728 x 90

فاکس نیوز: تظاهراتهای مرگبار روز شنبه برای نهمین روز در سراسر ایران ادامه یافت

قیام سراسری ایران شهریور ۱۴۰۱
قیام سراسری ایران شهریور ۱۴۰۱

سایت فاکس نیوز روز شنبه ۲مهر ۱۴۰۱ در گزارشی از تظاهرات و قیام سراسری مردم ایران در شهرهای میهن نوشت: تظاهراتهای مرگبار روز شنبه برای نهمین روز در سراسر ایران ادامه یافت، این در حالیست که تظاهر کنندگان به‌طور فزاینده‌ای از واکنش دولت به‌قتل مهسا امینی در اوایل ماه جاری به‌خشم آمده‌اند.

پس از آن‌که زن ۲۲ساله پس از گزارشهایی مبنی بر ضرب و شتم شدید و شکنجه در حین بازداشت پلیس جان باخت، تظاهر کنندگان به خیابان‌ها ریخته‌اند تا نارضایتی خود را از رژیم ایران ابراز کنند.

هیچ نشانه‌ای از کاهش تظاهراتها وجود ندارد، به‌طوری که عده‌یی روز شنبه در شیراز، شهری در جنوب مرکزی ایران، به خیابان‌ها آمده و شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.

فیلم‌های گرفته شده در شهر اسلام‌آباد غرب در غرب ایران، نشان می‌دهد که تظاهر کنندگان روی وسایل نقلیه ایستاده‌اند، در حالی که ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از تهران تظاهرات تهاجمی را در حالی که تظاهر کنندگان با نیروهای امنیتی ایران در حال مقابله هستند را نشان می‌دهد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e938692a-2350-48f4-a8df-c198873bfe63"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات