728 x 90

مراسم هفتم شهید قیام حمیدرضا روحی با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای

مراسم هفتم شهید قیام حمیدرضا روحی در بهشت زهرا
مراسم هفتم شهید قیام حمیدرضا روحی در بهشت زهرا

مراسم هفتم شهید قیام حمیدرضا روحی روز پنجشنبه سوم آذر ۱۴۰۱ با شعار مرگ بر خامنه‌ای در بهشت‌زهرای تهران برگزار گردید. مردم و جوانان تهرانی همراه با خانواده شهید بر مزار حمیدرضا روحی شعارهای مرگ بر حکومت بچه‌کش سر دادند.

 

 

حمیدرضا روحی پنجشنبه شب ۲۶آبان در منطقه شهر زیبا تهران هنگام تظاهرات شبانه علیه رژیم آخوندی با شلیک جنگی به‌شهادت رسید.

رژیم جنایتکار آخوندی از اولین ساعت شهادت او قصد ربودن او بعنوان شهید بسیجی خودش را داشت، اما خانواده و دوستانش ترفند کثیف رژیم را با انتشار تصاویری از او در تظاهرات و خیزش و شورش جوانان تهرانی افشا کردند.

افشاگری به موقع جوانان و دوستان حمیدرضا باعث شد که پاسداران جنایت پیشه از این کار کثیف عقب‌نشینی کنند. خبرگزاری سپاه پاسداران اعلام کرد که حمیدرضا در تظاهرات مردم تهران توسط شلیک جنگی شهید شده است. اما همانند دیگر جنایتهای خامنه‌ای که از روزهای اول قیام اقدام که کشتن جوانان میهن کرده، مسئولیت را به گردن مردم انداخت.

حمیدرضا روحی شهید قیام مردم ایران امروز شنبه ۲۸آبان با حضور خانواده و مردم شریف و دانشجویان قهرمان تهران در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

مردم شورشی تهران که در تشییع جنازه او شرکت داشتند فریاد میزدند: از خون جوانان وطن لاله دمیده عدالت کجایی عدالت کجایی، این گل پرپر شده هدیه به میهن شده، قسم به خون یاران ایستاده‌ایم تا پایان، هر یه نفر کشته شه هزار نفر پشتشه.

مراسم سوم شهید قیام حمیدرضا روحی که امروز یکشنبه ۲۹آبان در بهشت زهرای تهران برگزار شد با تیراندازی و حمله ماموران خامنه‌ای جهت متفرق کردن مردم مواجه شد.

مادر شهید قیام بر مزار حمیدرضا روحی گفت «تا دین دارم راهتان را ادامه میدهم. اسم سیاوش حمیدرضا، نیکا و حدیث فراموش نمی‌شود.»

مردم و شرکت کنندگان در مراسم شعار میدادند: «مهاباد کردستان سنگر کل ایران».

ماموران وحشی رژیم با تیراندازیهای مستمر و از نزدیک به ضرب و شتم مردم و جوانان پرداختند. در یکی از فیلمهایی که بدست ما رسیده یکی از شهروندان حاضر می‌گوید تعدادی از مردم توسط ماموران حکومتی دستگیر شدند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8f99d5c4-1c91-4ff6-b5d9-dc5fe1b16531"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات