728 x 90

لشکری از قیام

شیخ شیاد روحانی گفت تعداد معدودی بودند و عددی نیستند: «عدد اینها معلوم است چند نفر است تعدادشان آنهایی که تخریب می‌کنند چند نفر هستند عددی نیست».

اما معاون سیاسی سپاه سرکوب پاسدار جوانی از لشکری می‌نالد که زمین را زیر پای ولایتش لرزاندند: «دشمن لشکری را برای ایجاد آشوب سازماندهی کرده است».

پاسدار جوانی ضمن اشاره به سلاحهایی که دست مردم است و با وحشت از لشکر سبک‌بال و سیال قیام می‌گوید: «اگر دشمن اینجا وارد نمی‌شد بنا داشت که لشکر خود را تا پایان سال یک جایی وارد صحنه کند. لشکر دشمن مثل زمان جنگ نیست که جای خاصی ساماندهی شود بلکه در هر جایی که زمینه فراهم است می‌آید».

البته وحشت از سلاح و خشم ۴۰ساله مردم فقط محدود به پاسدار جوانی نمی‌شود، این ارکان نظام است که می‌لرزد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: «دشمنان تلاش می‌کنند سلاح غیرمجاز وارد کشور کنند اما همکاران من تلاش ویژه‌ای برای جمع‌آوری سلاح انجام دادند».(پاسدار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی رژیم ۱۲آذر)

او نگران روز انتقام است. وقتی مردم روی دیوارها می‌نویسند «التیام ما انتقام ماست»، خامنه‌ای هم حساب کارش را می‌کند.

رافعی‌پور، تلویزیون رژیم ۲۹آبان ۹۸: «رهبر انقلاب توجه داشته که خلیفه‌کشی باب نشود این تبدیل نشود به یک رویه از این به‌ بعد هر کسی چیزی را قبول نداشت بریزد در خیابان بانک آتیش بده فروشگاه آتیش بده اموال عمومی آدم بکشد این نباید مد بشود این نباید مدل بشود».

بله! او می‌داند که از هر جرقه حریق برمی‌خیزد.