728 x 90

فروش قلب و کبد کودکان ایران

فروش اجزاء بدن کودکان در ایران
فروش اجزاء بدن کودکان در ایران

پیامدهای فاجعه‌بار حاکمیت تبهکار آخوندی که به فروش قلب و کبد کودکان نیز منجر شده سر و صدای کارگزاران این رژیم پلید در مجلس آخوندی راهم در آورده است.

عبداللهی متأسفانه شنیده می‌شود که در شرایط امروز بسیار کودکانی که دزدیده می‌شوند و یا این‌که به هر نحوی آدم‌ربایی صورت می‌گیرد اینها بیشتر برای این‌که بخشی از اعضای بدن اینها را بفروشند و برای به‌خصوص اگر قاچاق بشه خدا نکرده به کشورهایی که ثروتمندند یا به اشخاصی که ثروتمندند.

در شرایط فعلی کشور یک عده خیلی مشتری قلب اینها کبد بچه‌ها هستند.

گرمابی عضو مجلس رژیم: باید توجه داشت متأسفانه سن اعتیاد خیلی پایین آمده در کشور ما و یک نکته مهم این هست که به‌سادگی در اختیار همه کس قرار می‌گیره از هر دکه‌ای سر چهارراه میشه خرید و توجهی به خریدار نمیشه متأسفانه.

 

بیشتر بخوانید:

اعتراف معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی رژیم: ۶۰۰نوزاد در معرض فروش

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی رژیم اعتراف کرد: ”در سال گذشته‌ هزار و ۲۰۰کودک به سازمان بهزیستی معرفی شدند که ۶۰۰نفر از این تعداد را نوزادان تشکیل می‌دادند“.

حبیب‌الله مسعودی فرید که روز ۲۵مرداد ۹۶ با خبرگزاری حکومتی ایلنا گفتگو کرد مجبور به اعتراف به فروش کودکان شد و گفت: ”بحث فروش کودکان و نوزادان در برخی نقاط وجود دارد“.

 

فروش نوزاد و اعضای بدن کودکان در نظام آخوندی

خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس ۱۰تیرماه ۹۶ تحت عنوان کودکان زیر تیغ اجاره و قاچاق اعضا/ سلاخی کودکان در سایه ضعف قانون به‌نقل از فاطمه دانشور عضو شورای قلابی شهر تهران چنین نوشت: «‌در بسیاری از موارد کودکان ناپدید می‌شوند و اعضای بدن آنها قاچاق می‌شود و بعد از مدتها جسد برخی از آنها در بیابانها بدون کلیه و چشم رها شده است».

این کارگزار حکومتی در ادامه اعتراف تکان‌دهنده خود به حقایق تلخ دیگری در همین زمینه اذعان کرد و گفت: «بارها در خصوص فروش کودکان هشدار داده بودیم، در محلات پرخطر مانند هرندی کودکانی گم می‌شوند که والدین آنها حتی شکایت هم نمی‌کنند. این افراد زندگی‌های خاصی دارند، والدین این کودکان نسبت به نبود بچه‌ها بی‌تفاوت هستند چون اصولاً والدین این کودکان دچار اعتیاد هستند».

 

فروش نوزاد: با قیمت‌های متفاوت

سایت حکومتی عصر ایران ۶تیر ۹۵ در این باره نوشت: «رِنج قیمت فروش نوزاد متفاوت است و از ٥٠٠‌هزار تومان تا یک‌میلیون تومان است، البته اگر نوزاد معتاد باشد، رقم فروش آن پایین‌تر و اگر سالم باشد، به قیمت بالاتری به فروش می‌رسد. نمونه این اخبار که مو را بر اندام سیخ می‌کند زیاد است».

همچنین سایت حکومتی رکنا ۱۶اسفند ۹۶ از قول دانشور عضو شورای قلابی شهر تهران نوشت که «یک باند جدید شناسایی شده است که نوزادان نارس متولد شده از مادران معتاد و خیابانی را به کشورهای دیگر ارسال می‌کنند. اکثر این بچه‌ها به خارج از ایران برده می‌شوند و نمی‌دانیم که در آنجا به باند قاچاق اعضا تحویل داده می‌شوند یا به خانواده‌ها یا مراکز فساد».
وی گفت: «این باند دخترها را با قیمتی بیشتر از پسرها خریداری و به مقصد نامعلومی می‌فرستد».

 

فروش نوزاد قبل از تولد

گفتگوی یکی از زنان کارتن خواب با یک سایت حکومتی بسیار تکان‌دهنده است:
«ناهید زنی که کودک به دنیا نیامده خودش را ۲۸میلیون تومان پیش فروش کرده‌ است.
چرا تصمیم به فروش نوزاد خود گرفته ای؟
از روی فقر و نداری. چاره‌ای ندارم.
همسرت با این کار موافق است؟
خود او این پیام آگهی را گذاشت.
فرزند دیگری هم داری؟
بله ۳فرزند پسر.
چند می‌فروشی؟
۲۸میلیون تومان
زیاد نیست؟
اگر بخواهید تخفیف هم می‌دهم.
جنسیت نوزاد مشخص شده؟
خیر هنوز نمی‌دانیم پسر هست یا دختر.
گفتی به‌دلیل فقر این کار ا انجام می‌دهی یعنی اصلاً قادر به نگهداری آن نیستی؟
اصلا، همسرم دو سال پیش یک کلیه‌اش را در ازای ۱۰میلیون تومان فروخت آن وقت چه جوری می‌تونیم این فرزندمون رو هم بزرگ کنیم.
چه بخشی از پول را می‌خواهید قبل از تولد بگیرید؟
هیچ چی، فقط هزینه دکتر و دارو را بدهند.
کسی تا الآن پیشنهاد خرید به شما داده؟
بله یک مورد بوده ولی نشد به توافق نرسیدیم».

 

مطالب مرتبط: