728 x 90

مرگ یک شهروند کُرد در اثر شکنجه شدید در کرج

مرگ یک شهروند کُرد در اثر شکنجه شدید
مرگ یک شهروند کُرد در اثر شکنجه شدید

یک جوان اهل کرمانشاه که توسط وحوش خامنه‌ای در کرج بازداشت و به‌شدت مورد شکنجه و ضرب و شتم مأموران جنایتکار قرار گرفته بود، پس از انتقال به زندان بوئین در اثر شدت جراحات به‌قتل رسید.
سایت هه‌نگاو روز سه‌شنبه ۲۰اردیبهشت خبر مرگ یک شهروند کُرد به نام محسن عباسی را که در اثر شکنجه و ضرب و شتم شدید مأموران سرکوبگر ستاد مبارزه با مواد مخدرکشته شد، اعلام کرد.


محسن عباسی اوایل فروردین‌ماه امسال توسط نیروهای ستاد مبارزه با مواد مخدر به اتهام جرایم مرتبط با مواد مخدر بازداشت و پس از یک ماه شکنجه برای اعتراف‌گیری اجباری روز پنجشنبه هفته گذشته ۱۵اردیبهشت ماه به بند قرنطینه زندان بوئین زهرا منتقل شده است. و روز جمعه ۱۶اردیبهشت و تنها یک روز پس از انتقال به بند قرنطینه زندان بوئین زهرا جانش را از دست داد. .
یکی از نزدیکان خانواده عباسی در این‌باره گفت: جسد محسن که آثار شکنجه و کبودی بر بدن وی مشهود بوده کالبدشکافی شده و خانواده عباسی منتظر اعلام نظر پزشک قانونی هستند.
جسد محسن عباسی پس از ۵روز سه‌شنبه ۲۰اردیبهشت ماه به خانواده‌اش تحویل داده شده و در روستای ده‌موسی از توابع بخش سرفیروزآباد کرمانشاه تشییع شد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cb40279f-c469-4f94-8fc5-c6400cf23013"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات