728 x 90

نمای روز- کشتار مردم و اقرار نظام ولایت به شکست سنگین در مهار کرونا

تلویزیون رژیم ۷تیر ۹۹:

- گوینده: اوج‌گرفتن دوبار شیوع کرونا در مشهد.

- دکتر زمانی رئیس بخش اوژانس: چند روزی که از پر شدن هم گذشته دیگه بخشها دارند با فشردگی بیشتری دارند مریض می‌خوابانند.

- گوینده: روزانه ۵۰۰نفر بیمار مشکوک برای تست کرونا به بیمارستانها مراجعه می‌کنند که حدود نیمی از آنها تست‌شان مثبت است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد نوشت: «در آستانه آن هستیم که بیش از ۵۰درصد مردم ایران مبتلا شوند. از این میزان بالغ بر یک تا ۲میلیون ایرانی خواهد بود»(خبرگزاری حکومتی ایسنا از قول محمد کاکاوند).

متهم ردیف اول این همه جنایت همان کسی است که ۱۲۰روز قبل گفت: «بلای آن‌چنان بزرگی نیست... خیلی هم بزرگش نکنیم مسأله را... بعد همه رخت برمی‌بندد و می‌رود»(خامنه‌ای ۱۳اسفند ۹۸).

اما اکنون در کمال وقاحت از مردم طلبکاری می‌کند: «بعضی‌ها خیال می‌کنند قضیّه‌ٔ کرونا تمام شد، حل شد؛ نه، مسأله‌ٔ کرونا ادامه دارد» (خامنه‌ای ۷تیر ۹۹) !

آخوند شیاد هم مثل ولی‌فقیه مدعی شد: «بنده از هفته اولیه این ویروس! گفتم ما باید با این ویروس مدت مدیدی زندگی کنیم» (آخوند روحانی ۸تیر ۹۹)!

روحانی آگاهانه فراموش کرد که وقتی همه مردم خواستار قرنطینه بودند بیرحمانه مردم را به قربانگاه کار فرستاد: «بنابراین از روز شنبه همه روال‌ها به‌صورت عادی خواهد بود در کشور»(آخوند روحانی ۶اسفند ۹۸).

یک روزنامه حکومتی با اشاره به فریبکاری روحانی و استراتژی خطرناک کشتار جمعی نوشت: «مسئولان و وزرا! استراتژی «ایمنی گله‌ای» را از سرتان بیرون کنید! پنهان کردن آمارهای استانی یعنی سرپوش نهادن بر واقعیت کرونا! یعنی عادی‌سازی شرایط... مردم از این بحران رکَب خورده‌اند و همه هشدارها را پشت گوش انداخته‌اند»(روزنامه مستقل ۷تیر ۹۹).

یک شهروند: «بی‌شعور خودشه و هفت جد و آبادشه که مردمو خر فرض کرده».

اگر برای خامنه‌ای هر مرگ یک فرصت است، مردم، جوانان و کانون‌های شورشی آن را به تیک‌تاک قیام و ناقوس سرنگونی تبدیل می‌کنند.