728 x 90

لرزه‌های سرنگونی و وحشت از مجاهدین و قیام سراسری در جمعه‌بازارها و اطلاعیه‌های نهادهای سرکوبگر نظام

قیام سراسری شهریور ۱۴۰۱
قیام سراسری شهریور ۱۴۰۱

دستپاچگی و وحشت از مجاهدین و قیام سراسری مردم در جمعه‌بازارهای خامنه‌ای

آخوند احمد خاتمی امام جمعه خامنه‌ای در تهران ۱مهر ۱۴۰۱

احمد خاتمی در نمایش جمعه تهران: این روزها در جهان اسلام و در ایران اسلامی حوادث مهمی اتفاق افتاده... ... . دشمنان درصدد این بودند که این توفیقات تحت‌الشعاع قرار بگیره. با این اغتشاشها در پی تحت‌الشعاع قرار دادن این موفقیتهاست که رئیس‌جمهور منفور آمریکا در سازمان ملل روی این اغتشاشات مانور می‌کنه.

... ... . اون اغتشاشاتی که حداکثر آمارشون را دارم ولی نیازی به گفتن نیست. بسیار اندکند... ... . از مدتهاست دشمنان شما مردم، در پی اغتشاشند. دنبال سوژه بودند... ... . سوار بر این موج شدند. اینها دلشان برای آن خانم نسوخته بود. اینها دلشان لک زده بود برای مقابله با نظام... ... . .

دلشان لک زده بود برای مقابله با شما مردم. عقده گشایی کردند. مسأله‌ای که اصلاً برای این اغتشاشگران مطرح نبوده، همان مسأله اون خانمه. به‌دلیل این‌که مسئولان ما به جد تو صحنه هستند دیگر چی می‌خواهید غیر از بررسی دقیق و دارند بررسی می‌کنند. قصه قصه چیز دیگر بود (جمعیت: مرگ بر منافق)... ... . این اغتشاشات علیه شما مردم بود به‌دلیل این‌که بیش از ۶۰ آمبولانس را تخریب کردند تعدادی را هم سوزاندند... ... . بانکها، بانکها را آتش زدند یعنی سرمایه مردم را به آتش کشیدن، شرمتان باد.

پس قصه این اغتشاشات، قصه اعتراض نبوده و نیست. اغتشاشاتی که بحمدالله لحظات پایانی‌اش را می‌گذرانه... ... .

در این اغتشاشات دو گروه بودند. یک گروه برخی جوانهای نپخته، فریب خورده، گول خورده، که تحت تأثیر شبکه‌های ماهواره‌یی بیگانه، تحت تأثیر فضای مجازی بیگانه آمدند و سران اغتشاش استفاده ابزاری از اینها کردند... ... .

دوستانه به همه آنهایی که صدای مرا میشنوید به پدر و مادرهاشون، چون شاید برخی شاید که نه یعنی قطعاً برخی از نوجوانان هم باشند می‌گم اینها را نصیحت‌شان کنید سرنوشت خودشان را تباه نکنند... ... .

گروه دوم سران اغتشاش هستند آنهایی که خط می‌دادند اینها تحقیقاً هم از بیگانه خط می‌گرفتند و می‌گیرند هم پول می‌گیرند، که این اغتشاش را به‌وجود بیاورند... ...

اینجا رئیس محترم قوه قضاییه هم همیشه بحمدالله اهل نماز جمعه هستند امروز هم هستند از زبان شما مردم می‌گویم مردم می‌خواهند با سران اغتشاش، قاطع‌ترین برخورد عبرت آموز صورت بگیرد (جمعیت: الله اکبر... مرگ بر منافقین...)... ... .

اشک تمساح منافقین ۱۷هزار بی‌گناه را این جنایتکاران ترور کردند... ... .

این خیلی خنده‌دار است که اینها به حمایت از یک خانم برخاستند. اصلاً به قامتشان نمی‌آید به قیافه‌تان نمی‌آید... ... .

این بسیار هشدار دهنده است. آنهایی که در آنها و با آنها و گاهی با قلم شان با فضای مجازیشان، حمایت می‌کنند از آنها بدانند هم‌پیمان با چه کسانی هستند (جمعیت: تکبیر: الله اکبر... مرگ بر منافقین... .)

حفظ نظام اسلامی خط قرمز مردم ماست ما در حفظ نظام اسلامی با هیچکس تعارف نداریم. در مسیر حمایت از نظام اسلامی تا آخرین نفر، تا آخرین نفس، تا آخرین قطره خون ایستاده‌ایم که متأسفانه باید بگم در این حادثه هم کسانی که نون نظام را خوردند برخی از اونها همصدا شدند با اغتشاشگرها، همصدا شدند با دشمنان این ملت، هنوز هم دیر نشده شما که به‌راحتی بیانیه می‌دهید بیانیه بدهید محکوم کنید اغتشاشات را. والا همسوی اونها هستید (جمعیت: الله اکبر. خمینی رهبر مرگ بر منافقین...).

(سایت هیأت آنلاین (رژیم)- اول مهر)

 

جمعه بازار تهران اول مهر ۱۴۰۱

مجری نماز جمعه تهران: جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا... ... . در ادامه اظهارات پوچ و مداخله‌جویانه‌اش به حمایت از آشوبها در ایران پرداخت و گفت امروز ما در کنار شهروندان و زنان شجاع ایران هستیم که همین الآن در حال تظاهرات برای رسیدن به حقوق اساسی‌شان هستند... ... . ما نمازگزاران تهران ضمن اعلام بیزاری از شیطنت ها و مداخله گریهای سران شیطانی کاخ‌سفید در دیگر کشورها فریاد بر می‌آوریم مرگ بر آمریکا... (سایت هیأت آنلاین (رژیم)- اول مهر)

 

آخوند شاکر امام جمعه خامنه‌ای در اردکان اول مهر ۱۴۰۱

وقتی منافقان می‌آیند از این معترضان حمایت می‌کنند مریم رجوی خیرخواه ما شده منافقانی که در ابتدای انقلاب ۱۷هزار نفر حدوداً از مردم ما را قتل‌عام کردند... ... . همین منافقان امروز وسط میدان آمده‌اند تمام قد دارند از این آشوب و اعتراض حمایت می‌کنند ما نباید شک کنیم... ... . .

در مقابل این برخوردها ما وظیفه داریم فریاد بزنیم هرکس اعتراض دارد باید اعتراضش را قانونی پیگیری کند... ... .

دیگر آتش زدن اموال عمومی رعب و وحشت و همدست شدن با اراذل و اوباش و بیگانگان چه معنایی داره... ... . همه کسانی که در این یک هفته اجتماع کردند اعم از فریب خوردگان اعم از کسانی که دست دارند با بیگانگان ارتباط دارند با بیگانگان اراذل و اوباش همه کسانی که در این اجتماعات جمع شدند در سراسر کشور و دارند به همه دنیا مخابره می‌کنند به وسیله رسانه‌های خودشان که ایران مضطرب است امنیت آن سلب شده همه اینها را جمع کنید تعداد شان به ۲۰هزار نفر نمی‌رسه... ... . آمار دادند بیشتر فریب خوردگان در این اعتراضات و آشوبها جوانان هستند جوانی که نه جنگ دیده نه اول انقلاب دیده (قطعی)... ... . باید هوشیار باشیم مواظب جوانانمان باشیم... ... . جهاد فوری همه ما جهاد تبیین هست اگر ما نگیم برای جوانان اینها چیزهای دیگری در مغزشان می‌رود اهل مطالعه و اینها هم که نیستند توی فضای مجازی هم که چیز های دیگری می خوانند این خطری هست احساس خطر کنیم

(سایت هیأت آنلاین (رژیم)- اول مهر)

 

زوزه آخوند احمد خاتمی در وحشت از قیام: هدف نظام است بیدار باشند همه عزیزانی که صدای مرا می‌شنوند مجاهدین که ۱۷هزار نفر را کشته‌اند حالا آمدند دل‌سوز شده‌اند.

آخوند احمد خاتمی، عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان ارتجاع ۳۰شهریور ۱۴۰۱:

آنچه در حال اتفاق افتادن است دقیقاً تکرار فتنه ۸۸ است دقیقاً مو به مو در فتنه ۸۸ مرگ بر اصل ولایت فقیه گفتند در این تظاهرات هم اینچنین اهانت کردند... ... .

منافقینی که ۱۷هزار نفر را بی‌گناه! کشته‌اند... ... . آنوقت اینها آمدند دلسوز شدند اشک تمساح کور است کسی که این اردوگاه را نبیند قصه قصه اردوگاه فتنه ۸۸ است هدف نظام است بیدار باشند همه عزیزانی که صدای مرا می‌شنوند... ... .

خجالت بکشند آنهایی که می‌آیند از این اغتشاشگران حمایت می‌کنند شریک در همه جنایتشان هستند حمایت از اغتشاشگران شرکت در همه جنایات آنهاست... ... .

سخنم از اغتشاش است و اغتشاشگران و خط اغتشاش اینها از پیش می‌خواستند دنبال سوژه می گردند تا این اغتشاش را به‌وجود بیاورند فعلاً این برنامه را پیش گرفتند. (تلویزیون آستان رضوی رژیم ۳۰شهریور)

 

بیانیه‌های هراسان ارتش تحت‌امر و ستاد نیروهای مسلح خامنه‌ای درباره آمادگی برای شراکت در جنایت و سرکوب علیه مردم به‌پاخاسته

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح خامنه‌ای۱مهر۱۴۰۱: بعضاً مشاهده شد که خویشتنداریهای مأموران، آشوبگران و تروریستها به این خیال سوق داد که به‌زعم خود می‌توانند با چند حرکت ایذایی در حمله به مأموران‌، اقتدار پلیس و امنیت نظام را به چالش بکشند و ضدانقلاب بیرون از مرزها در رسانه‌های خود، قهقهه مستانه سردهند.

ستادکل نیروهای مسلح بار دیگر بر هوشیاری مردم در شناخت عملیات روانی دشمن تأکید کرده و با اعلام آمادگی سازمانهای نیروهای مسلح برای مقابله با توطئه‌های دشمنان، تصریح کرده است اجازه نخواهد داد امنیت نظام خدشه‌دار شود. (سایت تابناک رژیم اول مهر)

 

بیانیه ارتش تحت‌امر خامنه‌ای: نیروهای مسلح هرگز به دشمنان اجازه نخواهند داد تا از موقعیت به‌وجود آمده سوءاستفاده کنند.

ارتش هجمه به نیروهای انتظامی را قویاً محکوم می‌کند

 

وحشت و سراسیمگی اژه‌ای سردژخیم قضاییهٔ خامنه‌ای: با کسانی در برابر پلیس تمرد می‌کنند برخورد بازدارنده صورت گیرد

خبرگزاری قضاییه جلادان: اژه‌ای با اشاره به شگرد دشمنان و عناصر وابسته به گروهک‌های معاند در برانگیختن هیجانات مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان و تحریک احساسات آنها دستور داد برخورد صورت گیرد.

خبرگزاری قضاییه جلادان ۳۱شهریور ۱۴۰۱:

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، محسنی اژه‌ای، طی تماس‌های جداگانه‌ای با دادستان کل کشور و مراجع قضایی، خطاب به آنها دستور داد در راستای حفظ امنیت و در سراسر کشور و مقابله با عناصر اصلی اغتشاشگر و آشوب‌طلب حرفه‌یی، افرادی که به اموال عمومی و دولتی خسارت وارد کرده‌اند و در برابر پلیس تمرد می‌کنند، مرتبطان با سرویسهای جاسوسی خارج از کشور برخورد بازدارنده طبق قانون صورت گیرد و در تکمیل و رسیدگی به پرونده‌های قضایی آنها هم تسریع شود.

رئیس قوه قضاییه کلیه دادستانها و مسئولان قضایی ذیربط در نقاط مختلف کشور را مکلف و موظف کرد، در این راستا بدون هیچ‌گونه اغماض و کوتاهی و در چهارچوب موازین قانونی اقدام کنند.

اژه‌ای هم‌چنین در این تماس‌ها با اشاره به شگرد دشمنان و عناصر وابسته به گروهک‌های معاند در برانگیختن هیجانات مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان و تحریک احساسات آنها در مورد برخورد قانونی با منابع ترویج دروغ و شایعه هم اهتمام صورت گیرد. (خبرگزاری حکومتی میزان ۳۱شهریور)

 

اطلاعیه وحشت‌آلود وزارت اطلاعات رئیسی جلاد: با توجه به بهره‌برداری جریانهای ضدانقلاب در حوادث اخیر هر گونه حضور و همراهی در تجمعات غیرقانونی طبق قانون مجازات اسلامی موجب تعقیب قضایی خواهد شد.(خبرگزاری حکومتی انتخاب اول مهر)

 

دستپاچگی وزیر اطلاعات رئیسی جلاد: خواب‌های فتنه‌گران علیه نظام هرگز تعبیر نخواهد شد

وزیر اطلاعات در پیامی اعلام کرد: سربازان گمنام قویاً اطمینان می‌دهند که با هوشمندی و هوشیاری همه‌جانبه، مترصد نقشه و بازی‌سازیهای ابلهانه‌ٔ دشمنان خبیث و خنثی‌سازی و مهار توطئه‌های شوم آنان خواهد بود؛ و اجمالاً به فتنه‌گران داخلی و خارجی هشدار می‌دهد که هرگز خواب‌های آشفته و شوم آنان تعبیر نخواهد شد.(خبرگزاری حکومتی انتخاب اول مهر)

وحشت ضرغامی وزیر گردشگری رئیسی از سقوط دومینووار نظام!: برخلاف تصور برخی دوستان و دشمنان تجدیدنظر در برخی قوانین به سقوط دومینووار نظام منجر نمی‌شود. (خبرگزاری حکومتی انتخاب اول مهر)

پاسدار حسین شریعتمداری نماینده خامنه‌ای در کیهان: جنس آشوب‌ها و شعارهای ساختارشکنانه به‌وضوح نشان می‌دهد که ماجرای فوت خانم مهسا امینی فقط یک بهانه بوده و دشمنان دیگر پادوهای خود را برای انتقام از نظام به میدان فرستاده‌اند. (خبرگزاری حکومتی انتخاب اول مهر)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/86b70b5e-3cf7-4d90-9ecd-b29f737838c5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات