728 x 90

مسعود پزشکیان: پولی وجود ندارد، باید برجام را بپذیریم

مسعود پزشکیان نماینده خامنه‌ای از تبریز
مسعود پزشکیان نماینده خامنه‌ای از تبریز

مسعود پزشکیان نماینده خامنه‌ای از تبریز روز سه‌شنبه ۲۵مرداد درباره سفرهای استانی رئیسی جلاد گفت: در حالی که رئیسی به استانها سفر می‌کند و امیدی را بین مردم ایجاد می‌کند، واقعیت این است که پولی وجود ندارد.

این نماینده حکومتی درباره عملکرد دولت رئیسی افزود: کافی است وعده‌هایی که در مناظرات قبل از انتخابات داده شد را با مباحث امروز چون تورم، اشتغال، مسکن، شایسته‌سالاری و عدالت را مقایسه کنیم تا ببینیم این وعده‌ها محقق شده است یا نه؟!

وی سپس به یکی از وعده‌های پوشالی رئیسی اشاره کرد و گفت: یکی از آن وعده‌ها مسکن بود که گفتند سالی یک میلیون مسکن تحویل می‌دهند، اما پس از مدتی صدا و سیما در این‌باره می‌گوید، زمین آماده می‌کنیم که مسکن‌ها را بدهیم؛ حال زمین هم آماده شود به چه کسی با کدام پول می‌خواهند بدهند؟! چه کسی می‌خواهد خانه‌ها را بسازد؟! فردی که مسکن ندارد با کدام پول و چطور آن را بسازد؟ پول که نمی‌دهند، اگر هم بدهند وام ۱۸درصد است؛ آن وقت آن فرد پول را چطور پس بدهد؟! اما از سوی دیگر بیکاری و تورم را مشاهده می‌کنیم که کمر بسیاری از مردم را خم کرده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3fa07463-6b43-4747-bf3e-abacafa8ef40"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات