728 x 90

عقده گشایی رئیس‌جمهور شیاد ارتجاع علیه مجاهدین در باتلاق بحرانها و کرونای ولایت

ستاد حکومتی مبارزه با کرونا
ستاد حکومتی مبارزه با کرونا

آخوند روحانی رئیس‌جمهور شیاد ارتجاع امروز ۵مهر در ستاد حکومتی کرونا با عقده گشایی علیه مجاهدین گفت:

«سالگرد عملیات بسیار مهم ثامن‌الحجج در سال۱۳۶۰ که در پنجم مهرماه واقع شد گرامی بدارم و به همه نیروهای مسلح و همه رزمندگان عزیز و ایثارگران تبریک بگویم من این نکته را تأکید می‌کنم که در سال۶۰ در شش ماهه اول مردم با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو بودند از داستان هفت تیر گرفته و شهدای حزب جمهوری اسلامی تا شهادت رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر در هشتم شهریورماه، تقریباً ماه‌های بسیار سختی بود در سال۶۰ حالا علاوه بر توطئه تروریستی که منافقین داشتند.

آمریکایی‌ها هم اخیراً هم اعلام کردند که دهها میلیارد دلار به ایران لطمه زدیم خب در عرض سال۹۷ و ۹۸ تا ۹۹ در این سه سال حداقل ۱۵۰میلیارد دلار به کشور لطمه زدند. هیچ وقت با این توحش ما در تاریخ کاخ‌سفید را ندیده بودیم. بزرگترین توحش تاریخی را انجام داده، در این مدت افتخار هم می‌کنند آن آقایی که اسمش حالا وزیر خارجه می‌گوید ولی وزیر جنایات هست او با افتخار اعلام می‌کند که من ۷۰میلیارد امسال از منابع ایران ما جلوی آن را گرفتیم نگذاشتیم در اختیار ایران قرار بگیرد.

مردم برای کمبود و مشکلات در کشور اگر می‌خواهند لعن و نفرین بکنند این لعن و نفرین آدرس اش کاخ‌سفید در واشنگتن هست، آدرس اشتباه کسی به آنها ندهد، یک عده‌یی به‌خاطر منافع غلط گروهی و باندی به مردم آدرس غلط ندهند! آدرس صحیح تمام جنایات و فشار بر مردم عزیز ایران واشنگتن دی.سی کاخ‌سفید این آدرسش هست و آنهایی که داخل این ساختمان هستند این همه جنایات علیه ملت ایران روا داشتند و خوب شما می‌بینید هر روز فشار هر روز مشکلات.

....ناچاریم نظارتها را هم تشدید بکنیم ما به غیر از این راهی نداریم و لذا در زمینه تشدید مقررات ما روز پنجشنبه کمیته امنیتی اجتماعی را و هم‌چنین کمیته بهداشتی را از آنها خواستیم که ظرف هفته جاری که از امروز شروع می‌شود بنشینند و برنامه‌ریزی کنند برای تهران بزرگ، فعلاً این مقررات برای تهران بزرگ است بروند تلاش کنند و برنامه ویژه‌یی را آماده کنند».