728 x 90

فضاحت انتصابات فامیلی و جدال میان مافیای حکومتی!

علی عسگری
علی عسگری

انتصاب علی عسگری، رئیس پیشین صدا و سیمای رژیم و از نزدیک‌ترین نفرات خامنه‌ای به ریاست هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس توسط رئیسی، مسأله‌داری بدنهٔ نظام و بسیجی‌ها را هم دو چندان کرده است.

روزنامهٔ حکومتی دنیای اقتصاد در مطلبی با عنوان «ادامهٔ واکنش‌ها به‌انتصاب رئیس پیشین صدا و سیما به مدیرعاملی پتروشیمی خلیج‌فارس»، برخی از توئیتها بسیجی‌ها و مهره‌های رژیم را درج کرده است.

(توئیت ۱) - یک بسیجی با طعنه به وعدهٔ ایجاد شغل با یک میلیون تومان، توسط وزیر رئیسی جلاد نوشت: «فهمیدید با کمتر از یک میلیون تومن هم میشه شغل ایجاد کرد، حتی بدون پول! نفهمیدید؟ برید به علی عسگری بگید بهتون آ‌موزش بده!»

(توئیت۲) - یک مهرهٔ دیگر رژیم با اشاره به‌دزدی‌های نجومی دولت رئیسی نوشت: «علی عسگری... اکنون در تراست خصولتی پتروشیمی خلیج‌فارس، مشکل مالی دولت (رئیسی) را هم حل خواهد کرد!».

(توئیت۳) - یک بسیجی دیگر نوشت: «به یقین رسیده‌ام قحط الرجال با کفایت در این کشور موج می‌زند! رئیسی، مچکریم!».

(توئیت۴) - یک مهرهٔ دیگر رژیم نوشت: «امیرالمومنین می‌فرماید جوامع زمانی به انحطاط گرایش پیدا می‌کنند که فرومایگان سمتها را برعهده گیرند... دولت رئیسی، مصداق اتم این حدیث است!».

در سیرک موسوم به جشنوارهٔ عمار هم، مجری بسیجی رژیم با طعنه، به‌این انتصاب مافیایی اشاره کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0f59cb60-e1bc-4849-82e8-61ecf0c03547"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات