728 x 90

معنای تحریم «بیت»العنکبوت خامنه‌ای (۱۳)

در معرفی شاخک‌های بیت‌العنکبوت، به دستان نامریی «بیت» در قتل و انفجار و کشتار اشاره کردیم. در این شماره نگاهی به کارنامهٔ روح‌الله حسینیان خواهیم داشت.

آخوند جنایتکاری که سالهای اول دهه شصت در موضع قائم‌مقام و جانشین دادستان، کشتار وسیعی در مشهد، تهران و سیستان و بلوچستان انجام داد.

آخوند حسینیان که در پوش ریاست مرکز اسناد انقلاب در جریان امنیتی‌ترین پرونده‌های قضایی در حاکمیت قرار دارد، از مدافعان علنی سعید امامی و قتل‌های زنجیره‌ای است. یک مصاحبه اختصاصی با کیهان، ربودن و قتل‌های زنجیره‌یی عده‌یی از مخالفان را به مرتد بودن آنها نسبت داد. آخوند جنایتکار ۱۰سال بعد مجدداً در دفاع از سعید امامی گفت: «من در سخت‌ترین شرایط در این زمینه عکس‌العمل نشان داده‌ و از ایشان حمایت کرده‌ام و در مراسم ختم وی نیز به همین دلیل شرکت کردم».

آخوند روح‌الله حسینیان که ید طولایی در توجیه کشتار فرزندان مردم دارد، در جای دیگر به دفاع تمام قد از قتل‌عام زندانیان سیاسی در تابستان ۶۷پرداخت و در برابر خشم و کینه مردم نسبت به ابراهیم رئیسی، جلاد قتل‌عام گفت: « خوب آقای رئیسی را باید جایزه داد اولاً آقای رئیسی که صبح از خانه‌اش بلند نشده بیاید بیرون و حکم صادر کند علیه (مجاهدین) مسئول کشور امام تشخیص داده ایشان را حکم داده یکی از مسئولان این کار قرار داده، مردم باید تشکر کنند از آقای رئیسی نه انتقاد بکنند»

مردم البته تشکر و حمایت خودشان را در کف خیابان از بیت فساد و کارگزارانش اعلام کردند