728 x 90

محمد الحورانی: هدف رژیم ایران این است که کارت فلسطین به‌عنوان یکی از عوامل نفوذ در کشورهای عربی در دستش باقی بماند

محمد الحورانی
محمد الحورانی

محمد الحورانی، عضو شورای انقلاب جنبش فتح در مصاحبه با العربیه که در تاریخ جمعه ۲۴فروردین انجام شد با تشریح دخالت‌های رژیم ایران در فلسطین و نقش مخرب این رژیم در منطقه گفت: «سیاست امروز رژیم ایران این است که حماس دیگر در غزه حکومت نخواهد کرد لذا دنبال کارت جدیدی است بدون این‌که منافع فلسطینیان را در نظر بگیرد. می‌خواهد بگوید که از مقاومت مردم فلسطین حمایت می‌کند و به آنها سلاح می‌رساند. ولی هدفش این است کارت فلسطین به‌عنوان یکی از عوامل نفوذ در کشورهای عربی در دستش باقی بماند. این دخالت‌ها در امور فلسطین بر اساس اهداف رژیم ایران که یک سیاست فرصت‌طلبانه است و ما در جهان عرب و به‌طور مشخص فلسطینی که همه این واقعیت را می‌دانند با آن مواجهیم.

محمد الحورانی افزود: جهت اطلاع رژیم ایران تنها به فلسطین سلاح نمی‌فرستد بلکه از طریق شبه‌نظامیانش می‌خواست به اردن نیز سلاح برساند، یعنی ثبات کشورهای عربی را بهم بزند، همانکاری که در عراق کرد. هم‌چنین در سوریه که حتی در تغییر وضعیت جغرافیایی نیز دخالت دارد... هر گونه همپیمانی با رژیم ایران یعنی ایزوله کردن آرمان فلسطین».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2e92c4ce-0816-4754-a85c-41aa7d102b6c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات