728 x 90

نگرانی در مجلس آخوندی از وضعیت انفجاری جامعه و خطر آن برای نظام

نگرانی مجلس آخوندی از وضعیت انفجاری جامعه و خطر آن برای نظام
نگرانی مجلس آخوندی از وضعیت انفجاری جامعه و خطر آن برای نظام

در جلسه روز چهارشنبه ۲مهر، مجلس ارتجاع بار دیگر موضوع سؤال از آخوند روحانی مطرح شد.

حسین‌پور عضو مجلس رژیم گفت: «هیأت‌رئیسه باید هر چه زودتر طرح سؤال از روحانی را اعلام وصول کند.»

در همین حال، اعضای مجلس رژیم در جلسه روز چهارشنبه با ادامه حملات خود علیه آخوند روحانی نسبت به وضعیت انفجاری جامعه، و خطر آن برای کل نظام ولایت فقیه هشدار دادند.

حسین خسروی:

«آقای رئیس‌جمهور این وعده‌های اقتصادی یادتان هست گفتید ما باید به سیاست‌های ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری عمل کنیم نه این‌که فقط شعار دهیم! واقعا عمل کردید؟

این سخن مقام معظم رهبری را حتماً شنیده‌اید که فرمودند آن‌طور که برجام عمل شد من خیلی اعتقادی نداشتم و بارها هم به رئیس‌جمهور و وزیر خارجه گفتم و تذکر دادیم.

شعار شما نجات اقتصاد ایران بود الآن که بازار بورس و ارز و خودرو و رها شدن بازار غرق در هرج و مرج است.

قدرت خرید هر فرد ایرانی نسبت به سال۹۰ یک‌سوم کاهش پیدا کرده است.

ما شاهدیم که دلار بعد از چند ماه به چندین برابر قیمت افزایش پیدا می‌کند مشکل کجاست؟ آیا فریاد اقشار مختلف از کارگران و کارمندان مانند نهضت سواد‌آموزی و پیش‌دبستانی و حق‌التدریسی‌ها و معلولین عزیز و مخابراتیها و فرزندان ایثارگران خیلی از مشکل داران جامعه را در محوطه بیرونی مجلس نمی‌شنوید؟؟؟ برجامی که قرار بود همه مشکلات کشور را حل کند حالا رئیس‌جمهور محترم قطع نشدن آب و برق را ارمغان آن می‌داند تعجب ندارد؟».

قاسمی‌پور:

«لطفاً کم دم از مقاومت مردم بزنید این‌طور جلو برود در چند ماه آینده نان خشک هم مانند گوشت و تخم‌مرغ از سفره مردم بیرون می‌رود. مسئولانی را در برنامه‌های مختلف صدا و سیما بارها دیده‌ایم که از قیمت اجناس بی‌خبرند و آیا می‌توانند درد ملتی را که سال‌هاست کارشان به عضو فروشی رسیده درک کنند چه اصراری هست بر نگهداری آنها در پستهای حساس و تأثیرگذار».