728 x 90

نیوزویک: پس از تهدید تبدیل نیویورک به ویرانه، رئیسی قصد دارد به این شهر سفر کند

رئیسی جلاد
رئیسی جلاد

نیوزویک روز ۱۲مرداد در مطلبی درباره اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل که قرار است در نیویورک تشکیل شود نوشت: رژیم ایران اعلام کرده است که آخوند ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور رژیم در ماه آینده در مجمع عمومی سازمان ملل در این شهر شرکت خواهد کرد. اعلام این موضوع که تنها چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که رسانه‌های دولتی جمهوری اسلامی ایران یک تهدید اتمی علیه منطقه [را منتشر] کردند.

شورای ملی مقاومت ایران (NCRI) یک گروه اپوزیسیون رژیم ایران، به نیوزویک گفت: وزارت امور خارجه آمریکا نباید برای آخوند ابراهیم رئیسی که هم‌چنان با تحریم‌های آمریکا به‌دلیل نقض حقوق‌بشر روبه‌رو است، ویزا صادر کند...
اعلام این موضوع پس از انتشار ویدئویی در رسانه دولتی ایران صورت گرفت که می‌گفت در صورت اقدام خصمانه آمریکا، تهران می‌تواند از موشکهای بالستیک قاره‌پیما با قابلیت حمل کلاهک هسته‌یی (ICBM) استفاده کند و نیویورک را به ویرانه و جهنم تبدیل کند.

روز دوشنبه علی بهادری جهرمی، سخنگوی رژیم ایران گفت: برنامه‌ریزی اولیه برای حضور رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل که در ۱۳سپتامبر افتتاح می‌شود، انجام شده است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/90228564-e98f-4448-95ea-83a0ab6c9ede"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات