728 x 90

فضیحتی دیگر برای رئیسی جلاد: چهره‌های هنری حاضر نشده‌اند با رئیسی افطار کنند

رئیسی جلاد
رئیسی جلاد

در یک فضیحت دیگر برای آخوند جلاد ابراهیم رئیسی رسانه‌های حکومتی نوشتند: چهره‌های هنری حاضر نشده‌اند با رئیسی افطار کنند. قریب به ۹۹درصد هنرمندان به بهانه‌هایی مانند کرونا، بیماری، مسافرت از حضور عذر خواستند.

کانال تلگرامی شرق نوشت: بنا به گزارش این رسانه‌ها، در تماس های چندروزه با هنرمندان و سینماگران برجسته کشور و درخواست پلاک خوردو و شماره ملی جهت هماهنگی و دعوت تشریفاتی قریب به ۹۹درصد هنرمندان به بهانه هایی مانند کرونا، بیماری، مسافرت از حضور عذر خواستند و دفتر رئیسی هم به علت عدم شرکت هیچ چهره شاخص هنری مراسم را لغو کرد.

دفتر آخوند رئیسی نیز برای توجیه این افتضاح، مدعی شد: به‌علت عدم شرکت هیچ چهره شاخص هنری مراسم را لغو کرد. (روزنامه حکومتی شرق ۲۰فروردین)

در همین حال، روزنامهٔ حکومتی شرق ۲۰فروردین نوشت: مجلس یازدهم که با رأی اعتماد خود به کابینه سیزدهم به حمایت تمام‌قد از رئیسی برخاسته بود، اکنون صدای ساز ناکوکش به گوش می‌رسد. آیا ماه عسل رئیسی و اصول‌گرایان دارد تمام می‌شود؟

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/08f7f93c-1768-449b-a330-671795f9d8b9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات