران نفوذ کرده‌اند و هر روز رسانه‌های رژیم تلاش می‌کنند مانع گسترش پایگاه مردمی مجاهدین شوند اما باز هم شکست‌خورده‌اند. می‌بینیم که به‌رغم همه جنایتهای رژیم هر روز بر تعداد کانونها در سراسر ایران افزوده می‌شود.

امروز ما مجاهدین و همه اعضا و پشتیبانان مقاومت مصمم‌تر از هر زمان عزم جزم کرده‌ایم تا به این ر‌ژیم پایان دهیم. این مقاومتی است تا پیروزی. ما امروز در نقطه‌یی هستیم که همه جهانیان به این واقعیت پی برده‌اند که هیچ چیز نمی‌تواند مانع سرنگونی این رژیم شود.

رژیم در ضعیف‌ترین نقطه خود قرار دارد. شرایط عینی برای سرنگونی این رژیم وجود دارد. امروز خواهر مریم در همه جهان به‌عنوان مظهر و سمبل این مقاومت شناخته شده است. زمان آن رسیده است که جامعه جهانی کرسی ایران را از این رژیم بگیرد و حق مردم ایران را برای مقاومت و سرنگونی به‌رسمیت بشناسد.

فرزین هاشمی عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت

فرزین هاشمی عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

 

ژنرال جک کین معاون پیشین رئیس ستاد ارتش آمریکا در تظاهرات نیویورک:

از زمانی که در تابستان گذشته در برابر وزارت‌خارجه آمریکا گرد آمدیم اتفاقات بسیاری رخ داده است. به‌نظر من فشاری که اکنون روی رژیم است بیشترین فشاری است که در چهل سال گذشته بر این رژیم وارد شده است. صادرات نفت رژیم دارد به صفر می‌رسد و نارضایتهای اجتماعی گسترش یافته است. مردم ایران می‌دانند که این رژیم آخوندی است که مسئول اول این وضعیت است. وقتی که قرارداد اتمی را پذیرفتند میلیاردها دلار پول به جانب ملاها سرازیر شد اما با آن چه کردند؟ آیا صرف بهروزی مردم ایران کردند. می‌دانیم که خیر. صرف سوریه و تروریستهایشان در اینجا و آنجا کردند.

نقشه‌مسیر رژیم ایران ایجاد بحران است تا به متحدان آمریکا فشار بیاورد تا آنها آمریکا را وادار به لغو تحریم‌ها کنند. حمله به عربستان توسط رژیم ایران هدفش اعمال فشار به اقتصاد جهانی است تا بر اثر آن آمریکا زیر فشار برای کاهش تحریم‌ها قرار بگیرد. اما می‌بینیم که آمریکا عکس آن را عمل کرده است و تحریم‌ها را افزایش داده است.

اکنون رژیم ایران به‌لحاظ سیاسی و اقتصادی و بین‌المللی منزوی‌تر از هر زمانی در چهل سال گذشته است.

همین دیروز انگلستان، فرانسه و آلمان طرف آمریکا را در افزایش تحریم‌ها گرفتند و این یک پیشرفت است.

آخوندها چه کار خواهند کرد؟ جنگ‌افروزیهای آنها تأثیر عکس داشته است. مدارک نشان داده که حمله به عربستان کار رژیم ایران بوده است و مچ آخوندها گیر افتاده است.

به نظر می‌رسد آخوندها دچار ایست مغزی شده‌اند و دروغهای آنها به خودشان برمی‌گردد.

ما یک اشتباه بزرگ استراتژیک کردیم و در طول ریاست سه رئیس‌جمهور به تروریسم رژیم پاسخ ندادیم و این به رژیم فرصت افزایش تروریسمش را داد و سرکوب مردمش را نیز افزایش داد.

ما در اینجا دنبال صلح و ثبات هستیم. هدف ما این است اما آخوندها دنبال بی‌ثباتی و سوخت رسانی به جنگهای داخلی و ایجاد فجایع انسانی هستند.

روحانی بعد از ایراد دروغهایش در مجمع عمومی به ایران باز خواهد گشت در حالی که رژیمشان بیش از هر زمان دیگری منزوی است. رژیم حتماً ایجاد بحرانهای بزرگتر را دنبال خواهد کرد و این به‌معنای آن خواهد بود که آمریکا یک حمله نظامی علیه رژیم ایران را بررسی خواهد کرد.

توسعه‌طلبی آخوندها آنها را کور کرده است. آنها بیش از تحریم‌ها، بیش از هر چیز دیگر از مردم ایران وحشت دارد.

ژنرال جک کین معاون پیشین رئیس ستاد ارتش آمریکا در تظاهرات نیویورک

ژنرال جک کین معاون پیشین رئیس ستاد ارتش آمریکا در تظاهرات نیویورک

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

 

هم اکنون دومین تظاهرات هموطنان آزاده علیه حضور آخوند شیاد حسن روحانی در مقر ملل ‌متحد با شعارهای کوبنده نه به روحانی نه با فاشیسم دینی در حال برگزاری است.

تظاهر کنندگان خواهان طرد این آخوند خون‌آشام و هیأت دیکتاتوری تروریستی حاکم بر ایران از مقر ملل ‌متحد شدند.

تظاهرات در نیویورک - نه به روحانی - ۳مهر ۹۸

تظاهرات در نیویورک - نه به روحانی - ۳مهر ۹۸

 

شرکت‌کنندگان فریاد می‌زدند، نماینده این حکومت جنگ‌افروز و رئیس حکومت رکورددار اعدام و بانکدار مرکزی تروریسم، که بقای خود را در گرو تروریسم و جنگ‌افروزی و حمله به تأسیسات نفتی و راهزنیهای دریایی و باجگیری اتمی می‌بیند، باید بلادرنگ از مقر ملل ‌متحد اخراج شوند.

تظاهر کنندگان با شعار و پلاکاردهایی که حمل می‌کردند، تأکید کردند کرسی‌های ایران در ملل ‌متحد باید به مقاومت عادلانه مردم ایران و جایگزین دموکراتیک شورای ملی مقاومت واگذار شود و حق مردم ایران برای مقاومت و سرنگونی دیکتاتوری ضدبشری آخوندها به‌رسمیت شناخته شود.

تظاهر کنندگان پشتیبانی همه‌جانبه و همبستگی خود را با اعتراضات مردمی و قیام آفرینان و کانون‌های شورشی برای سرنگونی این رژیم ضدبشری و برقراری آزادی و حاکمیت مردم ایران اعلام کردند.

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ دومین تظاهرات «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

 

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی «نه به آخوند روحانی» - ۳مهر۹۸

 

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

نیویورک ـ آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده در تظاهرات نه به روحانی- ۳مهر۹۸

تظاهرات نه به آخوند روحانی در نیویورک

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3ec25bb8-9ad0-4cd0-bde9-e0cecc9e1bc6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات