728 x 90

شیوع ویروس کرونا - درخواست سخنگوی مجاهدین از پزشکان و پرسنل شریف پزشکی در قم و تهران و شهرهای اطراف

سخنگوی مجاهدین - اول اسفند ۹۸
سخنگوی مجاهدین - اول اسفند ۹۸

 

درخواست سخنگوی مجاهدین از پزشکان و پرسنل شریف پزشکی در قم و تهران و شهرهای اطراف: به‌کمک هموطنان و مردم بی‌پناه در قم بشتابید و با رهنمودها و دستورالعملهای پزشکی به حفظ جان و سلامت آنان قیام کنید. رژیم باید تمام امکانات را در اختیار مردم و دکترها و پرستاران بگذارد. چشم امید مردم به شماست.

 

خویشاوندان نفرات فوت شده در قم بر اثر ویروس کرونا می‌گویند در سه روز اخیر دست کم ۱۲نفر درگذشته‌اند اما رژیم عمداً پنهان می‌کند تا انتخاباتش به‌هم نخورد.

 

پنهان‌کاری رژیم فضای عصبی ایجاد کرده و مردم در قم به‌یکدیگر نسبت به شیوع کرونا در تجمعات و ارتباطات جمعی از جمله انگشت زدن در جوهر برای انتخابات رژیم هشدار می‌دهند.

 

یکی از نفرات فوت شده که در بیمارستان کامکار قم بستری بود،‌ به بیمارستان عرفان تهران منتقل شده و پس از ۶ساعت جان‌ باخته است.

 

مأموران امنیتی در پوشش وزارت بهداشت به‌نزد اقوام فوت‌شدگان آمده و گفته‌اند اگر مراسم می‌گیرید به‌هیچ‌وجه سر و صدای آن‌را در نیاورید.

 

گفته می‌شود در بیمارستان امام رضای قم ۴نفر جان‌ باخته‌اند.

 

مردم قم در فضای نگرانی و خشم و نفرت از رژیم می‌گویند طلابی که رژیم برای چین و از چین استخدام و تربیت کرده و تردد آنها محدودیت ندارد از عوامل انتقال ویروس هستند.

 

مردم به‌جان آمده در قم در صفهای طولانی در مقابل داروخانه‌ها به‌دنبال خرید ماسک هستند ولی ماسک تمام شده.

 

موارد ابتلا به کرونا در بابل هم دیده شده و به‌توصیه پزشکان مردم مازندران باید اکیداً مراقبت کنند.

 

به‌رغم تکذیب جهانگیری و تکذیب فرمایشی هواپیمایی کشوری، سایت اقتصاد آنلاین فاش کرد که با وجود مشاهده کرونا، پروازهای ماهان متعلق به سپاه پاسداران به چین کماکان در روز اول اسفند ادامه دارد.