728 x 90

عضو مجلس رژیم: ‌رشد قیمتها مثل موشک فضاپیما

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

کمال علیپور خنکداری نماینده مجلس رژیم در قائم‌شهر یکشنبه ۳۰شهریور در جریان برگزاری جلسه مجلس ارتجاع در خصوص بحرانهای رژیم آخوندی اذعان کرد: «تراکم و انباشت مشکلات مزمن اقتصادی و معیشتی نارسایی‌های فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی که همه برخاسته از کاستیها و ضعفهای مدیریتی و اجرایی در دولت و کمبودهای نظارتی مجلس قبلی بوده است بار مشکلات زیادی بر دوش مجلس یازدهم گذاشته است».

این نماینده مجلس رژیم با اشاره به وعده‌های پوشالی آخوند روحانی گفت: «۸سال رشد اقتصادی صفر و منفی بوده دولتی که مدعی رفع مشکلات را در ۱۰۰روز می‌نمود امروز به چه کنم چه کنم افتاده است!»
وی به بحران اقتصادی دامن‌گیر آخوندها اشاره کرد و گفت: «درآمد کشور از سال۹۰ تا ۹۸ سی و چهار درصد ... کاهش داشته است قدرت خرید خانوارهای ایرانی یک‌سوم نسبت به سال گذشته کاهش یافته که بیانگر عملکرد نادرست مسئولان اجرایی کشور بوده است. جای تأسف است که یک‌شبه اقلام در بازار چندین برابر می‌شود یک‌شبه به‌عنوان مثال کود کشاورزی از کیسه‌ای ۷۰هزار تومان به ۶۰۰هزار تومان افزایش می‌یابد. نهاده‌های کشاورزی از ذرت و سویا و غیره یک‌شبه ۱۰برابر افزایش می‌یابد، نهاده‌های ساختمانی بیش از ۱۰ الی ۲۰برابر افزایش می‌یابد مواد پروتئینی مثل موشک فضاپیما رشد قیمت داشتند هیچ چیزی سر جای خودش نیست. مردم از ما می‌پرسند ای مجلس نشینان ای وزارتخانه نشینان ای دولتیان آیا خبر دارید من کشاورز در یک هکتار کشت گندم یک و نیم میلیون تومان سود می‌گیرم اما برای کود باید یک و نیم میلیون تومان پرداخت کنم؟»