728 x 90

مماشات به هر قیمتی با پرداخت خون سه تن از نظامیان آمریکایی

کشته شدن سربازان آمریکایی
کشته شدن سربازان آمریکایی

بنیاد دفاع از دموکراسی روز یکشنبه ۸بهمن‌ماه در مطلبی به قلم ریچارد گلدبرگ درباره خط مماشات با رژیم ایران و قیمتی که برای آن پرداخته می‌شود نوشت:

پرزیدنت جو بایدن پس از سال‌ها مماشات با ایران، دست در خون دارد. پرزیدنت بایدن به مدت سه سال با وسواس یک استراتژی خطرناک و ساده‌لوحانه را در قبال ایران دنبال کرده است: مماشات به هر قیمتی.
سه تن از نظامیان آمریکایی این آخر هفته این هزینه را با خون پرداختند - قتل آنها با کمک میلیاردها دلار کاهش تحریم‌ها بوده که بایدن برای تهران فراهم کرده است و همه اینها با امتناع رئیس‌جمهور از پاسخگویی برای حملات بی‌وقفه به نیروهای آمریکایی تضمین شده است. . … مرز سرخ کجاست؟ برعکس، بایدن ۱۰۰میلیارد دلار به آیت‌الله پاداش داده است – از جمله درآمد کلان ناشی از عدم اجرای تحریم‌های نفتی ایالات متحده طی سه سال، پرداخت ۶میلیارد دلار باج و معافیت ۱۰میلیارد دلاری از تحریم‌ها که در نوامبر تمدید شد... . ترس فلج کننده او از تشدید تنش، تشدید تنش را در همه جبهه‌ها تضمین کرده است - از قتل‌عام حماس در ۷ اکتبر گرفته تا موشکهای حزب‌الله که بر شمال اسراییل می‌بارید تا حملات حوثی‌ها در دریای سرخ تا سرعت تولید اورانیوم غنی شده ایران تا حملات به نیروهای آمریکایی. تهران باید تعجب کند: آیا کشتن سربازان آمریکایی خط قرمز است؟ رئیس‌جمهور اکنون آماده پاسخگویی است. بایدن به لحظه سلیمانی خودش نیاز دارد... .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/60ff71f2-a926-480f-a5ff-7d8ecd9c9e3f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات