728 x 90

مجلس رژیم با تصویب طرح کمیسیون بودجه خود، دست به اصلاح در ساختار بودجه روحانی زد

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

در ادامه بحران رژیم ورشکسته آخوندی و کشاکش بین دولت روحانی و مجلس ارتجاع، روز سه‌شنبه ۲۵آذر مجلس رژیم با تصویب طرح کمیسیون بودجه خود، دست به اصلاح در ساختار بودجه روحانی زد.

خبرگزاری مجلس رژیم ۲۵آذر گزارش داد: «مجلس، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل را بررسی و اصل طرح را با همه بندها و اجزای آن تصویب کردند».

در این جلسه هم‌چنین شماری از اعضای مجلس رژیم به حرفهای آخوند روحانی در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه ۲۴آذر در زمینه مصوبات مجلس از جمله مصوبه مربوط به خروج از پروتکل الحاقی و افزایش غنی‌سازی اعتراض کردند. امیرآبادی، عضو هیات رئیسه مجلس ارتجاع گفت: «از روحانی می‌خواهیم به جای طرح موضوعات تفرقه‌انگیز به ارائه لوایحی که مشکلات اساسی مردم را حل کند، بپردازند».

آخوند سلیمی، مجلس ارتجاع ۲۵آذر ۹۹

«برخی امروز می‌گویند که ما تفسیر خودمان قانون مجلس را می‌خواهیم اجرا کنیم اگر مقصود آنها تفسیر قانون اساسی است اصل ۹۸ تفسیر قانون اساسی به عهده شورای نگهبان است ای کاش به‌خاطر اشتغالاتی که دارند یک روز بالاخره فرصتی پیدا می‌کردند و این اصول را دوباره از نو برخی می‌خواندند می‌فهمید نه که تفسیر تفسیر قانون عادی به عهده مجلس است تفسیر قانون اساسی به عهده شورای نگهبان است .

ما به هر کیفیت قانون برای خودمان ننویسیم دولت هم به هر دلیلی بفرمایند ما به تفسیر خودمان عمل می‌کنیم یا بفرمایند ما این قانون را قبول نداریم من خواهشم این است که اینجا دوستان این مورد را انشاالله به رأی بالا رأی بدهند برای این‌که از این وضعیتی که امروز بر کشور حاکم است مجلس کار خودش را می‌کند دولت کار خودش را می‌کند از این وضعیت انشاالله نجات پیدا کنیم».

کوچکی‌نژاد، مجلس ارتجاع ۲۵آذر ۹۹

«دیروز هم شما دیدید که آقای رئیس‌جمهور مطالبی را مطرح کرد که هم در حوزه هسته‌یی هم در حوزه قانونگذاری هم در بحث بودجه که درست برخلاف نظر سازمان برنامه بودجه و معاون رئیس‌جمهور که آمد در مجلس کمیسیون برنامه بودجه آمد گفتش که اشکالات زیادی بودجه دارد و این مجلس است که باید این بودجه را اصلاح بکند حتماً آقای رئیس‌جمهور یا وقت نکرده یا در حصر کرونا هست و این مشکلات برای ایشان پیش آمده که چنین بیاناتی را مطرح می‌کند».

یزدیخواه، مجلس ارتجاع ۲۵آذر ۹۹

«از دیروز مورد سؤال واقع شدیم که آقا چگونه هستش که آقای رئیس‌جمهور می‌فرمایند که ما به همه وعده‌های داده شده عمل کردیم چرخ سانتریفیوژها می‌چرخد چرخ اقتصاد دارد می‌چرخد پاسپورت ایرانی را ما دادیم وضع معیشتی مردم خوب است واقعاً من تعجب می‌کنم آقای رئیس دولت محترم از قرنطینه‌اش کی می‌آید بیرون به این مردم یک سری بزند آدم به چه نکته‌یی از ایشان دلخوش بکند هفت سال کشور را معطل کردند چهار سال بعد هم می‌خواهند مشکل ایجاد بکنند».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9e6375c1-33ba-482c-ae47-392f57a36d81"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات