728 x 90

مانور سپاه و بسیج در وحشت از قیام و سرنگونی در شهرهای میهن

مانور نیروهای وارفته سپاه در خوزستان
مانور نیروهای وارفته سپاه در خوزستان

همزمان با تشدید فضای امنیتی در شهرهای مختلف در وحشت از گسترش قیامها و خیزشها به شهرهای دیگر سپاه پاسداران اقدام به برگزاری رزمایش نیروهای وارفته خود کرد.

پاسدار محمدرضا لیلی‌زاده سرکرده سپاه تروریستی ولی‌عصر خوزستان روز جمعه ۳۰اردیبهشت در وحشت از گسترش اعتراضات روزهای اخیر در خوزستان و دیگر شهرهای میهن برای روحیه دادن به نیروهای وارفته سپاه و بسیج ضدمردمی که اخیرا پایگاه‌هایشان توسط جوانان دلیر درهم کوبیده شده است، به صحنه آمد و گفت: هدف برگزاری رزمایش «الی بیت‌المقدس» آماده‌سازی یگانها برای انجام عملیات‌های واقعی در صحنه‌های اجتماعی در سراسر استان خوزستان است.

سپاه و بسیج ضدمردمی در حالی به مانور و دود و دم روی آورده که اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف کشور به‌رغم جو شدید امنیتی و سرکوب ادامه دارد.

خوزستان طی دو هفته گذشته درگیر اعتراضات گسترده مردمی به گرانی‌ها بوده که با سرکوب مواجه شده است. طی دو هفته گذشته شهرهای ایذه، دزفول، سوسنگرد، اندیشمک، اهواز، حمیدیه، ماهشهر و شادگان درگیر اعتراضات گسترده علیه گرانی بوده است.

مانور سپاه موسوم به «الی بیت‌المقدس» طی روز جاری در استانهای مختلف از جمله کردستان، اصفهان، مازندران، حومه تهران، سمنان، کرمانشاه و ایلام برگزار شده است.

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/af424781-4a73-4963-829a-d161322582c1"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات