728 x 90

نماینده خامنه‌ای در اراک - دشمن به‌دنبال گمراه کردن جوانان است

آخوند دری نجف آبادی نماینده خامنه‌ای در اراک
آخوند دری نجف آبادی نماینده خامنه‌ای در اراک

آخوند دری نجف آبادی نماینده خامنه‌ای در اراک ۴فروردین از «فتنه‌های گمراه‌کننده دشمن» گفت که در پی «تفرقه و از بین بردن انسجام نظام است».

امام جمعه اراک گفت: «دشمنان با راه‌انداختن جریانهای انحرافی به‌دنبال گمراه کردن مردم و جوانان هستند، باید هوشیار بود تا ابزار دست بیگانگان قرار نگیریم... دستگاههای متولی باید هوشمند و هدفمند نسبت به توطئه‌های دشمنان عمل کنند و نباید گذاشت دشمنان به اهداف شوم خود دست پیدا کنند».

پاسدار سلامی نیز صبح ۱۸اسفند به‌پاسداران نیروی دریایی سپاه هشدار داد: نظام «در عرصه انباشتگی همزمان تهدیدات و مخاطرات در جهان» به‌سر می‌برد.

سرکرده کل سپاه پاسداران اذعان کرد «همه آرایش ممکن سیاسی، نظامی، اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌یی، اطلاعاتی و عملیاتی دشمن در حداکثر ظرفیت ممکن برای مواجه با» نظام بسیج شده است. پاسدار سلامی گفت تمامی بحرانهای نظام اکنون «با هم در یک نقطه تمرکز شکل گرفته‌اند و در حال عمل (علیه نظام) هستند» و این «یک واقعیت واضح و آشکار است».

سرکرده کل سپاه گفت: «دشمنان ما با همه امکان و موقعیت قدرتی به شکل واضح و رسمی وارد میدان تولید مخاطره و تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران شده‌اند. شاید تفاوتی که سطوح مخاطرات و تهدیدات فعلی با گذشته آن دارد همزمان سازی همه عناصر تهدید کننده در موضوع، جغرافیا و آرایش سیاسی صحنه باشد».

آخوند آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی هم ۱۳بهمن در جلسه این مجمع، نسبت به‌خطر دشمن هشدار داد و گفت: «دشمن آماده است تا کمترین نقص در اجرای ما را دستمایه تخریب قرار دهد و اصل نظام را زیر سؤال ببرد. در فضای مجازی و در رسانه‌هایشان با سیاه‌نمایی و بزرگنمایی نقص ها به ترویج ناکارآمدی نظام بپردازند که این نظام اصلاً کارآمد نیست... دشمنان گمان می‌کنند می‌توانند با فتنه‌گری و ایجاد تفرقه، نظام را تسلیم کنند... باید جلوی این خط فریبکارانه و بسیار خطرناک را گرفت».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2b821ce2-1cb5-4c60-a2ad-0d1723048e36"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات