728 x 90

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان

مریم رجوی - مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان
مریم رجوی - مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان

روز سه‌شنبه ۲۰آبان۹۹، مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان برگزار شد. در این مراسم خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران سخنرانی کردند.

در کنفرانس سالگرد قیام کبیر آبان که در ارتباط زنده با ۳۰۰جامعه ایرانی و ۲۴۰۰نقطه در سراسر جهان برگزار گردید، سناتورها و نمایندگان پارلمانها و شخصیتهای سیاسی و هم‌چنین نمایندگانی از جوامع ایرانیان در کشورهای مختلف جهان به سخنرانی پرداختند که از جمله عبارتند از:

 • ترزا ویلیرز – وزیر محیط‌زیست انگلستان در دولت بوریس جانسون تا فوریه۲۰۲۰،
 • سناتور الس آمپه – عضو سنای بلژیک،
 • سناتور روبرتو رامپی – عضو سنای ایتالیا و دبیر هیأت ایتالیا در شورای اروپا
 • ترزا پیتون، مدیر ارشد فناوری اطلاعات کاخ‌سفید (۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸)،
 • سفیر میچل ریس– مدیر پیشین سیاست‌گذاری وزارت‌خارجهٔ آمریکا،
 • اینگرید بتانکور – کاندیدای ریاست‌جمهوری کلمبیا (۲۰۰۲)،
 • مارتین پاتسلت – نمایندهٔ مجلس فدرال آلمان و عضو کمیتهٔ حقوق‌بشر،
 • کیمو ساسی - وزیر و نمایندهٔ پیشین پارلمان فنلاند،
 • زاماسوازی دلامینی ماندلا – نوة نلسون ماندلا
 • گیر توسکدال – عضو کمیتهٔ خارجی و دفاع پارلمان نروژ،
 • مگنوس اسکارشون - نمایندهٔ پارلمان سوئد
 • اوفه البک – نمایندهٔ پارلمان دانمارک
 • ژوناتان دو پاتول – نمایندهٔ پارلمان بروکسل،
 • کیارا گریباودو – نمایندهٔ پارلمان ایتالیا،
 • ماریکا مونته‌ماجی – نمایندهٔ پارلمان سن مارینو
 • هدی عماد رئیس روابط بین‌المللی جوانان حزب کارگر نروژ
 • آندرئا گاواتزا – شهردار شهر کاوانیولو ایتالیا،
 • ‌و ماریو باربارو – عضو حزب رادیکال ایتالیا

سخنرانان کنفرانس سالگرد قیام کبیر آبان ضمن تجلیل از شهیدان قیام، تأکید کردند: این قیام نشان داد مردم ایران خواستار تغییر در ایران هستند. مردم ایران خواستار خروج از زیر حاکمیت یک رژیم بنیادگرای مذهبی و خواستار یک دمکراسی و آزادی واقعی هستند. در قیام آبان ۱۵۰۰نفر به دستور رژیم ایران کشته شدند هزاران نفر مجروح و ۱۲هزار نفر دستگیر شدند. محکومیت کافی نیست. باید عاملان و آمران این جنایات به دست عدالت سپرده شوند. سازمان ملل‌متحد باید مداخله کند و به مصونیت از مجازات سران این رژیم پایان دهد. رژیمی که جنون کشتار دارد.

سخنرانان گفتند: قیامهایی چون قیام آبان ۹۸ و این‌که جوانان ایران همان راه و خط مشی مجاهدین را برای سرنگونی کامل دیکتاتوری دینی دنبال می‌کنند، به جامعه جهانی به‌وضوح نشان داده است که این ادعا که مجاهدین خلق پایگاهی در بین مردم ایران ندارد، بی‌اساس و پوشال است. زیرا بسیاری از مقام‌های رژیم ایران از جمله خامنه‌ای رهبر رژیم مجبور شدند اعتراف کنند که مجاهدین خلق نیروی محرک پشت این قیام بودند و رژیم ایران این اپوزیسیون سازمان‌یافته را به‌عنوان تهدید محوری برای موجودیت خود می‌بیند.

سخنرانان هم‌چنین تأکید کردند: در سالگرد قیام نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۹۸) وضعیت حقوق‌بشر در ایران هر چه بیشتر نگرانی ما را بر می‌انگیزد . این‌که رژیم ایران با وحشی‌گری و کشتار و سرکوب هر چه خشن‌تر به تظاهرات اعتراضی پاسخ می‌دهد، آن روی سکه نقض حقوق‌بشر در داخل و تروریسم رژیم ایران در خارج از مرزهای ایران است. اسدالله اسدی دیپلمات این رژیم به‌خاطر تحویل مواد منفجره برای یک عمل تروریستی در گردهمایی مقاومت ایران در پاریس دستگیر شد و اکنون در زندان به‌سر می‌برد و در ۲۷نوامبر ـ ۷آذر محاکمه خواهد شد. اتحادیه اروپا باید به رژیم ایران بگوید به‌دلیل این‌که اسدی تحت عنوان دیپلمات مشغول انجام چنین اعمال شرورانه‌ای بوده و تمامی بندهای کنوانسیون وین را نقض کرده دیگر هیچ دیپلمات رژیم از هیچ مصونیتی برخوردار نیست و سفارتهای رژیم ایران در خاک اروپا باید بسته شوند. ما خواستار آن هستیم که چنین قاطعیتی را از طرف اتحادیه اروپا و همه دولتهای اروپا ببینیم. هر گونه بی‌عملی از جانب اروپا غیرقابل قبول است.

سناتورها و نمایندگان پارلمانها و شخصیتهای سیاسی در این کنفرانس اعلام کردند:

از خانم مریم رجوی و برنامه ۱۰ ماده‌ای او برای استقرار یک جمهوری دموکراتیک در ایران حمایت می‌کنیم. این فقط شورای ملی مقاومت است که می‌تواند دمکراسی واقعی را در ایران کشوری با تمدن بزرگ و مردمی که شایسته حکومتی بهتر از این هستند برقرار کند و در این مسیر همه ما در کنار خانم رجوی قرار داریم.

سخنرانی مریم رجوی در سالگرد قیام کبیر آبان ۹۸:

شعله‌های قیام آبان در نبرد کانون‌ها و جوانان شورشگر

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 0

سخنرانی مریم رجوی در سالگرد قیام کبیر آبان ۹۸:

با سلامی گرم و آتشین از این جا به همه قیام‌آفرینان در شهرهای ایران و به ایرانیان آزاده در سراسر جهان
گرد‌آمده‌ایم در سالگرد خیزش عظیم آبان و درود می‌فرستیم به‌ دلیران و شورشگران برپادارنده آن. آتشی که آنها برافروختند تا خاکستر‌ کردن نظام ولایت فقیه خاموشی نمی‌پذیرد.
سلام بر‌ شهیدان سرفراز آبان. فدیه‌های مردم ایران برای آزادی‌ که خونهای پاک‌شان تا روز آزادی در جوشش است. سلام بر‌ هزاران جوان قیام‌آفرین و شورشگر که به‌ اسارت درآمدند و شکنجه‌های وحشیانه را تحمل کردند تا راه آزادی را هموار کنند.

هموطنان!
شعله‌های قیام آبان یک‌باره در بیش از ۲۰۰شهر در ۲۹استان زبانه کشید. رژیم آخوندی در بسیاری مراکز و پایگاههای سرکوبگرش هدف تهاجم شورشگران قرار گرفت و جهان به ‌چشم دید که آخوندهای حاکم یک اقلیت ناچیزند که در محاصره آتش خشم جامعه ایران قرار دارند.
قیام آبان یک شورش کور نبود، یک جنبش بی‌دنباله نبود.
با ‌هیچ از یک جناح‌های رژیم پیوندی نداشت و به هیچ قدرت و دولتی در جهان مرتبط نبود.
به‌عکس، قیام آبان، جوشیده از اراده مستقل و آزادیبخش مردم ایران و یک الگوی واقعی از قیام و نبرد سرنگونی رژیم بود. الگویی که در آن جوانان آگاه و محروم، نیروی رزمنده آن‌اند؛ الگویی که از کانون شورشی الهام گرفته و الگویی که استراتژی مجاهدین یعنی استراتژی کانون شورشی و شهرهای شورشی را، مادیت بخشیده است.
شورشگران آبان به میدان آمدند، در حالی‌که کمتر چیزی در دست داشتند، اما بغض‌های پرخشم‌شان بر مراکز غارت و سرکوب رژیم شعله‌ور شد. جانشان نثار آزادی شد.
و سلام بر شهرهای شورشی،
سلام بر شیراز، پایتخت شورش و انقلاب،
سلام بر ماهشهر و جوانان رزم‌آورش در نبردهای کوره‌ها و خورموسی و شهرک بعثت،
سلام بر اسلام‌شهر که شورشگران‌اش پایگاه اصلی سپاه پاسداران را تسخیر کرده سلاحهایش را به‌دست گرفتند،
سلام بر شهریار که جوانان دلیرش نماد خمینی دجال، یعنی انگشتر او را تخریب و لگدمال کردند،
سلام بر بهبهان که آتش‌زنه‌ قیام آبان شد،
سلام بر سیرجان، اصفهان، خرمشهر، اراک، تهران، کرج، فردیس، رباط کریم، قلعه حسن‌خان، کرمانشاه، مریوان، صدرا، اهواز و دیگر شهرهای میهن که رزم‌آوران‌شان دست کم ۸۰مرکز سپاه و بسیج یا کلانتری را هدف قرار داده یا تسخیر کردند.
و سلام بر این شهرهای شورشی که در قیام آبان سلطه آخوندها را درهم شکستند و طعم آزادی را چشیدند و خود را برای نبردهای آتی و برای آزادی آماده می‌کنند.
سلام بر ۱۵۰۰شهید آبان که یک به‌یک‌شان مظاهر ستایش‌انگیز اراده مردم ایران برای کسب آزادی‌اند.
چه گواهی عینی‌تر، صادق‌تر و راسخ‌تر از این شهیدان درباره عزم مردم ایران برای سرنگونی رژیم؟
چه گواهی واقعی‌تر و روشن‌تر از این شهیدان درباره به‌ پایان رسیدن کار این رژیم؟
در آبان ۹۸، کشتار قیام‌کنندگان از همان ابتدا شروع شد و با دستور خامنه‌ای در ۲۶آبان، ابعاد بیشتری یافت. او به ‌نهادهای سرکوب و کشتار گفت:‌ در مقابل قیام‌کنندگان «به وظایف خود عمل کنند». این دستور یک قتل‌عام وحشیانه بود.....(جزئیات بیشتر در سایت مریم رجوی)

اینگرید بتانکور – کاندیدای ریاست‌جمهوری کلمبیا (۲۰۰۲):

اینگرید بتانکور

دوستان عزیز امروز یاد زنان و مردان جوانی را گرامی می‌داریم که جان عزیزشان را فدا کردند و خواهان آزادی و عدالت در قیام ۹۸ بودند. هیچ چیز دردناک‌تر از این نیست که شاهد کشتار آنها باشیم. بدون این‌که بتونیم به نجات آنها اقدام کنیم.
به همین علت وظیفه داریم انگشتهایمان را به سمت جنایتکاران نشانه رویم آنهایی که اونها را به‌قتل رساندند.

رهبران جهان آزاد باید همین الآن دست به اقدام بزنند. این یعنی فهم آن چه که در ایران رخ می‌دهد و پیامدهای آن. به‌طور خاص تروریسم تحت نام مذهب که خیابانهای ما را فراگرفته توسط رژیم ایران تأمین مالی می‌شود و این بارها اثبات شده است.
بله به ما یادآوری می‌شود که دیپلمات تروریست رژیم ایران که قصد داشت ما را در ژوئن ۲۰۱۸ ما را به‌قتل برساند. تهدید کرده است که اگر حکم سنگین برایش صادر شود اقدامات تلافی‌جویانه انجام می‌دهد علیه منافع اروپا در جهان. هر گونه بی‌عملی کشورهای اروپایی در برابر این تهدید مستقیم غیرقابل قبول است.

مگنوس اسکارشون نماینده پارلمان سوئد:

مگنوس اسکارشون نماینده پارلمان سوئد - 0

دوستان عزیز،
در آغاز سخنانم با قاطعیت بگویم که این رژیم باید برود. این رژیم پلید مردم خودش را زندانی کرده، سلاخی می‌کند و نهایتاً آنها را به طناب‌دار می‌سپارد. راستی چرا؟ زیرا مردم ایران خواهان آزادی، دموکراسی و عدالت هستند.
زمان آن فرا رسیده تا این رژیم برود و جایش را به حکومتی بسپارد که بر اساس دمکراسی بنا خواهد شد.
ما مطلع هستیم که مردم ایران شهر به شهر و روستا به روستا در مقابل این رژیم قدعلم کرده‌اند. آنها می‌گویند دیگر بس است. پس زمان آن فرا رسیده تا سوئد به حمایت از مردمی برخیزد که خواهان دمکراسی و حقوق‌بشر در ایران هستند.

ترزا ویلیرز - وزیر محیط‌زیست دولت بوریس جانسون تا فوریه ۲۰۲۰

ترزا ویلیرز - 0

خیلی خوشحال هستم که امروز با شما هستم در این کنفرانس که به‌مناسبت اولین سالگرد قیام سراسری در ایران برگزار می‌شود و امروز به گرامی‌داشت مردم شجاع ایران نشستیم که سرکوب و اذیت و آزار رژیم را برای به سکوت کشاندن مخالفانشان و خواستشان برای تغییر را به چالش کشیدند. این اعتراضات با تظاهرات علیه تصمیم رژیم به افزایش قیمت بنزین شروع شد اما به‌سرعت به اعتراضات ضد رژیم تبدیل شد. پاسخ رژیم سرکوب بیرحمانه ودستیگیریهای گسترده بود و در واقع افشاگریهای جنبش مقاومت ایران یعنی شورای ملی مقاومت که در گزارشات مطبوعات غربی و بین‌المللی هم تأیید شد که دست کم ‍۱۵۰۰۰ تن از تظاهر کنندگان کشته شدند.

بهروز مقصودی – اتحادیه انجمنهای جوانان دموکراتیک ایرانی - نروژ

بهروز مقصودی – اتحادیه انجمن‌هاس جوانان دموکراتیک ایرانی – نروژ - 0

سلام می‌کنم به خانم رجوی، رئیس‌جمهور مقاومت که مردم ایران و مقاومت آنها را در همه جا نمایندگی می‌کنند.
تعظیم می‌کنم در برابر تک‌تک شهدای قیام آبان که در قلب هر ایرانی وطن‌پرستی جا دارند و در سالگرد این مناسبت بزرگ ملی میهنی از طرف اتحادیه انجمنهای جوانان دموکراتیک ایرانی، هوادار سازمان مجاهدین خلق ایران، به رهبر مقاومت برادر مسعود به‌خاطر داشتن چنین نسل رشید و شورشگری که برآمده از جوشش خون دست پروردگانش یعنی شهدای دهه۶۰ و سربداران ۶۷ هستند تبریک می‌گویم.

برخی از قیام آبان تحت عنوان «پیکار مردم ایران برای نان و آزادی» صحبت می‌کنند. البته که ۱۵۰۰ شهید ما در این قیام نه نان داشتند و نه آزادی، ولی خوب می‌دانستند که تا این رژیم بر سر کار است هیچ‌کدام را به‌دست نخواهند آورد. ۱۲۰۰۰ دستگیر شده‌مان هم که در زندانهای رژیم زیر شکنجه قرار دارند به این چشم ندوخته‌اند که از این رژیم جنایتکار لغو مجازات اعدام و آزادی زندانیان سیاسی دربیاید. این خواسته‌ها را مردم ما در قیامهای پیش‌تر تجربه کرده‌اند. در قیام آبان ۹۸ آنها خواستار سرنگونی رژیم آخوندی در تمامیتش و جایگزین شدنش با یک جمهوری دموکراتیک بودند با شعارهایی هم‌چون «مرگ بر خامنه‌ای»، «حکومت آخوندی نمیخوایم، نمیخوایم» و «مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر».

دکتر رامش سپهرراد – آگادمیسین، مدیر امنیت سایبری

دکتر رامش سپهرراد – آگادمیسین، مدیر امنیت سایبری - 0

با سلام و درود به تمام هموطنان عزیزم
با سلام به شورشگران ایران‌زمین
با درود به روح پاک شهدای قیام آبان

یک سال از قیام آتشین آبان می‌گذرد. در آن قیام سراسری، مردم و جوانان آزادیخواه ایران فریاد زدند که رژیم چپاولگر آخوندی باید سرنگون شود. پیام قیام در یک کلمه این بود که رژیم آخوندی رفتنی است. این نظام در آستانه سرنگونی است.
پرواضح است که قیام آبان قبل از همه نشان‌دهنده چشم‌انداز سقوط رژیم آخوندی، و بن‌بست شکن بودن مشی براندازی مجاهدین و کانونهای شورشی در میدان عمل و کف خیابانهای شهرهای ایران بود. و این‌چنین است که حنای مبلغین و لابیها و حامیان رژیم برای با ثبات نشان‌دادن آن و بیهوده بودن حمایت از مبارزه مردم ایران، دیگر بیش‌ از‌ پیش رنگ باخت و درهم شکسته شد. مردم ایران دیکتاتوری شاه خائن را به زباله‌دان تاریخ انداختند و بی‌تردید رژیم آخوندی را هم به‌زودی سرنگون و به زباله‌دان تاریخ خواهند انداخت.
درود بر همه کانونهای قهرمان شورشی در سراسر میهن عزیز مان، این مهد دلیران و شیران.

بهروز امید – انجمن متخصصان ایرانی - نروژ

بهروز امید – انجمن متخصصان ایرانی - نروژ - 0

فقر گسترده، بیکاری نیمی از جوانان، اعدام و شکنجه مخالفین، تبعیض علیه زنان و اقلیتها و مرگ و میر بیش از ۱۰۰۰نفر در روز در اثر کرونا واقعیت زندگی مردم ایران است. نارضایتی‌ ۹۶درصد مردم به‌گفته رئیس کنونی مجلس رژیم، ایران را در آستانه دگرگونی قرار داده است.
استراتژی اصلی‌ تغییر در ایران انحلال و نابودی سپاه است. کانون‌های‌شورشی سمبل و برایند این راهبرد هستند و قیامهای ۹۶ و ۹۸ از همین سنخ بودند. این راه‌حلی است که حاکمیت به‌شدت از آن هراس دارد و تمرکز حملات تروریستی و تبلیغات و شیطان‌سازی علیه این استراتژی و این مقاومت و هم‌چنین سرکوب عریان جوانان در این روزها را در این کادر می‌توان تفسیر کرد.
به قول شاعر "گر مرد رهی‌ میان خون باید رفت"، درود به کانون‌های‌شورشی، کلید تغییر دموکراتیک در ایران.

سفیر میچل ریس– مدیر پیشین سیاست‌گذاری وزارت‌خارجهٔ آمریکا

میچل ریس

بسیار مایه افتخار است که با شما همراه هستم
در قیامی که بیش از ۱۹۰شهر در تمام استانهای ایران انجام شد. افرادی که جانشان را برای این هدف مقدس شرکت کردند جرقه اول با افزایش قیمت بنزین انجام شد اما خواسته‌های مردم ایران بیشتر بود. آنها ذات و بنیاد این رژیم ستمگر را هدف قرار دادند.
این اعتراضها به همان دلیلی شکل گرفت که همه مردم جهان خواهان آن هستند. حقوق‌بشر و آزادی.
شما بسیار روشن کردید که خواهان تغییر هستید. شما با تظاهرات سراسری نشان دادید که اهداف شما حق است و محقق می‌شود. شجاعت شما در برابر این رژیم وحشی بسیار انگیزاننده است.

چند سال پیش علیه سازمان مجاهدین در آمریکا یک کارزار شیطان‌سازی در جریان بود اما الآن وضعیت تغییر کرده است. اما امروز شرایط به کلی تغییر کرده است و سازمان مجاهدین به‌عنوان یک سازمان سیاسی مشروع که نمایندگی بخش گسترده‌یی از مردم ایران را دارد شناسایی شده و سازمان پیشتاز تغییر در ایران است.
آینده دموکراتیک برای ایران از هر زمان دیگر نزدیک است. بدانید که همه آزادیخواهان ایران در کنار شما هستند.

نیلوفر عالمیان:

نیلوفر عالمیان - 0

یک‌سال پیش وقتی در قیام آتشین آبان‌ماه، ایران یکپارچه شورش و عصیان شده بود، حس عجیبی داشتم.

اشتیاق و عطش برای بودن کنار تک‌تک خواهران و برادران دلیرم که به مراکز رژیم تهاجم می‌کردند و با شهامت و شجاعت خودشان، سراپای رژیم را به لرزه در آورده بودند.
دلم می‌خواست در صف جلوی قیام در برابر گلوله‌های پاسداران جنایتکار قرار می‌گرفتم و به‌جای تک‌تک آنها شهیدان می‌شدم. از شبنم و مریم و... نیکتا تا مهرداد، نوید و مصطفی. . .
از طرف دیگر حس شرف و افتخار از این نسل که این‌چنین در برابر هیولای خون‌ریز قد علم کرده و نقشه‌مسیر درخشان سرنگونی را از میان همه بیراهه‌های واهی شناخته است. همان استراتژی درخشان تدوین شده توسط برادر مسعود که از چهل سال پیش با خونبهایی سنگین آغاز شد و تا سرمنزل آزادی ادامه پیدا خواهد کرد.
در این میان اما آنچه که برای من به‌عنوان یک زن مجاهد خلق بالاترین افتخار را داشت، دیدن صحنه‌های دلاوری زنان و دختران میهنم بود.
از همان شیرزنانی که یک تنه، جلوی خودروها را گرفته و مردم را به آغاز قیام و حرکت تشویق می‌کردند.
از زنان دلیری که اولین فریادهای «مرگ بر خامنه‌ای» را سر می‌دادند و جمعیت را به شورش و عصیان فرامی‌خواندند.

خواهر مریم سالیان است که به همه ما درس «می‌توان و باید» را داده است. من همیشه تصور می‌کردم که این آرمان خاص خواهر مریم و در توان اراده سترگ اوست.
اما این روزها به ایمان و یقین رسیدم که تک به تک ما زنان و مردان می‌توانیم مثل او فکر کنیم و «می‌توان و باید» را لحظه به لحظه به اثبات برسانیم. واقعیت این است که دشمن تلاش می‌کند از هزار جهت با ایجاد رعب و وحشت و ترویج ناباوری این‌طور القاء‌ کند که سرنگونی‌اش غیرممکن است. اما ما سرشار باور و ایمان هستیم چون انتخاب کرده‌ایم. چون برای پرداخت هر بهایی آماده هستیم و این چیزی است که هر روز در جای جای میهن، توسط کانونهای شورشی قهرمان به اثبات می‌رسد.
ما این ایمان را در خلال نبردی مستمر با تمامی موانع ذهنی و وسوسه‌ها و منافع فردی به دست آورده‌ایم.
بله در مقابل تصورات زن‌ستیزانه آخوندها، ما انتخاب کرده‌ایم که بر همه خرافه‌ها و دروغهای تاریخی آخوندها عصیان کنیم و مسئولیت سنگین سرنگون کردن آنها را بر دوشهای خود بگذاریم و هم‌پیمان با خواهر مریم که شورشگر و پرچمدار نخستین همه ما بوده است پیروزی محتوم را تقدیم خلقمان کنیم و چنین خواهیم کرد.

زاماسوازی دلامینی ماندلا - نوه نلسون ماندلا

زاماسوازی دلامینی ماندلا - نوه نلسون ماندلا - 0

سال گذشته در اثر حمله رژیم به اعتراضات صلح‌آمیز لااقل ۴۰۰۰نفر مجروح و ۱۵۰۰نفر به‌قتل رسیدند و بسیاری دستگیر شدند حتی بسیاری از خانواده‌هایی که مراسم تشییع برای عزیزانشان برگزار کنند دستگیر شدند بسیاری از مردم مورد وحشیگری قرار گرفتند.

ترزا پیتون - مدیر ارشد فناوری اطلاعات کاخ‌سفید (۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸)

ترزا پیتون

رژیم ایران درگیر ایجاد حسابهای جعلی فیلتری و سایر شبکه‌های اجتماعی بوده که هدفش ترویج اطلاعات غلط در مورد سازمان مجاهدین است.
رژیم کنونی در ایران از مخلوطی از تعرض اینترنتی کارزارهای دیجیتالی و فعالیت‌های تروریستی استفاده می‌کند برای این‌که وضع موجود توانمندی عملیاتی‌اش را حفظ کند تا بتواند مردم را سرکوب کند. رژیم ایران خودش را پشت عوامل سایبری و شخصیتهای جعلی پنهان می‌کند.

بهنام کریمی

بهنام کریمی - 0

در سالگرد قیام آبان قرار داریم؛ روزی که صدها هزار تن از مردم به‌جان آمده در سراسر ایران، هر چه از نمادها و نشانه‌های رژیم آخوندی یافتند به آتش کشیدند تا سرنوشتی را که در انتظار رژیم ولایت‌ فقیه قرار دارد نشان دهند.
در برابر شورش‌گران، خامنه‌ای فرمان آتش را صادر کرد.
خیابانهای شهرها، از ماهشهر فقیر در کنار صنایع پتروشیمی در کنترل سپاه، تا شیراز شورشی و حاشیه‌های تهران و سراسر ایران غرق خون شد.
قیامی که پیش‌تر خود را در دی ۹۶، و در بهار و تابستان ۹۷ نشان داده بود. قیام‌هایی که افزون بر شهیدان میدانی‌اش اکنون با دو سربدار؛ مصطفی و نوید، حقانیت مسیر مقاومت را حک کرد.
آخوندها برای از بین‌بردن مجاهدین دست به هر جنایتی از اعدام و شکنجه در داخل تا ترور در خارج زده‌اند. از یاد نباید برد؛ هر کشتاری، زمینه‌سازیهای رسانه‌یی می‌خواهد. باید کسانی در چهره‌های مختلف از حزب‌اللهی و سلطنت‌طلب، چپ و سکولار، تا عوامل رژیم تحت عنوان اعضای سابق مجاهدین به میدان بیایند و هر یک به بیانی، بگوید که مجاهدین بدتر از خمینی و خامنه‌ای هستند.
اینچنین است که سگ‌های با قلاده و بی‌قلاده به صحنه می‌آیند تا جاده صاف کن کشتار مجاهدین شوند.
مگر مجاهدین چه کرده‌اند، و چه می‌خواهند که آماج فوران کینه‌ٔ بدگوهران‌اند؟
در زمانه‌ای که بلندگوهای دروغ به تسلیم فرا می‌خوانند، مجاهدین سر بر انقلاب انسانی ساییده‌اند، که هنرش ترویج فدا کردن و صدق ورزیدن است و بسیج قوای انسانی علیه دنیای جنسیت بنده‌ساز و فردیت فرو برنده است. او سمبل می‌توان و باید است. نام او مریم است. با مریم مجاهدین جایگاه زن را به‌عنوان انسانی برابر که می‌تواند در موضع راهبری سیاسی و عقیدتی قرار بگیرد، به‌رسمیت شناخته‌اند و در مناسبات روزانه‌شان این پیشروی انسانی را با پذیرش هژمونی خواهرانشان تثبیت کرده‌اند.

گیر توسکدال – عضو کمیتهٔ خارجی و دفاع پارلمان نروژ

گیر توسکدال – عضو کمیتهٔ خارجی و دفاع پارلمان نروژ - 0

مرگبارترین حمله به اشتیاق جوانان ایرانی برای آینده بهتر در سال گذشته بود. زمانی که ۱۵۰۰ جوان ایرانی که برخی کودکان هم در میان آنها بودند قتل‌عام شدند. تیراندازی بی‌رویه توسط سپاه پاسداران موجی از شوک را در سراسر جهان ایجاد کرد. البته پاسخ بین‌المللی به جنایتی در این ابعاد کافی نبوده است. اعمال مجدد تحریم‌های بین‌المللی یکی از کارهایی است که باید انجام شود.
من از آرمان مردم ایران علیه این دیکتاتوری حمایت می‌کنم. این شرم‌آور است که کسی تلاش کند مشروعیت در این رژیم را جستجو کند.
منتظر روزی هستم که فداکاریهای مردم ایران ثمر خودش را بدهد. تاریخ نشان داده که دیکتاتورها نمی‌توانند بر آرزوی مردم پیشی بگیرند.

ندا امانی – انجمن جوانان ایرانی- سوئیس

ندا امانی – انجمن جوانان ایرانی- سوئیس - 0

یک‌سال پیش در چنین روزهایی جوانان در ایران به خیابان‌ها ریختند تا به خامنه‌ای و دستگاه جنایتکار و فاسدش بگویند ما ترا نمی‌خواهیم.
رژیم جواب این اعتراضات را با کشتن بیش از ۱۵۰۰نفر و دستگیر کردن ۱۲۰۰۰نفر داد. نمی‌خواست باور کند که عمرش به‌سر آمده و باید گورش را گم کند. بعد از آن هم به‌شدت از قیام و اعتراضات مردمی به وحشت افتاده و تلاش بیهوده‌ای می‌کند تا با اعدام و شکنجه جلوی قیام را بگیرد.
بهمین دلیل است که ما جوانان از مماشات با این رژیم و هر چه مماشاتگر است منزجریم چرا که مماشاتگر در جنگی که بین خلق ما و فاشیسم مذهبی در جریان است در سمت آخوندها می‌ایستد و دم از حقوق آخوندهای وحشی می‌زند ولی حقوق مردم ما را ذره‌ای به‌رسمیت نمی‌شناسد.

می‌خواهم به خواهر مریم عزیزم بگویم که آن دختر ۱۷ساله کانون شورشی چقدر زیبا گفت که با شما و برادر مسعود ایران چه ایرانی خواهد شد. این حرف دل همه ماست. پس با تمام وجودم به شما تعهد می‌دهم که کانونهای شورشی را در شجاعت و پاکبازی الگوی خودم کنم و مثل آنها در برابر همه مماشاتگران و مزدوران و لابی‌های رژیم در خارج ایران که می‌خواهند علیه مجاهدین شیطان‌سازی کنند بایستم و از راه و رسم مجاهدین که شرف نسل جوان ایران است دفاع کنم. حاضر حاضر حاضر.

کیمو ساسی – وزیر و نماینده پیشین پارلمان فنلاند

کیمو ساسی

رژیم ایران در اعتراضات نوامبر ۲۰۱۹ بیش از ۱۵۰۰تن را کشت. یک کمیته بین‌المللی حقیقت‌یاب بایستی تعیین گردد تا نقض حقوق‌بشر توسط رژیم ایران را بررسی کند.
ماه گذشته، رژیم ایران قهرمان کشتی نوید افکاری را اعدام کرد. جامعه جهانی به‌شدت از این وحشی‌گری آزرده و مضطرب شد. روحش شاد.
برای حمایت از مردم ایران چه باید کرد؟ پاسخ این است که جامعه جهانی باید در کنار نسل جوان ایران که خواهان آینده‌ای بهتر است بایستد. باید تحریم‌ها علیه رهبری ایران و سپاه فاسد پاسداران ِاعمال گردد. باید تأکید کنیم زمانیکه مردم ایران سرنوشت خود را به‌دست می‌گیرند کسی را از عدالت و مسئولیت در نقض حقوق‌بشر گریزی نخواهد بود.
برای دستیابی به این آرزوها، برنامه ده ماده‌ای خانم مریم رجوی رهبر اپوزیسیون راه‌کاری مؤثر است. سخنان او در مورد یک قضاییه مدرن، جدایی دین از دولت و همزیستی مسالمت‌آمیز با دیگر کشورها، همگی ارزش‌هایی هستند که همه ما برای یک ایران بهتر در آن اتفاق‌نظر داریم.

مارتین پاتسلت نماینده مجلس فدرال آلمان، عضو کمیسیون حقوق‌بشر

مارتین پاتسلت

اکنون یک‌سال از اعتراضات نوامبر ۲۰۱۹ در ایران می‌گذرد که توسط رژیم به وحشیانه‌ترین شکل سرکوب شد و همه ما شاهد آن بودیم. متأسفانه جامعه بین‌المللی بعد از این جنایت سکوت کرد و به وظیفه خود آن‌گونه که باید عمل نکرد. مشابه همین برخورد را می‌توان در برخورد جامعه بین‌المللی با تروریسم این رژیم هم دید که روی دیگر سکه سرکوب در ایران است. سرکوب مردم ایران در داخل کشور و هم‌چنین از طریق تعرض مستمر به رزمندگان مقاومت و ایرانیان تبعیدی در خارج از کشور پیوسته جریان دارد.

رژیم ایران از دهه‌ها پیش با تروریسم دولتی خود در داخل کشور و در سطح جهانی عمل می‌کند. هدف مقدمش ایرانیان تبعیدی و اعضای اپوزیسیون سازمان‌یافته بوده است.
ما نباید چشممان را به این واقعیت ببندیم. الآن آشکار شده است که از پرسنل دیپلماتیک برای این مقاصد استفاده شده است. اکنون قضایای دیپلمات اسدی کشف شده است. یک رسیدگی قضایی در جریان است. از طریق این پرونده بالاخره ما این شانس را داریم که پرده را از روی این فعالیت‌های [پوششی] دیپلماتیک کنار بزنیم و ببینیم که کل دولت و نمایندگیهای دیپلماتیک اش در این تروریسم دولتی از جمله در اروپا درگیر هستند.

سناتور روبرتو رامپی – عضو مجلس سنای ایتالیا، دبیر هیات ایتالیا در شورای اروپا

روبرتو رامپی

در سالگرد قیام نوامبر ۲۰۱۹ وضعیت حقوق‌بشر در ایران هر چه بیشتر نگرانی ما را بر می‌انگیزد و رژیم ایران با شدت هر چه تمام‌تر به تظاهرات اعتراضی پاسخ می‌دهد.
جامعه ناراضی ایران را آماده انفجار کرده است. جوانان ایران، به‌خصوص زنان جوان، در صف مقدم قرار دارند و با شجاعت تمام برای احقاق حقوشان در خیابانهای سراسر کشور پاسداران را به چالش می‌کشند. ما در غرب وظیفه سیاسی و اخلاقی در حمایت از آنها را داریم. حمایت ما بایستی خودش را در پاسخ به فراخوان خانم رجوی برای اعزام یک هیأت مستقل بین‌المللی برای تحقیق حول وضعیت زندانیان سیاسی و شکنجه در زندانهای ایران نشان دهد و این وظیفه جامعه بین‌المللی است.

سارا رحیلی:

سارا رحیلی - 0

با سلام به همه شما به‌طور خاص عزیزانی که از داخل ایران صدای مرا می‌شنوید.
در آخرین روزهای آبان به یکباره نسلی شورشی ایران را به یکپارچه آتش تبدیل می‌کند و به‌پا می‌خیزد! نسلی که همه جهان فکر می‌کردند در اختناق آخوندها به سکوت تن داده است... به یاد آخرین روزهای مرداد ۶۷ می‌افتم. این انعکاس همان خونهاست آنها که در سی هزار نام بی‌نشان نه بزرگ خود را به خمینی جلاد گفتند و از آن روز تا به امروز معنای پایداری و مقاومت نسل شورش شدند.
آری از سی هزار شهید مرداد ۶۷ تا ۱۵۰۰ شهید آبان ۹۸ مقاومت و شورش ادامه دارد و امروز به یقین می‌بینیم که که شورشگران پیروزی می سازند!

امیر سیفی - ایرلند

امیر سیفی - ایرلند - 0

نقطه عطف تاریخی‌ای که اعلام رسمیش در شعار اصلاح‌طلب اصول‌گرا دیگه تمومه ماجرا، بود، از دانشگاهها آغاز و در دی ۱۳۹۶ به شعار سراسری همه مردم ایران شد. همان دانشگاههایی که اتفاقاً یکی از اهداف اصلی فریبکاری رژیم به‌اصطلاح اصلاح‌طلب بودند. به همین دلیل هم هست که این شعار تا این حد مهم و پرمعناست.
درست از همان نقطه هم کانونهای شورشی در داخل ایران در پیروی از راه و رسم مجاهدین و میلیشیاهای قهرمان پا گرفتند. این نیروهای شجاع و فداکار که در واقع ارتش آزادیبخش نوین مردم ایران هستند. و من دوست دارم از همینجا درود بفرستم به تک‌تک این سربازان واقعی ایران‌زمین در هر جای میهنمان که هستند.

علی فاطمی – انجمن جوانان ایرانی – لوکزامبورگ

علی فاطمی – انجمن جوانان ایرانی – لوکزامبورگ - 0

یاد و خاطره شهیدان خیزش آبان ۹۸ را گرامی می‌داریم و درود بر روح پرفتوحشان می‌فرستیم. آنان که در صف اول جنگ در برابر دشمن ضدبشر جلودار خیزش مردم ایران بودند و برای آرمان آزادی و رهایی ملت ایران مجاهد صفت جان فدا کردند.
قیام آبان به‌دلیل گرانی قیمت بنزین شروع شد ولی از آنجا که جان ملت ایران به لب آمده و فقر و تنگدستی تمام کشور را فراگرفته و از سوی دیگر اصلاحات و تغییر رنگهای آفتاب‌پرستانه این رژیم در پوشش اصلاحات دیگر اعتباری نداشت به‌سرعت گسترش یافت و تمامیت ایران همصدا و متحد قلب نظام را نشانه رفت و فهماند که راه دیگری جز سرنگونی نیست و بار دیگر به خیانتکارانی که خواهان حفظ این رژیم به هر قیمتی هستند جوابی کوبنده داد.

پریا گرمرودی – انجمن جوانان ایران دموکراتیک - کانادا

سخنرانی پریا گرمرودی – انجمن جوانان ایران دموکراتیک - کانادا - 0

امروز می‌خواهم لحظه‌ای را با شما به اشتراک بگذارم و از همه قربانیان این قتل‌عامها در سال۱۹۸۸ و ۲۰۱۹ و در این بین یاد کنم. داستان یک دختر جوان از زمانی که او در سن من بود واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد. نام او شبنم دیانی بود، در قیام ۲۰۱۹ شرکت کرد. در حالی که او تازه زندگی خود را آغاز کرده بود. متأسفانه او به همراه ۱۲نفر دستگیر شدند. چند ساعت بعد او را در خیابان اعدام کردند، او هرگز به خانه و خانواده‌اش بازنگشت.
قیام سال 2019 واقعاً نشان داد که مردم ایران آرزو دارند یک بار برای همیشه از شر این رژیم خلاص شوند.
نتیجه‌گیری من این است که با این رژیم ؛ هیچ آینده و دارایی و سلامتی برای مردم ایران وجود نخواهد داشت.

فوآد عینی – انجمن جوانان ایرانی یوتوبوری (سوئد)

فوآد عینی – انجمن جوانان ایرانی یوتوبوری (سوئد) - 0

امروزه مفهوم آزادی، برابری و صرف ایده حقوق‌بشر در جامعه کنونی ایران پنهان است. این یک راز نیست و به هیچ‌وجه از دید جامعه جهانی پنهان نیست
سابقه ۴۱ساله رژیم، بدترین فاجعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را برای مردم ایران از زمان حمله مغول در قرن سیزدهم به ارمغان آورده است.
بنابراین، وقتی مردم به خیابان‌ها می‌ریزند و فریاد تغییر رژیم را می‌کشند، این سیستم با تمام قدرت از قدرت خود برای مهار، بازداشت، شکنجه و در نهایت خاموش کردن زندگی خود استفاده می‌کند. رژیمی که چنان از مردم خود می‌ترسد که از تک تیراندازها در پشت بامها برای کشتن استفاده می‌کند.
ایران قهرمانانی دارد مانند کسانی که در قیام نوامبر ۲۰۱۹ جان خود را از دست دادند.

علی پهلوان – سوئد

علی پهلوان – سوئد - 0

گرچه با مجاهدین در محیط خانواده آشنا شدم و ابتدا اهداف دموکراتیک را از این طریق دست‌نیافتنی می‌دیدم اما با گذشت زمان به درست بودن استراتژی آنها چه در مرحله سرنگونی و چه برای ایران آینده باور پیدا کردم.
شورای ملی مقاومت با محوریت سازمان مجاهدین خلق به‌عنوان تنها آلترناتیو برای برقراری دموکراسی و آزادی برای ایران است.
آلترناتیو شورای ملی مقاومت توان سرنگونی با برخورداری از کانونهای شورشی سراسری و ارتش آزادیبخش را دارد، استقلال سیاسی و اقتصادی دارد، حمایت گسترده از طیفهای مختلف اجتماعی دارد، یک برنامه سیاسی جامع بر اساس جدایی دین و دولت دارد.
از تشکیلات منسجم سراسری و اعضای فداکار سازمان‌یافته برخوردار است. در سطح بین‌المللی شناخته شده است.
و مهمتر از همه از رهبران سیاسی سازش‌ناپذیری چون خانم مریم رجوی و آقای مسعود رجوی برخوردار است پاینده ایران. برقرار باد جمهوری دموکراتیک.
حاضر. حاضر .حاضر

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 0

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 1

آیدین سعیدیان - انجمن جوانان سازمان جوامع ایرانیان- آمریکا

آیدین سعیدیان - انجمن جوانان سازمان جوامع ایرانیان- آمریکا - 0

سالگرد قیام نوامبر ۲۰۱۹ است. قیامی که مردم ایران و جوانان ایرانی با صدایی متحد به فقر و فساد و این سیستم مذهبی حاکم نه گفتند.
کسانی که زندگی خودشان را و جان خودشان را فدا کردند با یک صدای متحد حرف مشترکی زدند.
رژیم حاکم بر ایران آینده‌ای ندارد و مثل سایر دیکتاتوریها این رژیم عقب مانده و بنیاد گرا به زباله‌دان تاریخ تعلق دارد. مهم نیست چقدر تظاهر به قدرت بکند و تظاهر کند که آلترناتیوی وجود ندارد مهم این است که واقعیت روی زمین چیز دیگری است.

مریم صادقپور – انجمن زنان ایرانی استرالیا

مریم صادقپور – انجمن زنان ایرانی استرالیا - 0

گرم‌ترین درودها و سلام های خودم را نثار خانم مریم رجوی, و رهبر مقاومت برادر مسعود رجوی و همه زنان و مردان مجاهد و مبارزی می‌کنم که در این سالیان با همت و کوشش هر چه تمام خود, پایه‌های این مقاومت جهانی را بنیان نهادند و امروز می‌بینیم که چگونه از ۵ قاره جهان در صفوف منظم مقاومت در برابر تمامیت جهل و سرکوب ارتجاع مذهبی صف‌آرایی کرده‌اند.
در سی و دومین سالگرد قتل‌عام سی هزار زندانی سیاسی در تابستان سال۱۳۶۷, و در اولین سالگرد شهادت بیش از ۱۵۰۰زن و مرد ایرانی, با همه با مجاهدین و کانونهای شورشی در سرتاسر کشور, خانواده‌های شهدا و زندانیان سیاسی و همه مادران داغدار و چشم انتظار عهد می بندیم که در این مبارزه بی‌امان در کنار شما مردم ایران تا به آخر بایستیم و برای رسیدن به یک آینده روشن و پایدار برای ایران و مردم آن متعهد بمانیم.
مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر خامنه‌ای
زنده باد ارتش آزادیبخش و کانونهای شورشی
درود بر رجوی زنده باد آزادی

آرزو اشراقی – انجمن زنان پیشرو علیه بنیادگرایی و تبعیض - انگلستان

آرزو اشراقی – انجمن زنان پیشرو علیه بنیادگرایی و تبعیض - انگلستان - 0

سلام می‌کنم خدمت رئیس‌جمهور مقاومت خانم رجوی و متشکرم که در سالگرد قیام آبان ۹۸ به من فرصت داده شد صحبت کنم.
این روزها خیلی به قیام دانشجویان در تیر ماه ۱۳۷۸ فکر می‌کردم. آنموقع من در ایران بودم و شاهد بودم که چگونه دانشجویان و مردم برای گرفتن حق خودشان و دست یافتن به آزادی دست به اعتراض زدند. خاتمی رئیس‌جمهور به‌اصطلاح مدره این رژیم آنزمان با سرکوب شدید قیام جوانان چهره واقعی خودش را نشان داد. قالیباف که الآن رئیس مجلس رژیم است به این افتخار کرده و می‌کند که در قیام ۷۸ دانشجویان را قلع و قمع کرد.
الان وقتی آن قیام را با قیام آبان ۹۸ مقایسه می‌کنیم به‌خوبی می‌توان دید که دو دهه بعد چگونه مردم و جوانان ایران در یک قیام همگانی که یکپارچه شورش بود خواهان سرنگونی تمامیت این رژیم شدند. دیگر نه فقط دانشجویان بلکه تمام ایران بپا خاست آن هم نه فقط در تهران بلکه در سراسر ایران. در قیام آبان مردم به‌رسم مجاهدین به خیابان‌ها ریختند چرا که فهمیده‌اند فقط مجاهدین بر سرنگونی این رژیم و استقرار آزادی در ایران پای می‌فشرند و اینرا خود خامنه‌ای هم اعتراف کرده است

ویدا امانی

ویدا امانی - 0

درود می‌فرستم به شهدای قهرمانی که در قیام آبان ۹۸ جان خودشان را فدای آزادی میهن کردند و لرزه به اندام آخوندا انداختند .
پارسال من از طریق فضای مجازی در جریان قیام آبان در همه جای ایران قرار گرفتم. اصلاً تعجب نکردم چون این قیام ادامه قیام دی ۹۶ بود با این تفاوت که خیلی رادیکال‌تر بود. جوانان نشان دادند که به هیچ چیز غیر از سرنگونی رژیم راضی نخواهند شد. اگر امروز هم بشنوم قیام دیگری شده باز تعجب نمی‌کنم چون در تسلیم‌ناپذیری نوید افکاریها و مصطفی صالحیها میشه به‌خوبی دید که قیام آبان تمام نشده و آبانی دیگر در راه است. رژیم هم می‌داند و به همین علت از ترس و استیصال حتی دست به مصادره خانه مصطفی صالحی می‌زند و دو کودک خردسالش را بی‌خانمان می‌کند.
ما به آخوندا می‌گوییم بله بترسید. کم می‌ترسید. چرا که آبان تمام نشده و شما خودتون هم در وحشت از تکرار آن هستید. خودتون اعتراف کردین که امروز در ایران جوانان هزار هزار به مجاهدین می‌پیوندند و کانونهای شورشی را تشکیل می‌دهند. خودتان گفتید که آموزشهای مسعود رجوی همه جوانان ایران را به خودش جلب می‌کند.
بله همه پاکبازیها، ایستادگیها و فداکاریهای مجاهدین و اشرف طی بیش از ۴۰سال دارد به ثمر میشیند. اشرف در همه جای ایران تکثیر شده است. روز سرشکستگی و نابودی رژیم فاسد ولایت فقیه و روز پیروزی مجاهدین و خلق ما نزدیک است. به امید اون روز.

سارا احسانی – انجمن جوانان ایرانی برای دموکراسی - نروژ

سارا احسانی – انجمن جوانان ایرانی برای دموکراسی - نروژ - 0

یک سال پیش در آبانماه ۹۸ جوانان ایران به خیابان‌ها آمدند تا به فقر، گرانی، نبود امنیت شغلی، نبود آزادی اعتراض کنند و بگویند که علت همه این بدبختیها رژیم آخوندی است که باید برود. آنها قیام شکوهمندی را شروع کردند که به‌سرعت تمام شهرهای ایران را فرا گرفت. رژیم اعتراض به حق آنها را با گلوله جواب داد. جوانها مقاومت کردند، شجاعت نشان دادند، قیمت بالایی پرداخت کردند و جانشان را فدا کردند. این قیام با شکوه ناقوس مرگ رژیم را به صدا در آورد.
رژیم بعدها اقرار کرد که کانونهای شورشی و به‌ویژه دختران جوان در رهبری این قیام نقش مهمی داشتند.
من به جوانهای شجاع ایران و کانونهای شورشی افتخار می‌کنم. میخواهم بگویم که ما پشتیبان شما هستیم و صدای در گلو خفه شده‌ی شما را به گوش جهانیان می‌رسانیم.
شما الگوی ما هستید، ما شجاعت و فداکاری را از شما یاد می‌گیریم. و به شما قول می‌دهیم ما هم مثل شما تا آزادی ایران دمی از پای ننشینیم.
حاضر حاضر حاضر

سمیرا اردلان – اتحادیه جوانان ایرانی - ایتالیا

سمیرا اردلان – اتحادیه جوانان ایرانی - ایتالیا - 0

در قیامهای سالهای ۷۸و۸۸ مردم وحشیانه سرکوب شدند و به ظاهر رژیم آن آتش را خاموش کرد. اما در حقیقت مردم با تجربه دو قیام قبلی در قیام دی ۹۶ عوام‌فریبی را کنار زدند و در آبان۹۸ با عزم سرنگونی به میدان آمدند و در شعارهایشان رأس رژیم آخوندی یعنی خامنه‌ای را هدف گرفتند و دیگر قید سراب اصلاحات و اصول‌گرایی را زدند. رژیم این بار به‌دلیل وجود یک نیروی رهبری کنندۀ جنبش نمی‌تواند آتش قیام را خاموش کند. در بطن جامعه خواست سرنگونی وجود دارد، مردم مصمم هستند، کانونهای شورشی این پروسه را با رهبری سازمان مجاهدین و البته با پرداخت بهای سنگین تسریع می‌کنند و این رژیم هیچ آینده‌ای بجز سرنگونی ندارد.

مریم خلاق دوست – انجمن جوانان ایران - اتریش

مریم خلاق دوست – انجمن جوانان ایران - اتریش - 0
با سلام خدمت خواهر مریم عزیزم
من مریم خلاق دوست هستم. حدود ۱۰ ساله که از ایران خارج شدم. علت خروجم هم این بود که هم خودم و هم همه خانواده ام تحت تعقیب بودیم.
رژیم هر چقدر هم سرکوب و شکنجه کند و جوانهای ما را بکشد نمی‌تواند جلوی قیامها را بگیرد
در پایان می خواهم درود بفرستم به همه کانونهای شورشی در سراسر ایران. ایکاش در کنار شما بودم. وقتی شعارنویسی ها و آتش جواب آتش شما را می‌بینم خیلی تحسینتان میکنم و به خودم میگویم باید صدای آنها باشی.
همانطور که بر سر در اشرف ۳ نوشته شده: از آن ماست پیروزی، از آن ماست فردا.
حاضر حاضر حاضر.

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 2

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 3

آندرئا گاواتزا شهردار شهر کاوانیولو ایتالیا

آندرئا گاواتزا شهردار شهر کاوانیولو ایتالیا - 0

خیلی مفتخرم که در این کنفرانس شرکت می‌کنم.
عمیقا امیدواریم که این دیکتاتوری بپایان برسد.
رژیمهای دیکتاتوری مانند رژیم ایران حقایق و آمار را پنهان می‌کنند.
دوستان جوان، ما جوانان کلید این انقلاب صلح‌آمیز هستیم، یک انقلاب بنیادی که موجب یک تغییر واقعی و بنیادین خواهد گردید.
برای همگی شما آرزوی موفقیت می‌کنم و ما به مبارزه بی‌وقفه خودمان برای آزادی و دموکراسی در ایران ادامه می‌دهیم.

ماریو باربارو - عضو حزب رادیکال ایتالیا

ماریو باربارو

از شما تشکر می‌کنم از این‌که مرا به این کنفرانس دعوت کردید.
من عضو شورای عمومی حزب رادیکال ایتالیا هستم، ما همیشه در کنار مقاومت ایران که برای آزادی و دموکراسی برای یک تغییر دموکراتیک در میهنشان تلاش می‌کنند بوده‌ایم.
این‌روزها ما در آستانه قیام سال۱۳۹۸ در ایران قرار داریم که بسیاری از جوانان جان خود را از دست دادند و هزاران تن دیگر نیز دستگیر شدند کسانی که خواستار آزادی، دموکراسی و احترام به حقوق‌بشر بودند.
آنچه که شما کمبود ندارید شجاعت است.
با آرزوی موفقیت برای همه شما.

پارسا ذوالفقاری - انجمن جوانان ایرانی - سوئیس

پارسا ذوالفقاری - انجمن جوانان ایرانی - سوئیس - 0

در سالگرد قیام آبان ۹۸ درود می‌فرستم به روح شهدای این قیام.
من پارسای ذوالفقاری هستم. ۲۴ سالمه و حدوداً 9ساله از ایران خارج شدم.
من در خانواده‌ای بزرگ شدم که هوادار مجاهدین بودند. پدر و مادرم هر دو زندانی سیاسی هوادار سازمان بودند.
در کودکی فقط فشار آنرا حس می‌کردم. ولی وقتی بزرگتر شدم فهمیدم که همه این آزار و اذیتها برای این است که رژیم می‌داند مجاهدین تنها هماورد آن هستند و تحت رهبری برادر مسعود برای سرنگونی‌اش و آوردن آزادی به ایران قسم خورده‌اند.
به‌عنوان یک هوادار سازمان و یک اشرف‌نشان تعهد سنگینی را روی دوشم حس می‌کنم. می‌خواهم هم به خواهر مریم و هم به همه مجاهدین و کانونهای شورشی تعهد بدهم که تا زمانی که سرنگونی محقق شود صدای رسایی برای شما باشم.
حاضر حاضر حاضر.

پگاه جهانمیری – جنبش جوانان قیام - آلمان

پگاه جهانمیری – جنبش جوانان قیام - آلمان - 0

سلام می‌کنم به رئیس‌جمهور عزیزمون خواهر مریم.
اگر بخواهیم این رژیم را عوض کنیم باید فدا کنیم، ریسک دارد. ولی ما قبول کردیم به‌خاطر این‌که ما دست از سرنگونی نمی‌کشیم و کانونهای شورشی شما هم قبول کردید که این باعث افتخار ما هست. نشون دادید که الحق شما شاگردان مجاهدین هستید.
ما خیلی می‌توانیم خوشحال باشیم که مجاهدین هستند وگرنه یک مشت حقه‌باز و شارلاتان که اسم خودشان را به دروغ اصلاح‌طلب می‌گذارند باز دوباره می‌آیند و روی سر مردم سوار می‌شوند. یا بچه شاه که می‌خواهد با کمک پاسدارها بیاید و رو تخت شاهی بشیند. همین پاسدارانی که الآن دارند زندگی مردم ایران را آتیش می‌زنند.
من واقعاً خیلی خوشحالم که مجاهدین دست همه اینها را رو کردند. مردم بیدار شدند، شجاع شدند، قیام آبان ۹۸ این را هم ثابت کرد.

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 5

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 6

هدی عماد: جوانان حزب کارگر نروژ – روابط بین‌الملل

هدی عماد: جوانان حزب کارگر نروژ – روابط بین‌الملل - 0

اسم من هدی عماد است و من رهبر روابط بین‌الملل درAUF حزب جوانان کارگر هستم. از این‌که در کنفرانس شما برای گرامی‌داشت قیام مردم ایران در سال۲۰۱۹ شما حضور دارم خوشحالم.
قیام دموکراتیک به این علت است که به رژیم و به جهان نشان دهد که مردم ایران دیگر قبول نخواهند کرد که در ترس زندگی کنند. و حالا شما صدای خودتان را بلند کرده‌اید. و حالا نوبت همه‌ی ماست که صدایمان را همراه با شما و در حمایتتان بلند کنیم

اوفه البک – نمایندهٔ پارلمان دانمارک

اوفه البک – نمایندهٔ پارلمان دانمارک - 0

از صمیم قلب تحت تاثیر مقاومت شما قرار گرفتم. مقاومتی برای دمکراسی در کشور خودتان. همه می‌دانند که به‌دنبال قیام ۱۹۷۹ امیدهای فراوانی وجود داشت که دمکراسی در ایران پا بگیرد اما چنین نشد و شاهد نقض مستمر حقوق‌بشر در ایران بود.
از این رو بسیار مهم است که مقاومتی که شما انجام می‌دهید سرشار از موفقیت باشد. به شما درود می‌فرستم و درخواست می‌کنم به مقاومت خودتان ادامه دهید. همه ما بایستی برای ایران و حقوق‌بشر از شما حمایت کنیم.

کیارا گریباودو – نمایندهٔ پارلمان ایتالیا

کیارا گریبادو

در سطح بین‌الملل همه نگران وضعیت زندانیان در ایران هستند.
در یکی از تازه‌ترین گزارشهای عفو بین‌الملل به اپیدمی شکنجه در رژیم ایران اشاره شده است. شکنجه ابزاری روزمره در حکومت ایران است. قانون و محاکمه عادلانه اصلاً در این کشور معنا ندارد.
در این صحبت کوتاه می‌خواهم به نقش مهم اتحادیه اروپا اشاره کنم. موضوعی که به ژئوپلتیک مربوط است. اتحادیه اروپا باید به‌ درخواست خانم رجوی باید برای جلوگیری از گروگانگیری مردم ایران توسط حکومت پاسخ مناسب دهد. باید در مقابل امیدی که برنامه ده ماده‌ای مریم رجوی ایجاد می‌کند عکس‌العمل نشان دهیم تا آن را در صحنه عمل انجام دهیم تا مردم ایران بر مبنای استانداردهای بین‌المللی به یک دستگاه مستقل دسترسی پیدا کنند.

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 4

الهه ذبیحیان – انجمن آکادمیسینهای ایرانی - انگلستان

الهه ذبی‌حیان – انجمن آکادمیسینهای ایرانی - انگلستان - 0

جوانان عزیز، قیامهای ۹۶ و آبان و دی ۹۸ تبلور خواسته مردم ایران برای سرنگونی تمامیت رژیم آخوندی با همه جناح‌های آن بود.
فریاد «اصلاح‌طلب، اصول‌گرا، دیگه تمومه ماجرا»‌ نه بزرگ ملت ایران به تمامیت فاشیسم دینی حاکم بر میهنمان بود.
خطاب به جامعه بین‌المللی و به‌خصوص به اتحادیه اروپا و دولت انگلستان باید گفت:
به سکوت خود در قبال جنایات رژیم خاتمه دهید.
به همیاری و کمک به رژیم آخوندی با سیاستهای مماشات طلبانه و مراودات اقتصادی خاتمه دهید.
بجای مراودات اقتصادی با رژیم که تماماً در کنترل سپاه است، سپاه سرکوبگر پاسداران و وزارت اطلاعات رژیم را در لیست تروریستی قرار دهید.
سفارتهای رژیم در اروپا را تعطیل و همه عوامل مزدوران رژیم را اخراج کنید.
دوران آخوندها به پایان رسیده.
با درودی فراوان به ۱۵۰۰ سیمرغ ۹۸ و با سپاس از کانونهای شورشی.

هستی حسامی - انجمن جوانان سازمان جوانان ایرانیان - آمریکا

هستی حسامی - انجمن جوانان سازمان جوانان ایرانیان - آمریکا - 0

ویژگیهای مهم این قیام تعداد شهیدانش بود که رژیم در کمتر از یک هفته ۱۵۰۰نفر را کشت. سؤال این است که چطور رژیمی که خودش را با ثبات معرفی می‌کند چه دلیلی دارد که دست به این جنایت می‌زند. به‌نظر من یک جواب بیشتر ندارد و آن هم روحیه رزم‌آور جوانان ایران است. روحیه ایستادگی در مقابل ارتجاع. روحیه‌ای که نظیرش را در اشرف دیدیم با عنوان جنگ صد برابر.

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان:

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 0

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 1

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 2

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 3

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 4

مونته ماجی - نماینده پارلمان سن مارینو

مونته ماجی - نماینده پارلمان سن مارینو - 0

بسیار مفتخرم که در این کنفرانس که در سالگرد قیام نوامبر ۲۰۱۹ برگزار می‌شود شرکت می‌کنم.
این قیام برای چندمین بار نشان داد که مردم ایران خواستار تغییر در ایران می‌باشند مردم ایران خواستار خروج از زیر حاکمیت یک رژیم بنیادگرای مذهبی آن هم به‌مدت بیش از ۴دهه می باشند و خواستار یک دمکراسی و آزادی واقعی هستند.
بنیادگرایی اسلامی یک مشکل عاجل این دوران ما می باشد که قربانیان اولیه آن هم مردم کشورهای مسلمان مثل ایران می باشند و در جهان خودش را از طریق حملات وحشیانه نشان می‌دهد،
کشور من سن مارینو، از برنامه مریم رجوی رهبر مقاومت ایران که یک زن مسلمان، دموکرات و بردبار است و از حقوق همه، همه زنان و همه مردان پشتیبانی می‌کند حمایت می‌کند. همه ما بایستی در آن طرف باشیم، طرف دمکراسی و طرف مردم ایران.

امیرپاشا برج‌خانی

امیرپاشا برج‌خانی - 0

در سالروز قیام باشکوه آبان ۹۸ در برابر بیش از ۱۵۰۰ شهید و مردم به‌پاخاسته میهنم تعظیم می‌کنم. افتخار می‌کنم که بخشی از نسلی شورشی هستم که در امتداد سربداران ۶۷ تا شهدای اشرف و لیبرتی و تا آخرین شهیدمان نوید قهرمان خواب را از چشم خامنه‌ای و تمامی اعوان و انصارش چه در ایران با لباس پاسداری و چه در آن‌سوی مرزها با کت و شلوار و کراوات و یک دوجین اسامی ‌دهن پرکن دیگر ربوده است.
از روز قیام پرشکوه آبان تا امروز، رژیم ضدبشری آخوندی به هر رذالتی دست‌زده است تا بلکه سرنگونی محتوم خودش را کمی به عقب بیندازد. روزی نیست که خامنه‌ای و مزدورانش به طرق مختلف ابراز وحشت از قیام نکنند و روضه امنیت نخوانند.
صدور حکم اعدام و شکنجه برای جوانان قیام، اعدام شورش گرانی مثل نوید و مصطفی قهرمان، تحقیر جوانان تحت نام مبارزه با ارذل اوباش توسط اوباش حکومتی تا جنگ دعوای فزاینده رژیم که حتی با توپ و تشرهای خامنه‌ایی هم متوقف نشد بازتاب ترس تمامیت حکومت از جامعه انفجاری است. روزی نیست که اعضای باندهای مختلف رژیم از ظهور یک قیام دیگر با جلوداری مجاهدین و کانونهای قهرمان شورشی ابراز ترس و وحشت نکنند.

توئیت مریم رجوی در مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳

تصاویری از مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳:

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 0

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 1

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 2

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 3

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 4

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 5

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 6

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 7

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 8

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 9

مراسم سالگرد قیام کبیر آبان در اشرف۳ با یاد شهیدان - 10