728 x 90

فایل صوتی افشا شده توسط بلک ریوارد و نشست محرمانه سرکردگان بسیج با مدیران رسانه‌های همسو

فایل صوتی افشا شده توسط بلک ریوارد و نشست محرمانه سرکردگان بسیج
فایل صوتی افشا شده توسط بلک ریوارد و نشست محرمانه سرکردگان بسیج

در پی دسترسی گروه هکری بلک ریوارد به سامانه داخلی خبرگزاری سپاه پاسداران- فارس، این گروه هکری فایل صوتی کامل نشست محرمانه سرکردگان بسیج با مدیران «رسانه‌های همسو» رژیم را منتشر کرد که ابعاد تازه‌ای از قیام سراسری مردم ایران و برنامه‌های حکومت و نهادهای امنیتی و سرکوبگر رژیم برای مقابله با آن را افشا می‌کند.

در جلسه محرمانه روز سه‌شنبه ۲۴آبان قاسم قریشی سرکرده و جانشین سازمان بسیج ضدمردمی با افراد و گروهی از رسانه‌های سپاه، افرادی با دسترسی ویژه به نهادهای امنیتی در آن حضور داشتند.

این جلسه با گوشی عباس درویش توانگر قائم‌مقام خبرگزاری خکومتی فارس بدون اطلاع بقیه ضبط شده است.

گزارشی از قیام و اعتصابها و حمله به آخوندها و نهادهای حکومتی

در شروع جلسه یکی از حاضران گزارشی از پنجاه‌ونهمین روز تجمعات می‌دهد او در اعتراضها در حوزه‌های مختلف بررسی می‌کند و دسته‌بندی می‌کند از اطلاعات درباره تظاهرات در خیابانها و اعتصابها تا حوزه امنیتی و حمله و ضرب‌وشتم آخوندها، بین روزهای بیست و یک تا بیست و سه آبان گزارش می‌دهد.

وی گفت: در حوزه آخوندی ۹مورد داشتیم عمامه پرانی و ضرب‌وشتم این عزیزان، پرتاب کوکتل مولوتف به دفتر نماینده ولی‌فقیه در بیرجند و هم‌چنین تعرض به دفتر امام جمعه کنگان را داشتیم و هم‌چنین به سمت بیت امام جمعه شهر یاسوج از توابع شهرستان بیجار، ما پرتاب کوکتل مولوتف را داشتیم.

وی از اعتصاب روز بیست و چهار آبان در بازار گزارشی می‌دهد که مقیاسش از آنچه در رسانه‌ها برآورد (شده) بیشتر است. وی گفت: در روز جاری (۲۴ آبان) با توجه به فراخوانهای متعدد و خیلی زیادی که منتشر شد ما تا ساعت ۲ که ما برآورد کردیم مجموعاً ۲۱استان ما درگیر اعتصابات بازار بودند. میانگین تعطیلی بازار در روز جاری حدود ۷۰درصد بوده که بیشترین حجمش در حوزه تهران بوده و بخش قابل توجهی از بازار در روزهای ۲۵ - ۲۴ و ۲۶ وارد اعتصابات شده و تعطیل خواهند کرد من استانها را به ترتیب خراسان شمالی زنجان تهران بزرگ، استان مرکزی استان البرز، یزد هرمزگان گیلان لرستان فارس کرمان کرمانشاه آذربایجان شرقی اصفهان گیلان بوشهر آذربایجان‌ غربی چهار محال خوزستان و کردستان...

فرد مذکور در حوزه امنیت هم از دوازده مورد حمله به نهادها و نمادهای حکومتی و پایگاههای بسیج ضدمردمی خبر می‌دهد مثلا حمله با کوکتل مولوتف به دفتر عنابستانی عضو مجلس ارتجاع از سبزوار.

وی گفت: از اخباری که در این سه روز اخیر اتفاق افتاده در حوزه امنیتی ۱۲مورد حمله به پایگاهها و حوزه‌های بسیج را داشتیم در ابعاد سیاسی، پرتاب کوکتل مولوتف به دفتر آقای عنابستانی نماینده سبزوار را داشتیم و آتش زدن در دفتر نماینده سابق شهرستان گنبد را داشتیم.

وی در رابطه با اعتصاب بازاریان می‌گوید: در بازار تبریز به‌ویژه کفش فروشی‌های‌شان وقتی آمدند مغازه را باز کنند، هشت نفر تهدیدشان کردند که نباید مغازه‌تان را باز کنید. یعنی بازاری آمده سرکار، ولی تهدیدشان کردند که این هم وظیفه ناجا بوده که امنیت بازار را تأمین کند اما انجام ندادند. در تهران هم ناجا به بازاریان گفتند اگر شما را تهدید کردند ببندید بروید.

 

کشتار مردم بیدفاع زاهدان

در این جلسه درباره کشتار مردم بیدفاع زاهدان بعد از نماز جمعه سوالاتی درباره طرح شده است.
یکی از حاضران در جلسه گفته است، «قصور از طرف تیرانداز بالای پاسگاه بوده» و «متناسب با تهدید» عمل نشده است.
بر این اساس، تیراندازی در پی برخورد یک اتوبوس با کلانتری و پرتاب کوکتل مولوتف به سوی آن آغاز شده است.
به گفته او: «مأمور وحشت کرد و نتوانست کنترل کند».
به گفته قاسم قریشی، هیاتی که از تهران برای بررسی اوضاع به زاهدان رفت، علاوه بر دلجویی مأموریت داشت به مولوی عبدالحمید، رهبر دینی برجسته اهل سنت «تذکر» دهد.
بر این اساس، این تذکر با دستور آیت‌الله خامنه‌ای صورت گرفته است.
به گفته قریشی حکومت باید «در سیستان و بلوچستان با قاطعیت همراه با حکمت» رفتار کند.
او گفت: «از اول انقلاب یک اشتباهی در سیستان و بلوچستان کردیم. فکر کردیم اینها مثل مناطق شیعه‌نشین هستند. به مولویها پر و بال دادیم و خانها را زمین زدیم. اینها را اصلاً آدم حساب نمی‌کردند».
 قریشی گفت: «به آنها پر و بال دادیم تا به وهابیها و سعودیها وصل شوند».

 

حضور باند اصلاح‌طلبان قلابی در جلسه با شمخانی

در این جلسه اشاره می‌شود که امروز در جلسه‌یی شرکت کرده‌اند که شمخانی و چند تن از سران باند موسوم به اصلاح‌طلب از جمله غلامحسین کرباسچی الیاس حضرتی و مصطفی کواکبیان حضور داشته‌اند.

وی می‌گوید: ما امروز در جلسه دبیرخانه شورایعالی امنیت حضور پیدا کردیم این جلسه به شکل مداوم برگزار می‌شد اما بعد از چند سال خود آقای شمخانی حضور پیدا کردند تقریباً هفتاد نفر از مدیران حضور پیدا کرده بودند حضور مدیران اصلاح‌طلب خیلی پررنگ بود.

در این فایل به‌نقل از علی شمخانی و طبق نظرسنجیهای خود رژیم گفته می‌شود که هفتاد درصد مردم ایران اعتقاد دارند وضعیت معیشتی‌شان رو به افول است و دارد بدتر میشود.

وی گفت: میانگین بحث معیشتی و اینها ۷۰درصد مردم معتقدند که وضع معیشتی‌شان رو به بهبود نیست این میانگینش است یک جاهایی بالاتر یک جاهایی پایین‌تر،... مشکل اصلی عدم سرمایه اجتماعی هست در استمرار مشکلات معیشتی هست در افزایش خشم مردم هست که اینها تأثیر روانی در واقع دشمن داره تشدید می‌کند.

 

حضور باند اصلاح طلبان قلابی در بیت خامنه‌ای

در بخش دیگری از این فایل به جلساتی اشاره می‌شود که در بیت خامنه‌ای برگزار می‌شود و حضور اصلاح‌طلبان قلابی پر رنگ‌تر است. در همین مورد سرکرده بسیج قریشی به نماز جماعتی اشاره می‌کنه که در خانه خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع برگزار می‌شود نماز جماعتی که معمولاً با حضور هفتاد تا هشتاد نفر برگزار میشود و کسانی که مایل هستند خامنه‌ای را ببینند، در این نماز جماعت شرکت می‌کنند، قریشی می‌گوید جالب است در نماز جماعتی که در خانه خامنه‌ای برگزار می‌شود بیشترین حضور را اصلاح طلبها دارند.

وی می‌گوید: خانه حضرت آقا نماز جماعتی دارند در منزلشان در حقیقت هر بار که ما رفتیم بیشترین افرادی که می‌آیند به نماز جماعت ۷۰ تا ۸۰نفر هستند آن اتاق بزرگ که ۳۰ تا ۴۰ متر است.

فایل صوتی: یک نکته‌یی (خامنه‌ای) اشاره کردند درباره نیروهای مسلح. روی بحث انگیزه نیروهای مسلح تأکید کنید و یکی هم معیشت شان. این دوتا را... باشید. ولی سردار یک فکری بکنید که این بیچاره‌ها با هفت میلیون هشت میلیون دارند حقوق می‌گیرند اینها که الآن شبانه روز در خیابان هستند. حقوق هاشان هفت میلیون هشت میلیون است. سردار فکری باید برای بدنه ناجا بکنیم اینها که الآن در کف خیابان هستند. ما اخبار خوبی نداریم از وضعیت روحیه‌شان خسته شدند. خیلی ناراضی اند.

 

نگرانی از حضور تماشاگران ایرانی در مسابقات قطر

نگرانی از حضور تماشاگران ایرانی در مسابقات جام جهانی و کیفیت حضور آنها هم از دیگر موضوعات بوده است.
به گفته حاضران، ۵۳۰۰ بلیت مسابقات به وسیله «ضد انقلاب» خریداری شده که ۵۰۰ تا آنها مربوط به «منافقین شناخته شده» بوده است.
به گفته قاسم قریشی سرکرده بسیج، دولت قطر پیش از برگزاری مسابقات جام جهانی از رژیم ایران خواسته بود تا اسامی افرادی که می‌خواهند از تماشای مسابقات منع شوند را در اختیار آنها بگذارند.
 قریشی گفت: «حتی به ما گفتند چه پرچمی یا علامتی به داخل استادیوم وارد نشود و ما همکاری می‌کنیم».
به گفته او ۲۲هزار بلیت مسابقات در داخل ایران فروخته شده است.
 قریشی گفت: بیشتر آدم‌هایی که (به قطر) می‌روند، آدمهای علیه‌السلامی نیستند... 
به گفته قریشی، بسیج خواستار برخورداری از امکان ارسال افراد به قطر برای در اختیار گرفتن فضای داخل استادیوم و خارج از آن شده بود.
یکی از حاضران در جلسه در واکنش به این سخنان گفت: «شما سیاهی لشکر می‌خواهید بفرستین آنجا که عکس حاج قاسم به دست بگیرند».
قریشی گفته است: قصد دارند افرادی را به مسابقات قطر بفرستند که «هم میدان داری کنند و هم انگیزه داشته باشند».
او گفت باید «بچه‌های بسیج رسانه را بفرستیم که هم خبر تهیه کنند و هم پرچم به لپشان بزنند».

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/21199117-0074-400e-86a4-1e37b6091923"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات