728 x 90

مجلس ارتجاع؛ حملات پاسدار قالیباف، آخوند ذوالنوری و مهره‌های باند غالب به آخوند روحانی

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع:

در این مقطع نیز با توجه به گرانی‌ها، شرایط کرونا و سایر مشکلات به‌دنبال طرح معیشت بودیم، برخی در کشور به‌دنبال زدن برچسب سیاسی به این قانون هستند، اما این واقعیت امروز جامعه ماست که به‌دلیل انبوهی از ناکارآمدیها به این وضع رسیده‌ایم و باید برای مشکلات روزمره مردم راه‌حل داشت، خوشحالیم که دولت هم بعد از مدتی به همین نتیجه رسید و امیدواریم با استفاده از فرصت قانون حمایت معیشتی از مردم، به کمک مردم بیاید. جلب اهتمام دولت به مسأله کمک معیشتی به مردم هر چند دیرهنگام ولی نشانه خوبی است و مجلس از آن استقبال می‌کند.

مهم نیست که این طرح به نام چه کسی قرار است که به انجام برسد، مهم این است که این طرح هر چه زودتر اجرایی شود، باید با اجرای سریع و دقیق قانون، تأخیرهای چندماهه در حمایت معیشتی از مردم را جبران کنیم». (سایت خانه ملت رژیم ۲آذر)

آخوند ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع ۲آذر ۹۹:

«تذکر بنده به جناب آقای رئیس‌جمهور است جناب آقای رئیس‌جمهور هنوز تکلیف انتخابات آمریکا به‌طور قطعی معلوم نشده.

دو-اطرافیان جنابعالی و جنابعالی با یک بی‌نظمی و آنارشیسم در حال پهن کردن فرش قرمز برای دشمن هستید.

سه-هر کسی می داند و یقینا شما و کابینه شما به‌عنوان امنیتی‌ترین و سیاسی‌ترین کابینه بعد از انقلاب این را می‌دانید که از موضع سستی و ضعف اگر برخورد کنید میدان امتیاز گیری را از دست دادید و پیشاپیش زمینه امتیاز گیری را برای دشمن فراهم کرده‌اید شاعر درست گفته که

اظهار عجز پیش ستمگر ز ابلهی است

اشک کباب باعث طغیان آتش است

آقای رئیس‌جمهور به‌حضرت عباس، به کسی که شما قبول دارید کیست کسی که در این مجلس مخالف برداشتن تحریم‌ها (نباشد) یعنی چی دور بریهای شما هر کدام در تمجید آمریکا در حل این موضوع که می‌خواهیم تحریم‌ها را برداریم تمام حملاتشان به نیروهای منتقد داخلی است. خوب وقتی شما دارید تحریک می‌کنید، چون می‌خواهید یک دعوایی درست کنید که موضع باطل و رفتار غلط خودتان را بپوشانید، شما متمرکز بشوید در امتیاز گیری از طرف مقابل نه این‌که مرتب همه‌اش فریاد ننه من غریبم بخوانید» . (سایت خانه ملت رژیم ۲آذر)

آخوند نقدعلی، مجلس ارتجاع ۲آذر ۹۹:

«عزیزان، مجلس قانون تصویب می‌کند برای حمایت معیشتی، دولت نامه می‌نویسد به شورای نگهبان که ردیف بودجه‌یی و اعتبار برای تأمین این کالا برگ الکترونیک وجود ندارد. بعد از آن‌که مجلس با کارشناسی مجدداً محل بودجه را تعیین می‌کند، قبل از ابلاغ بلافاصله دولت همان طرح را در قالب طرح ابلاغ دولتی ابلاغ می‌کند.

دولت تو به مردم برس، به نام تو تمام شود، آخرین کلام کسانی که روزی امضای جان کری را ضمانت می‌دانستند و امروز خاطرات رفاقت بایدن را مرور می‌کنند بدانند، ما با ذلت، وطن‌فروشی و خضوع در مقابل مستکبران مخالفیم». (همان منبع)

یوسف داوودی، مجلس ارتجاع ۲آذر ۹۹:

«جناب آقای رئیس‌جمهور روزبه‌روز قدرت خرید مردم به‌شدت پایین می‌آید و گرانی‌های لحظه‌ای بیداد می‌کند آنچه امروز عمل می‌شود، هر چند که بار سنگین برای خزانه کشور است اما بازده آن برای نیازمندان بسیار اندک و برای ثروتمندان در حد پول خرد است؛ صدها هزار نفر از هموطنان و اقشار نیازمند، یارانه پایه و یارانه معیشتی نمی‌گیرند که نیازمند رسیدگی جدی دولت و فراخوان جدید است و به میلیون‌ها نفر نیز سهام عدالت تعلق نمی‌گیرد». (رادیو فرهنگ رژیم ۲آذر)

علی زارعی، مجلس ارتجاع ۲آذر ۹۹:

«همکاران گرامی آقای روحانی آقای ظریف و رسانه‌های وابسته و هم‌سو و این تفکر

اگر از عملکرد ضد ملی ناخواسته خود توبه نمی‌کنید و عذرخواهی نمی کنید، لااقل از به گروگان درآوردن مجدد ملت هفت هزار ساله ایران پرهیز کنید. ملت ایران الگوی خسارت‌بار برجام را در فروپاشی اقتصاد ایران فراموش نمی‌کنند». (همان منبع)

علیرضا زندیان، مجلس ارتجاع ۲آذر ۹۹:

«تراژدی غمبار کم توجهی به معیشت مردم و گرانی تا کی ادامه دارد، که پشت مردم از سنگینی بار تورم، گرانی، کاهش ارزش پول ملی، بیکاری، آشفتگی بازار بورس و آثار ناشی از افزایش حجم نقدینگی خم شده است.

جناب آقای روحانی مردم مظلوم و محروم استان کردستان و شهرستان بیجار از سختی معیشت و دیگر مشکلات به ستوه آمده‌اند و از وعده‌های مکرر عملی نشده مسئولان و دولت‌مردان ناامید و مایوس شده‌اند». (همان منبع)

جعفر راستی، مجلس ارتجاع ۲آذر ۹۹

«آیا کسانی که مملکت را به این روز انداختند همان نااهلان نیستند؟من به رئیس‌جمهور و وزراء کابینه ایشان اخطار می‌دهم به این وضع نابسامان پایان دهند والا ملت و نمایندگان آنها به وظیفه خود عمل خواهند کرد». (همان منبع)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1e576d2d-1282-4797-b33d-eb578b68398f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات