728 x 90

علم‌الهدی: یک مشکل را بزرگ کردن و جوری جلوه بدهند که آقا کشور در حال سقوط است

آخوند علم‌الهدی
آخوند علم‌الهدی

تلویزیون شبکه خراسان رژیم روز شنبه ۲۱مرداد در گزارش خود از نمایش جمعه روز گذشته صحبت‌های آخوند علم‌الهدی امام جمعه خامنه‌ای در مشهد را پخش نمود.

آخوند علم‌الهدی در وحشت از شبکه‌های اجتماعی گفت: امروز مقابله‌ای که با دشمن داریم در عرصه‌های رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی به‌مراتب از مقابله ما با دشمن در دوران دفاع مقدس و دفاع از حرم اگر قوی‌تر و بالاتر نباشد کمتر نیست.

وی هم‌چنین در ترس از شعارهای سرنگونی افزود: یک مشکل را بزرگ کردن و جوری جلوه بدهند که آقا کشور در حال سقوط است در حالی که این جوری نیستیم.

وی به در گل ماندن رژیم در رویارویی با تضادها گفت: مملکت با این وسعتی که دارد با این‌که مورد تحریم قرار گرفته با این‌که دنیا به سرش ریخته در انواع مختلف دارند کارشکنی می‌کنند معلوم هست اداره یک کشور برای دولت برای مجلس برای قوه قضاییه برای تمام مجریان امور یک مشکلاتی ایجاد می‌کند. ما الآن برادران در مسائل اجرایی کشور مشکلاتی داریم مسأله گرانی ارزاق مسأله فشارهای معیشتی مشکلاتی است که سر راه مردم ما هست.

 

آخوند علم‌الهدی به بستن اینترنت و فضای مجازی مجبور به اعتراف شد و گفت: مردم به خبرهایی که خودتان دارید به هم می‌دهید به این خبرها اطمینان کنید! به خبرهایی که دشمن به شما می‌دهد یا عوامل دست‌نشانده و دنباله‌روی دشمن در داخل می‌سازند و می‌پردازند به اینها توجه نکند به امید این‌که هر چه زودتر این بلای فضای مجازی در مسائل رسانه‌یی ما حل بشود و این عزیزان ما بتوانند مسأله فضای مجازی را اصلاح کنند با خبرگزاریها با این اوضاعی که به‌وجود آمده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5806ec97-ab92-49ae-8c98-e289d43ec2da"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات