728 x 90

پس لرزه های سرنگونی در اعتراضات اخیر در ایران از زبان عوامل رژیم

اعتراضات در ایران
اعتراضات در ایران

 

آخوند علم‌الهدی امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در مشهد:

با این اعلام ناگهانی، اینجوری شد؛ علتش هم این بود که این مردم فقیر آمدند به اعتراض دشمن آمد بر موج این‌ها سوار شد.

با سوار شدن بر موجی که مردم مستضعف پریشانی که چون دچار شوک شدند با این اعلام ناگهانی و آنجا اینجوری شد علتش هم این بود که این مردم فقیر آمدند به اعتراض دشمن آمد بر موج این‌ها سوار شد پیاده‌نظام شان را بر این موج سوار کرد.

نیایند یک برنامه اجرا کنند مردم دچار شوک بشوند دشمن هم بیاید سوء‌استفاده بکند خوب عزیزان ما موقعیت منطقه را می‌دانند الآن که آمریکا در لبنان دارد توطئه می‌کند تو عراق دارد توطئه می‌کند یک برادر عراقی می‌گفت آقا همه مصیبتهایی که آمریکایی‌ها سر ما می‌آورند به‌خاطر شما هست با شما دشمن هستند ما را اذیت می‌کنند خوب حالا در یک هم‌چنین موقعیتی که لبنان و عراق را به هم می‌ریزند به‌خاطر ما، ما بیاییم بدون توجه به مردم یک جوری برنامه اجرا کنیم خودمان بشویم سیبل دشمن، دشمن پیاده‌نظام خودش را بیاورد وسط خیابان و بعد این قضیه بشود

 

آخوند جوادی آملی:

دشمن ضربه به مراکز حساس را در برنامه خود دارد، ما باید اتاق فکر دشمنان را شناسایی کرده و توطئه‌های آنها را خنثی کنیم.

 

علی ربیعی، سخنگوی دولت آخوند روحانی:

هدفدار می‌رفتند به سراغ مراکز نظامی و امنیتی... جریان را راه می‌اندازند و به خانه‌های تیمی خودشان حرکت می‌کردند.

آدمهایی را آوردند به‌عنوان این‌که ما داریم رهبری می‌کنیم هدایت می‌کنیم البته این سنت را ما در گروهکهای تروریستی قدیمی دیده بودیم که اسپری دست کسی می‌دادند می‌گفتند اسم ما را بنویسید یک عکس برای ما بفرستید دیدید چقدر رله می‌شد گزارشهای مختلفی را من الآن پیش‌بینی می‌کنم از حوادث سوریه حوادث یمن از حوادث بسیاری کشورهای دیگه فیلمهایی منتشر خواهد شد در چند روز آینده این کاملاً برای ما قابل پیش‌بینی هست (ترانزیشن)

مثلا واقعاً مردم بهیچ عنوان سراغ مراکز امنیتی و نظامی ما نمی‌روند هدفدار می‌رفتند به سراغ مراکز نظامی و امنیتی و فکر می‌کنم تعداد اینها هم قلیل بود قلیلی هم قبلاً گفته شد توسط مقامات این افراد بودند وگرنه افرادی که به‌طور قلیل آمده بودند و با هدف آمده بودند و اینها هم معمولاً آسیب نمی‌بینند اینها این جریان را راه می‌اندازند و به خانه‌های خودشان به خانه‌های تیمی خودشان حرکت می‌کنند خب یک گروه هم به اعتقاد من بودند که متأثر از اینها بودند و یک جریانی به‌هرحال جریانی که تخریب گری بالا دارد و معمولاً با قمه آمدند با چیزهایی می‌آمدند به میان و به‌هرحال بخشی از افراد هم از این طیف بودند که حالا به شکل اغتشاشگری عمل می‌کنند.

 

آخوند فلاحتی نماینده خامنه‌ای در گیلان:

وی خواستار اشد مجازات برای برهم‌ زنندگان آرامش و امنیت کشور شد وی گفت: شما همان فرزندان اعدامی‌ها و (مجاهدین) آواره از وطن هستید.

 

آخوند علیرضا ادیانی، رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی:

سایت حکومتی رویداد-۳۰آبان ۹۸: تنها در یک روز در ۱۶۵شهر و ۹۰۰نقطه کشور ناآرامی به‌وجود آمد حوادث این چند روز اخیر در کشور پیچیده‌تر از حوادث سال‌های ۷۸، ۸۸و ۹۶بود

حوادث این چند روز از نظر وسعت و شدت به‌مراتب رادیکال‌تر خشن‌تر و تا حدی متفاوت‌تر از فتنه‌های سال‌های گذشته بود (مجاهدین) از جمله مراکز شرارت بودند که پروژه ناامن‌سازی در کشور را کلید زدند.

 

سایت حکومتی رویداد ۲۴:

از ۲۴آبانماه بیش از ۱۰۰۰شعبه بانک آسیب دیده، ۱۲۰شعبه متعلق به بانک ملت، ۱۰۰شعبه بانک مسکن، ۲۰شعبه پاسارگاد، تنها در خرم‌آباد ۴۶خودپرداز بین ۲۰تا ۱۰۰درصد تخریب شدند، ۳۶شعبه بانک در سطح شهرستان خرم‌آباد دچار خسارت شدند، و پنج شعبه در شهرستان خرم‌آباد به آتش کشیده شد، که بین ۲۰تا ۱۰۰درصد دچار خسارت شدند.

 

یک آخوند از حوزهٔ سوخته کازرون:

آشوبگران همه‌جور امکانات داشتند؛ از اسلحه،‌کوکتل‌مولوتوف و ترقه‌های دست‌ساز گرفته تا چماق و قمه. طلبه‌ها کتابخانه پناه گرفتند و میزهای مطالعه را پشت در گذاشتند آنها اتاق کناری را آتش زدند تا طلبه‌ها را تحت‌فشار قرار دهند ۱۵بانک در کمتر از ۴ساعت به آتش کشیده شد.

 

آخوند میمندی رئیس حوزه‌های جهل و جنایت استان فارس:

۴حوزه در فارس بر اثر ناآرامی‌ها آسیب دید یکی از حوزه‌ها در شیراز به‌طور کامل از بین رفت

چند خودروی متعلق به طلبه‌ها به آتش کشیده شد در حوزه کازرون سه خودرو، هشت موتورسیکلت و چندین دوچرخه در آتش سوخت.

 

اطلاعیه مشترک امام جمعه خامنه‌ای و استاندار رژیم در کرمان:

دشمنان قسم خورده نظام به سرکردگی آمریکا با همراهی مجاهدین و دیگر ایادی دشمن در منطقه تلاش کردند با حمله به مراکز دینی عمق ماهیت خود را نشان دهند.

نا آرامی‌های اخیر نشان داد دشمنان بدخواه همواره منتظر فرصت برای ایجاد ناامنی در کشور و اجرای نقشه‌های خود هستند و با سوء‌استفاده از اعتراضات مردمی

نسبت به آسیب زدن به اموال و اماکن (حکومتی) ناامیدی از نظام و مسئولان را در اذهان عمومی القاء کرده و از این طریق با سوار شدن بر موج برخی از مشکلات اقتصادی و قرار دادن مردم در برابر حاکمیت ناامنی گسترده را حتی در دورترین نقاط کشور ایجاد نمایند.

 

وحشت رژیم آخوندی از قیام مردم ایران و جنگاوری و نقش هدایت‌گر زنان:

تلویزیون رژیم آخوندی -۳۰آبان ۱۳۹۸:

گزارشگر: تخریب اموال عمومی را بخشی از مبارزه‌شان می‌دانند [تصاویری از تظاهرات و آتش زدن اماکن]

گزارشگر:‌شنبه ۳بعد ازظهر فلکه دوم صادقیه تصاویر حاکی از آن است گروه‌های سازمان‌یافته مانع از عبور و مرور خودرو ها هستند [همراه با تصاویر].

همان روز میدان شوش و نوع پوششی که حاکی از صحنه گردانی افرادی در میان مردم برای ایجاد تنش در خیابان است در این میان استفاده ابزاری از حضور زنان آموزش دیده به‌عنوان لیدر خودنمایی می‌کند [همراه با تصاویر زنان لیدر]

 

سایت حکومتی تهران نیوز:

هر روز قطعی اینترنت ایران چیزی در حدود ۳۷۵میلیون دلار برای جمهوری اسلامی هزینه دارد.