728 x 90

نفوذ به اعماق سیستم رژیم ایران!

تاسیسات هسته ای نطنز
تاسیسات هسته ای نطنز

نیویورک تایمز روز سه‌شنبه ۳۱فروردین نوشت: مقامات اطلاعاتی گفتند حملات مداوم مانند کشته شدن فرد شماره یک اتمی رژیم ایران (فخری زاده) و ۲ انفجار مرموز در یک تأسیسات کلیدی اتمی که توسط اسراییل صورت گرفته نشان می‌دهد چگونه اطلاعات اسراییل توانسته است به اعماق سیستم رژیم ایران نفوذ کند و مکرراً اهدافی که به‌شدت حفاظت‌شده هستند را اغلب با کمک نفوذی‌ها مورد هدف قرار دهد.

نیویورک تایمز افزود: رئیس مرکز استراتژیک مجلس رژیم گفت: ایران تبدیل به ”بهشت جاسوسان“ شده و اعضای مجلس رژیم خواستار استعفای مقامات ارشد امنیتی و اطلاعاتی شده‌اند.

فریدون عباسی رئیس سابق اتمی رژیم ایران نحوه انفجار در سایت نطنز را توضیح داد و گفت، مواد منفجره در داخل یک میز سنگین از ماه‌ها قبل در کارخانه قرار داده شده بود.

علیرضا زاکانی، رئیس مرکز تحقیقات مجلس، روز سه‌شنبه گفت که در یک مورد دیگر، تجهیزاتی از یک سایت اتمی برای تعمیرات به خارج فرستاده شده بود و در بازگشت به ایران ۳۰۰پوند مواد منفجره در داخل آن گذاشته شده بود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e6d2e4e1-2d3c-45b2-8432-8355e9a9a630"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات