728 x 90

مدارس کرج به اعتصاب سراسری پیوستند

کرج - اعتصاب مدارس
کرج - اعتصاب مدارس

عطف به فراخوان تشکل‌های صنفی فرهنگیان در ایران در اعتراض به سرکوب گسترده اعتراضات مردم، پادگانی شدن برخی مدارس و دستگیری دانش‌آموزان و دانشجویان و معترضان خیابانی، از معلمان و دانش‌آموزان خواسته شده است در روزهای دوشنبه ۴مهر و چهارشنبه ۶مهر کلاسهای درس تعطیل شود.

به نام خداوند جان و خرد!

مرد را دردی اگر باشد خوش است
درد بی‌دردی علاجش آتش است.

معلمان آزاده و ملت رشید ایران:
در روزهای اخیر شاهد صحنه‌هایی بودیم که از یک‌سو تلخ و از سوی دیگر شیرین بود. تلخی سوگوار شدن خانواده مهسا_امینی برای پر پر شدن فرزند بی‌گناهشان و از سوی دیگر موج عظیمِ ملی و امیدوارکننده مردم در سراسر کشور در همبستگی و همراهی با این خانواده سوگوار، نشان داد که ایران هنوز زنده و پویا است و در برابر ظلم سر خم نمی‌کند.

تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران ضمن محکومیت شدید سرکوب حکومتی علیه مردم بی‌دفاع در اعتراض به وضعیت حاکم به‌ویژه پادگانی شدن برخی مدارس، دستگیری و زندانی کردن دانش‌آموزان، دانشجویان و مردم در تجمعات مسالمت‌آمیز اخیر، از همه فرهنگیان شاغل و بازنشسته و دانش‌آموزان می‌خواهد تا در اعتراض به رفتار نادرست و خشن حاکمیت و همراهی با مظلومانبه‌پاخاسته در کنار آنان قرار گیرند و نیز از معلمان و دانش‌آموزان درخواست دارد در روزهای دوشنبه ۴مهر و چهارشنبه ۶مهر از رفتن به کلاسهای درس در سراسر کشور خودداری نمایند.
موج همراهی ملی در اعتراض به‌قتل مهسا_امینی ثابت کرد که دیگر کسی از این پس به‌راحتی گذشته جرأت نخواهد کرد که دختران این سرزمین را نادیده بگیرد و رفتاری غیرانسانی با آنها داشته باشد.

کرج -مدارس کرج به اعتصاب پیوستند -۶مهر

-کرج -مدارس کرج به اعتصاب پیوستند -۶مهر

تا زمانی که هم‌کلاسی‌های ما در بازداشت هستند، کلاس تشکیل نمی‌شود

 یک معلم در جزیره قشم در کلاس درس برای دانش‌آموزان توضیح می‌دهد تا زمانی که دانش‌آموزانی که در جریان اعتراضات سراسری بازداشت شده‌اند، آزاد نشوند، کلاس درس تشکیل نخواهد شد. اگرچه هنوز آمار دقیقی از بازداشت‌شدگان به دست نیامده است اما مشاهدات میدانی منابع محلی بازداشت تعداد زیادی از کودکان زیر ۱۸سال را تایید می‌کند.

 

اعتصاب دبیرکل کانون صنفی معلمان خوزستان - دوشنبه ۴ مهر 

- خوزستان -اعتصاب دبیرکل کانون صنفی معلمان خوزستان درپی فراخوان -دوشنبه ۴ مهر.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/67ccf731-28f6-4ed6-9b2b-6ceb4b60f1eb"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات