728 x 90

مراسم بزرگداشت شهیدان قیام در اشرف۳ -مهر ۱۴۰۱ ـ گزارش تصویری

بخشی از سخنان خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در مراسم بزرگداشت شهیدان قیام در اشرف۳ -مهر ۱۴۰۱

قیام سراسری مردم ایران، تا همین امروز، با بیش از ۱۲۰۰۰دستگیری و خون صدها شهید به پیش رفته است.
شهیدانی که از خون‌هایشان در سراسر ایران لاله دمیده.
چون آتش و خون، سرخ بر آمد خورشید
شرمنده شد از خون جوانان رشید
چون لاله، فرو شکست و پژمرد، که دید
از هر قطره، هزار خورشید دمید.

نسل شورشگر، جنگ‌آور و مهاجم‌تر

اجازه بدهید که سخنی با شما نسل شورشگر، که برای برچیدن بساط ولایت فقیه به خیابان‌ها آمده‌اید داشته باشم؛ شما دختران قهرمانی که در میدان نبرد، قیام‌ها را فرماندهی می‌کنید و شما کانون‌های شورشی و رزم‌آوران انقلاب دمکراتیک مردم ایران.
شما که دشمن را در خط مقدم رویارویی با مردم ایران در تمام استانها به لرزه انداخته‌اید، شما در قیام پرتوانتان گام بلند و پیروزمندی برای سرنگونی قطعی این رژیم برداشته‌اید و مردم ایران در این قیام همراه و همگام شما هستند.
شما جوانان شورشگر و رزمنده، که صحنه تدافع در مقابل نیروهای سرکوب را به تهاجم و تعرض به این مزدوران وحشی تبدیل کردید. شما که روزهای متمادی است که نه خواب دارید و نه آسایش و نه حتی خوراک مکفی. اما خسته نشده‌اید بلکه جنگاورتر شده‌اید و دشمن را خسته کرده‌اید.
درود و هزاران تبریک به شما جوانان شورشگر و کانون‌های شورشی که نوشتید و اعلام کردید که می‌خواهید با تمام توش و توان و نثار جان‌تان، قدم به میدان بگذارید. به‌خاطر همین جسارت و فداکاری شماست که گله‌های وحوش پاسدار و انتظامی از دیدن شما وحشت می‌کنند و پا به فرار می‌گذارند.
ولی‌فقیه ارتجاع، با روی‌کار آوردن قاتل مجاهدین و شدت دادن به اختناق حاکم، می‌خواست که راه قیام‌ها را ببندد؛ اما شما با قیامی بزرگ‌تر از قیامهای پیشین راه را بر او بسته‌اید. راستی که آخوندها در محاصره قیام‌ها، درمانده و بی‌راه‌حل شده‌اند. در حالی‌که شما بیش از همیشه، پرتوان‌تر و پرقدرت‌تر هستید، از همیشه مهاجم‌تر شده‌اید و از همیشه متحدتر (بیشتر بخوانید).

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات