728 x 90

مراسم خاکسپاری ۲جوان شهید در شهریار با شعار علیه حکومت آخوندی + عکس وفیلم

مراسم خاکسپاری ۲جوان در شهریار
مراسم خاکسپاری ۲جوان در شهریار

روز دوشنبه ۳شهریورماه ۹۹، مراسم خاکسپاری ۲جوان در شهریار برگزار شد. دو جوان راکب موتورسیکلت اهل شهریار روز جمعه ۳۱شهریور با نقض قوانین به کارگیری سلاح، هدف تیراندازی مأموران سرکوبگر انتظامی قرار گرفتند علیرضا گودرزی در لحظه جان خود را از دست داد.

بر اساس گزارشات رسیده این دو جوان موتورسوار که علیرضا جعفرلو متولد ۱۳۷۴، دانشجو و علیرضا گودرزی متولد ۱۳۷۲ نام داشتند، روز جمعه هنگام عبور از میدان کشاورز، واقع در شاهدشهر شهریار مورد شلیک نیروهای سرکوبگر انتظامی قرار می‌گیرند و علیرضا گودرزی در دم جان باخته، اما علیرضا جعفرلو به‌شدت زخمی شده و در سپس جان‌باخته است.

نیروهای سرکوبگر به‌جای اعزام وی به بیمارستان به ضرب و شتم وحشیانه وی باباتون می‌پرازند که منجر به خون‌ریزی داخلی وی گشته و سرانجام قبل از هر گونه مداوا، وی بر اثر شدت جراحات جان می‌بازد.
بر اساس همین گزارش یکی از شاهدان صحنه جنایت در این باره می‌گوید: «مأموران نیروی انتظامی در همین وضعیت به علیرضا جعفرلو دست‌بند زده و او را باباتون و مشت و لگد به‌شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. مردمی که در محل حاضر بودند و با صدای تیراندازی متوجه ماجرا شده بودند، سعی کردند تا کمک کرده و او را به بیمارستان منتقل کنند. اما مأمور نیروی انتظامی با اسلحه مردم را تهدید کرد که هر کس جلو بیاید به او هم تیراندازی می‌کند».

سخنگوی مجاهدین به جوانان شورشگر در شهریار: علیرضا جعفرلو (دانشجو) و علیرضا گودرزی (برقکار) را در شمار شهیدان قیام آبان محسوب کنید. قاتلان و سرکردگان و سردمداران بایستی در برابر عدالت قرار بگیرند. آتش جواب آتش. برای قیام بعدی از جمیع جهات آماده شوید.

-شهریار

-شهریار