728 x 90

فلاحت پیشه: «هر کجای دنیا بحرانی باشد، نظام در کانون آن است»

انزوای ایران
انزوای ایران

فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت مجلس قبلی ارتجاع روز ۱۱بهمن، به‌دولت رئیسی و اعضای مجلس کنونی ارتجاع حمله کرد و گفت آنها کاری کردند که نظام «هر کجای دنیا که بحرانی باشد، در کانون آن قرار داشته باشد».

فلاحت‌پیشه گفت اعضای دولت رئیسی «هنوز شناخت درستی از تعریف دولت در دنیای امروز ندارند... برای آنها انزوای بین‌المللی (نظام) اصلاً برایشان اهمیتی ندارد و این رویه، بسیار خطرناک است»... .

وی با اشاره به انزوای بین‌المللی رژیم آخوندی گفت: نگرش دولت رئیسی به‌مسائل جهانی «تأثیر واقعی خودش را گذاشته و بسیاری از تحریم‌هایی که به نظام تحمیل شد، ناشی از همین تفکر و نگرش است. همین که طرح‌های ضد نظام (در جهان) تا مطرح می‌شود با استقبال زیادی سریعاً رأی می‌آورد و تا نظام طرحی را عنوان می‌کند هیچ استقبالی از آن نمی‌شود، حاکی از همین موضوع است».

فلاحت‌پیشه گفت: «تأکید می‌کنم که برخی (در نظام) با منافع نظام دوستی خاله‌خرسه دارند و در گذشته نیز مواضع این افراد آسیب‌های» زیادی به‌نظام وارد کرده است.

صباح زنگنه، از سفرای پیشین رژیم هم امروز ۱۱بهمن گفت: «هیچ‌گاه فشارهای خارجی علیه ایران، به اندازه امروز نبوده است».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/eef525c7-8902-4834-9654-7490678b4ba4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات