728 x 90

مارک دوبوویتز: دادن خط اعتباری به رژیم ایران کاری احمقانه است

مارک دوبوویتز رئیس بنیاد دفاع از دموکراسیها
مارک دوبوویتز رئیس بنیاد دفاع از دموکراسیها

مارک دوبوویتز رئیس بنیاد دفاع از دموکراسیها در واشنگتن در مصاحبه با فاکس‌ نیوز گفت: حرکت درست برای دولت ترامپ این است که فشارها علیه رژیم ایران را مضاعف کنیم از جمله هیچ معافیتی در تحریم‌ها برایش قائل نشویم و هیچ خط اعتباری مانند آن که فرانسه می‌خواهد را نباید به آنها داد چرا که این کار احمقانه است.

 

وی افزود: آنها فشار را احساس می‌کنند اما اگر رئیس جمهور بخواهد با حسن روحانی گفتگو کند بایستی این را بازتأکید کند که تنها در صورتی توافقی دیگر با رژیم ایران می‌کند که همانکه وزیر پمپئو در سال گذشته تعیین کرد یعنی ۱۲ماده را رژیم ایران باید بپذیرد که عبارت بود از اتمی، موشک بالستیک، تروریزم، برگرداندن گروگانهای ما و متوقف‌ ساختن رفتار مخرب رژیم ایران.

بنابراین به این صورت می‌توانند به یک توافق جامع برسند که به‌طور کامل به رفتار بدخواهانه رژیم ایران می‌پردازد و در این صورت است که ارزش آن را دارد که با این رژیم مذاکره کرد والا باید فشار بر رژیم ایران را مضاعف کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/08f9f491-1e4a-411a-af09-131bedc41502"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات