728 x 90

موج همبستگی با مرجان شورشگر، جنون بی‌پایان و سرکوبیدن به در و دیوار در ولایت خامنه‌ای

هنرمند گرانقدر مقاومت، مرجان
هنرمند گرانقدر مقاومت، مرجان

موج همبستگی با مرجان شورشگر

جنون بی‌پایان و سرکوبیدن به در و دیوار در ولایت خامنه‌ای

تهدیدهای بی‌دنده و ترمز قضاییه جلادان علیه هنرمندان

به کارگردانی یک نوچه شعبان بی‌مخ!

جیغ بنفش و تهدید و «پارس خوابیده» در برنامه اینترنتی «خط خطی» ارتجاع:

خواهش می‌کنم از قوه محترم قضاییه، از دادسرای رسانه، که برسند به داد این اوضاع

که این آدمها این‌قدر راحت از قاتلان حمایت کردند!

از افتخارات مرجان حمایت از منافقین به‌عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی

قاتلان ۱۷هزار است!

خانواده آن شهدای ترور دارند نگاه می‌کنند، پای تلویزیون مینشینند پس فردا

این قیافه‌های سلبریتی‌ها را می‌بینند، می‌گویند آقا این الآن از قاتل ما حمایت کرد

چرا دوباره دارین به او تریبیون می‌دهید

این یکی از خواسته‌های ما است انشاءالله در مجلس جدید هم بهش اشاره بشود

مرجان از کانون‌های شورشی منافقین حمایت می‌کرد

کسانی که در چند ثانیه موتور می‌خوابانند، بنزین می‌کشند، آتش می‌زنند

موتور را می‌فرستند روی هوا، ماشین پلیس را برمی گردانند چپه می‌کنند

به نیروی انتظامی حمله می‌کنند

افتخارات مرجان این بوده که برای سرنگونی جمهوری اسلامی دعا می‌کرده

و مسعود رجوی و مریم رجوی را الهام‌بخش خودش می‌دانسته

مرجان کمپ منافقین را رزمگاه مجاهدان آزاده و ایران دوست

و مریم رجوی را تک سوار آزادی می دانست

همبستگی با مرجان، جنون و پارس خوابیده در تلویزیون «خط خطی» ولایت:

مرجان کی بود؟

حتماً ببینید

مجری: به نام خداوند بخشنده و مهربان سلام علیکم، علی ذکریایی هستم در خدمت شما با یک ویژه برنامه به‌مناسبت سالروز رحلت جانگداز خانم مرجان. در واقع این را که دارید مشاهده می‌کنید.

مریم رجوی: مرجان رستگار و جاودانه شد

مجری: من بیوگرافی‌اش را خدمتتان بخوانم. شهلا صادقی ضمیر متولد۱۳۲۷ است. با محمدعلی محمدی گوینده رادیو و دوبلر ازدواج می‌کند، بعد در ۲۱سالگی می‌رود در فیلم «دنیای پر امید» بازی می‌کند، کارگردانش احمد شیرازی بوده. بعد تو فیلمهای خاک بر سر... یعنی تو فیلمهای پر افتخاری بازی می‌کند و بعدش می‌بیند همسرش خیلی جواب نداد یک دانه دیگر می‌گیرد، ‌جدا می‌شود با فریدون ژورک یا ژورک، نمی‌دانم حالا این. با آن ازدواج می‌کند، خلاصه چون شهلا ریاحی آنموقع‌ها معرف بوده به شهلا، دیگه آن شهلا صادقی ضمیر می‌داد اسم مرجان را انتخاب می‌کند برای خودش. حالا این مرجان خانم که دارید مشاهده می‌کنید اتفاقات زیادی برایش افتاده. مثلا اولاً که در مراسم بزرگداشت مرضیه، چون ایشون خودش عضو افتخاری شورای ملی مقاومت و خواننده اختصاصی منافقین بوده که سابقه اجرای کنسرت بالای تانک‌های منافقین در اردوگاه اشرف عراق را داشته، میاد برای مرضیه هم شروع می‌کند سخنرانی کردن. بخشی از این سخنرانی را با همدیگر بشنویم.

مرجان: یکی از ویژگی‌هاشون این بود که سر تسلیم و تعظیم در مقابل یک دیکتاتوری ظالمانه آخوندی سر خم نکردند. (صدای دست زدن جمعیت).

مرجان آوای ترور

مجری: از افتخارات دیگر مرجان خانم سخنرانی در همایش منافقین در مقابل وزارت‌خارجه آمریکا بوده و حمایت از منافقین به‌عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی، تصاویرش را دارید مشاهده می‌کنید، عضویت و حمایت از سازمان مجاهدین خلق از ابتدای سال ۵۹ به اعتراف خودش که منجر به دستگیری‌اش شد در سال ۶۱. من در مورد دستگیری‌اش عرض بکنم که به‌علت هواداری از مجاهدین خلق دو ماه بعد از دستگیری همسرش بازداشت شد، یعنی همسرش هم ماشاءالله علیهم سلام بوده. از منافقین حمایت کرده یعنی از قاتلان ۱۷هزار ایرانی حمایت کرده.

سازمان کودک‌کش منافقین!

بهرحال مرجان خانم از ایران که می‌رود، می‌رود با سازمان مجاهدین خلق همکاری می‌کند و می‌شود صدای آنها، یعنی هنرش را در اختیار سازمان منافقین، سازمان کودک‌کش منافقین قرار می‌دهد. از افتخارات دیگرشون سخنرانی و اجرای کنسرت در همایش سالانه منافقین در ویلپنت پاریس بود.

پخش برنامه ویلپنت: دوستان عزیز در ادامه گردهمایی بزرگ مقاومت شاهد هنرنمایی خانم مرجان خواهیم بود که ترانه براندازان را اجرا می‌کنند. این ترانه اثری است از هنرمندان اشرفی.

مرجان: متشکرم، (جمعیت: مرجان دوستت داریم)

سوز دل از کانون‌های شورشی مجاهدین

مجری: ایشون علناً و به تعداد متعدد در کنسرتهای خودش از کانون‌های شورش منافقین یعنی کسانی که می‌آیند توی (چند) ثانیه موتور می‌خواباند، بنزین می‌کشد، آتش می‌زند موتور را می‌فرستد روی هوا، ماشین پلیس را برمی‌گردانند چپه می‌کنند، نمی‌دانم به نیروی انتظامی حمله می‌کنند. همین کسانی که از آنها اسلحه، نارنجک، برنو، ژ۳، کلاش و کلت و انواع و اقسام سلاح‌های گرم و سرد گرفته می‌شود. همین‌ها که لب مرز یک هو اعلام می‌کند اطلاعات که آقا مثلا یک گروه از منافقین را توانستند دستگیر بکنند با مقادیر زیادی مواد منفجره، خب اینها که نمی‌آیند مواد منفجره را برای چهارشنبه‌سوری که نمی‌خواستند، مواد منفجره ترقه نیست که. با اینها همکاری می‌کرده.

پخش ترانه خانم مرجان: شب خودش را باخته به روز آخر این بازی شده، عاشقها را صدا بزن وقت براندازی شده

مجری: از افتخاراتش این بوده که برای سرنگونی جمهوری اسلامی دعا می‌کرده و یک جوری مسعود رجوی و مریم رجوی را الهام‌بخش خودش می‌دانسته و مستقیم توی حرفهایش توی سخنرانیها مختلف اسم می‌برد از مسعود رجوی و اشاره می‌کند که مسعود رجوی زنده است.

مجری: ما تا دیروز فکر می‌کردیم سردار بزرگ مقاومت کسی دیگر است ولی طبق نظر مرجان خانم، سردار بزرگ مقاومت مسعود رجوی است.

مرجان: سلام بر شما جوانان کانون‌های شورشی که خواب را از چشم آخوندهای جنایتکار گرفتید و درود می‌فرستم به سردار بزرگ شیر همیشه بیدار آقای مسعود رجوی که نظام آخوندها را به این وضعیت ذلت‌بار کشانده.

مجری: در سال ۲۰۰۷ در واشنگتن کنسرت اجرا کرد بعد از خروجش از ایران، چون سال ۲۰۰۶ وارد شد و این اجرای کنسرت در جمع منافقین یک جورهایی پیوستن، یعنی اعلام رسمی پیوستن او به سازمان منافقین یا مجاهدین خلق بوده.

کنسرتهای متعددی در کمپ اروپایی اشرف۳ مقر تروریستهای منافقین در آلبانی، آنجا کنسرت اجرا می‌کرده و کمپ منافقین در لیبرتی عراق را یک اسم خاصی برایش انتخاب کرده بود، آهان، رزمگاه مجاهدان آزاده و ایران دوست. از سخنرانی‌هایش بگویم برایتان که می‌گوید انشاءالله به‌دست پرتوان اردش، اردش، ارتش آزادیبخش و کانون شورشی شاهد پیروزی بر رژیم آخوندی شویم و مردم ایران خانم مریم رجوی، تک سوار آزادی و رئیس‌جمهور منتخب مقاومت ایران را در تهران، به آغوش بگیرند.

مرجان: انشاءالله به‌زودی به‌دست پرتوان ارتش آزادی و کانون‌های شورشی

مرجان: و قیام‌آفرینان ملت بزرگ ایران شاهد پیروزی را در آغوش می‌کشد و تک‌سوار آزادی سرکار خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت به تهران می‌رسد.

سوز و گداز برای ۱۷هزار مهره و مزدور کیفر یافته رژیم

مجری: کلاً این مرجان خانم یک بخشش می‌خواهم بگویم که رسماً به منافقین پیوست و از آنها حمایت کرد. هنر و استعدادی که خدا به او داده بود گند زد بهش و در اختیار دشمنان قسم خورده اسلام و مردم ایران قرار داد، اینهاش به کنار، مرجان که مشخص است کی بوده چی شده. الآن روی صحبت من با سلبریتی‌های است که آمدند در سوگ این زنیکه منافق مرثیه سرایی کردند، استوری زدند، پست گذاشتند، کپچر نوشتند.

این چهره‌های سلبریتی‌ها را هیچوقت فراموش نکنید چون قرار است که اینها یک عذرخواهی بزرگ برای مردم داشته باشند بابت حمایشتان از قاتلان ۱۷هزار ایران که به بدترین شرایط ممکن، بدترین وجه ممکن مردم ایران را ترور می‌کردند و می‌کشتند. بعد این سلبریتی‌ها که از دل همین مردم با حمایت من و شما مردم آمدند بالا از قاتلان مردم دارند حمایت می‌کنند.

اصل موضوع:

تهدید هنرمندان و کلیه کسانی که تسلیت گفتند

از سوی قضاییه جلادان

مجری: من خواهش می‌کنم از قوه محترم قضاییه، از دادسرای رسانه، فرهنگ، برسند به داد این اوضاع که این آدمها این‌قدر راحت از قاتلین، و خانواده آن شهدای ترور دارند نگاه می‌کنند، پای تلویزیون می‌نشینند پس فردا این قیافه‌های سلبریتی‌ها را می‌بینند، می‌گویند آقا این الآن از قاتل ما حمایت کرد، از قاتل عزیز ما حمایت کرد. چرا دوباره دارین به او تریبیون می‌دهید. این یکی از خواسته‌های ما است انشاءالله در مجلس جدید هم بهش اشاره بشود.

درست می‌شود انشاءالله، انشاءالله درست بشه. ممنون از همراهی‌تون.