728 x 90

قطعی اینترنت در ایران در وحشت از گسترش قیام مردم

قطعی اینترنت
قطعی اینترنت

رژیم آخوندی وحشت‌زده از گسترش قیام مردم، برای قطع ارتباطات تظاهر کنندگان و درز کردن خبرهای قیام به خارج از ایران، از دسترسی مردم به شبکه اینترنت را به‌طور کامل قطع کرده است. علاوه بر این شبکه تلفن «همراه اول»، «رایتل» و «ایران‌سل» را قطع کرده تا از این طریق نیز مانع دسترسی به شبکه اینترنت شود.

 

آلپ توکر مدیر سایت نت بلاکس که رصد کننده اختلال ها و قطعی اینترنت در دنیا است تأیید کرد رژیم آخوندی شبکه اینترنت را قطع کرده است.

 

وزارت‌خارجه آمریکا قطع شبکه اینترنت توسط رژیم آخوندی را محکوم کرد. مورگان اورتگاس اعلام کرد: ما تلاش برای بستن اینترنت در ایران را محکوم می‌کنیم. بگذارید آنها حرفشان را بزنند!

 

ریچارد گرنل سفیر آمریکا در آلمان ضمن محکوم کردن قطع اینترنت توسط رژیم آخوندی گفت: اروپا و آمریکا باید اینترنت را به روی مردم ایران باز کنند. ما قابلیت تکنیکی آن را داریم که اینترنت را بر روی مردم ایران باز کنیم و اطمینان حاصل کنیم که خارج از دسترس بلوک کنندگان دولت باشد. اروپا و آمریکا باید این کار را با هم انجام دهند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fb2d7f62-638f-48b4-a12b-77c2789e634f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات